PDA

View Full Version : Най-добрият ми приятел е гей



peshonpmg
03-28-2010, 07:58
вчера се оказа че един от най добрите ми приятели е гей.той доиде и ме запозна с приятеля си и сега нз какво да правя.Всмисал тои ми е 8-[ много добър приятел но все пак е гей и това малко ме притеснявя

т.7
krem4et0

YouAteMyHeart
03-28-2010, 08:19
И?! Проблема ти е ?!Страх те е другите да не решат,че щом имаш 1 приятел,който е гей следователно и ти си?! Щом държиш на него не виждам проблем. :o

ReachlessGirl
03-28-2010, 08:26
Завиждам ти честно..
Иначе няма от какво да се срамуваш ебаси .. нали ти е добър приятел? Тогава го приеми такъв какъвто е!! ..

п.с. пфф ако знаеш колко искам да имам гей за приятеел!! .. :(

mrtn
03-28-2010, 08:39
Голяма работа, няма да станеш гей по край него спокойно. А и ако си му приятел, ще му останеш такъв.

nIkEnCeTy_bE
03-28-2010, 08:42
Ако ти пука за страничното мнение, то тогава какъв приятел си ?!

DevilWish
03-28-2010, 08:49
Не бъди толкоз тесногръд.Това е природа,никой не избира какъв да е!
Абсолютно.

hoooodyhoooooo
03-28-2010, 11:12
Знаеш ли, преди години бях настанен в Сърбия за един семинар с един германец, много едър, симпатяга абсолютен, тренира петобой, и ми призна още отначалото, че е гей. На мене ми стана много странно и първата нощ не се прибрах в стаята си. Като отидох при него наобяд чак, той ме гледаше странно и ми вика: "Не се прибра, щото те е страх ли? Това, че съм гей, каква разлика има от това дали съм бисексуален или хетеро? Да не би да съм изнасилвач, като съм гей? Да не би ти като си хетеро, да изнасилваш всяка жена, с която спиш в една стая?". Почувствах се страшно неудобно, извиних се и в последствие станахме супер добри приятели. Никога не ме е докоснал и с пръст. Коректността и уважението към хората не се базират на сексуалната им ориентация, приятелю. Или си приятел, или не си.

Помисли си добре. Не го губи само заради това, че е бил откровен с теб. Напротив - приеми го и му гласувай доверие.

draid
03-28-2010, 11:48
Ако ти беше свестен приятел изобщо нямаше да повдигнеш тази тема. Жалко, защото явно той те смята за доста добър приятел щом т ие споделил.

britzy
03-28-2010, 12:05
Завиждам ти честно..
Иначе няма от какво да се срамуваш ебаси .. нали ти е добър приятел? Тогава го приеми такъв какъвто е!! ..

п.с. пфф ако знаеш колко искам да имам гей за приятеел!! .. :(
и аз спр много искам
а иначе по темата-еем няма кфо да се срамуваш,смисъл-всеки е различен
ся прим. да небъда фр ,с някой който е космат ли?
приемаш го какъвто е и продължаваш

peshonpmg
03-28-2010, 12:41
и най странното е че май го ревнувам но попринчип си харесвам момичета

c0ci
03-28-2010, 12:52
тц о боже искали гей за приятел..тва да не ви е кученце бе ???

Violenza
03-28-2010, 13:07
тц о боже искали гей за приятел..тва да не ви е кученце бе ???
Недей така де! Сега е супер мега гига ултра модерното да си имаш гей приятел! Та нали във всяка американска боза "попюларките" си имат хомо-приятелчета. Оу, толкова е сладко! да си говорят за мода, за маникюр, за мъже!
Как нашите ще останат по-назад?!

По темата - колкото и да съм против хомосексуалните, след като дълго време сте близки, би било глупаво да го заебеш.

an0nimenn
03-28-2010, 13:17
прати го при c0ci и няма да иска повече мъжко :smt054

Rounder
03-28-2010, 13:21
аа щом е толко зла,може и аз да я зема хихих :D

по темата: ми и аз имам приятели който,разпространяват наркотици и се занимават с оръжие,и леко ме е страх от тях,но свикнах им,просто вече не им обръщам много внимание и така.
Това че е гей .... не пречи да сте приятели макар че еднавали ще му е интр. като му кажеш "ааа братле скив тая булка къв задник има" или пък... "на тоя Бимър (БМВ) двигатела му е еди си колко цилиндъра и т.н." но се ще намерите общи теми :-D

gir
03-28-2010, 13:34
вчера се оказа че един от най добрите ми приятели е гей.той доиде и ме запозна с приятеля си и сега нз какво да правя.Всмисал тои ми е 8-[ много добър приятел но все пак е гей и това малко ме притеснявя

т.7
krem4et0

Според мен то си е за притеснение!...По-далече от него, че тея ги ловят повече болести от останалите. Същата работа е и с бисексуалните. Да не говорим, че много учени ги приемат за ненормални. Включително и аз...Да го ръгаш на мъже или да ти го слагат мъже, вместо да си с момиче не е нормално за мен. Тъй че...внимавай с тоя...То утре може и на тебе да ти налети...

gir
03-28-2010, 13:37
Не бъди толкоз тесногръд.Това е природа,никой не избира какъв да е!


В природата има и отклонения. Не всяко природно отклонение е добро. Утре, ако налети да го изнасилва или да го целува, как ще му се отрази на момчето?
Знам, че за някои момичета е възбуждащо двама мъже да се сексят, ама за мъжете си е ГАДОСТ!
Иначе, Сашке, то и аз не съм тесногръд, ама за ненормалности не мога да си мисля толкова разкрепостено.

gir
03-28-2010, 13:40
Завиждам ти честно..
Иначе няма от какво да се срамуваш ебаси .. нали ти е добър приятел? Тогава го приеми такъв какъвто е!! ..

п.с. пфф ако знаеш колко искам да имам гей за приятеел!! .. :(


Гей или лезбийка? Щото то за момиче гей е едно, ама за момче е друго. Ти, да те питам, ако лезбийка ти налети как ще се чувстваш? Не мисля, че е за завиждане.

gir
03-28-2010, 13:44
"Да не би да съм изнасилвач, като съм гей?"

Абе то стига да те опипа по задника или да ти доведе някой мъж и да гледаш как се ебат, за да ти призлее. Остави ги тея! Може и да са законни в много страни, но не е казано, че са нормални...Ще си го мушкат по задниците, при положение, че могат да си намерят някое гадже!? Аре стига ненормалщини!





" Никога не ме е докоснал и с пръст."


И какво от това? Ненормалното си е ненормално. То и някой, който се секси с коне или кучета може да не те докосне и какво? Ще вярваш ли, че не е заразоносител и ненормалник?

ReachlessGirl
03-28-2010, 13:45
тц о боже искали гей за приятел..тва да не ви е кученце бе ???
Кой е намекнал изобщо за такова нещо БЕ?? :lol:
Като не знаеш си трай, а не се опитвай да правиш някви тъпи и лишени от смисъл сравнения! .. много злее.. :lol:

п.с. Мода?? хаха .. не на всички хора желанията им се простират само до там да се правят на евтини ***** според "модата"!! :lol:
+ това моите желания отдавна не се влияят от мода или от който и да е било .. май не го разбрахте за толкова време?! .. :?


Гей или лезбийка? Щото то за момиче гей е едно, ама за момче е друго. Ти, да те питам, ако лезбийка ти налети как ще се чувстваш? Не мисля, че е за завиждане.
За гей ставаше дума!
Иначе имам приятелки лезбийки ии с една от тях даже се наложи на морето да спим в едно легло .. нито ми е налетяла, нито нищо .. :-o
А как ще се почувствам ако го направи? Познавам си приятелките и съм сигурна, че не биха прекрачили границата след като са наясно до къде се простират отношенията ни!

gir
03-28-2010, 13:47
тц о боже искали гей за приятел..тва да не ви е кученце бе ???

Аз тъкмо писах за такива, дето го правят и с кученца...мръсни хора колкото си щеш...

Violenza
03-28-2010, 13:50
п.с. Мода?? хаха .. не на всички хора желанията им се простират само до там да се правят на евтини ***** според "модата"!! :lol:
+ това моите желания отдавна не се влияят от мода или от който и да е било .. май не го разбрахте за толкова време?! .. :?
Това беше за мен, нали? Явно не съм го разбрала, избягвам да чета лишените ти от смисъл мнения. Както и да е.
Щом не е в следствие на американската мода, защо искаш гей за приятел?

ReachlessGirl
03-28-2010, 14:01
Щом не е в следствие на американската мода, защо искаш гей за приятел?

Да за теб беше ии не виждам да ги избягваш, но както и да е ..

Иначе на въпроса ти, защото макар и за малкото уж истински приятелки, които съм имала разбрах, че истинско приятелство между момичета трудно се постига! Рано или късно се разпада заради "любимите" женски черти, които повечето притежават в изобилие.. :?
Докато при момчетата не е така .. същото се отнася и за гейовете!
Нататък няма нужда да обяснявам ..

Violenza
03-28-2010, 14:03
Добре, а защо трябва да е гей, а не нормално момче?

gir
03-28-2010, 14:08
Добре, а защо трябва да е гей, а не нормално момче?

Така е. Приятелствата се разпадат не заради пола, а заради МОРАЛА. Моралът няма пол. Лъжата, лицемерието, насилието, предателството също няма пол.
Момчета = добри момчета + лоши момчета.
Момичета = добри момичета + лоши момичета.

Доброто няма пол. Злото няма пол.

ReachlessGirl
03-28-2010, 14:11
Добре, а защо трябва да е гей, а не нормално момче?

.. защото повечето нормални момчета ако не си някоя неподдържана, грозна жена ще те харесат като нещо повече от приятелка след време, когато те опознаят и разберат, че имате сходни характери! :-o
Разбира се не е задължително да стане така, но повечето пъти се стига до там! Много трудно се изгражда приятелство между момче и момиче без от едната страна да няма чувства! :-o

п.с. + това ако си имаш приятел няма да му е много приятно да си с някое момче през цялото останало време, когато не си с него .. (е пак си зависи от човека де) ..

YouAteMyHeart
03-28-2010, 14:25
и най странното е че май го ревнувам но попринчип си харесвам момичета

Мхм сега май вече темата има малко повече смисъл . :D Тебе те е страх,че може и ти да имаш нещо към същия пол или..?!Ти пак може да си харесваш момичета,но за бисексуалност да си чувал?! :-o

Violenza
03-28-2010, 14:32
и най странното е че май го ревнувам но попринчип си харесвам момичета

Мхм сега май вече темата има малко повече смисъл . :D Тебе те е страх,че може и ти да имаш нещо към същия пол или..?!Ти пак може да си харесваш момичета,но за бисексуалност да си чувал?! :-o
Тази ревност е "приятелска" и няма нищо общо с би/хомосексуалността. Той не го ревнува като партньор, а като близък приятел - друг да не му стане по-близък.

gir
03-28-2010, 14:44
и най странното е че май го ревнувам но попринчип си харесвам момичета

Мхм сега май вече темата има малко повече смисъл . :D Тебе те е страх,че може и ти да имаш нещо към същия пол или..?!Ти пак може да си харесваш момичета,но за бисексуалност да си чувал?! :-o
Тази ревност е "приятелска" и няма нищо общо с би/хомосексуалността. Той не го ревнува като партньор, а като близък приятел - друг да не му стане по-близък.

Взе ми думит от устата! Точно така. Това не е толкова сексуална, колкото социална, приятелска ревност!

britzy
03-28-2010, 15:45
Добре, а защо трябва да е гей, а не нормално момче?

.. защото повечето нормални момчета ако не си някоя неподдържана, грозна жена ще те харесат като нещо повече от приятелка след време, когато те опознаят и разберат, че имате сходни характери! :-o
Разбира се не е задължително да стане така, но повечето пъти се стига до там! Много трудно се изгражда приятелство между момче и момиче без от едната страна да няма чувства! :-o

п.с. + това ако си имаш приятел няма да му е много приятно да си с някое момче през цялото останало време, когато не си с него .. (е пак си зависи от човека де) ..
ами точно,ко повече да се обяснява пффф

DjPiRgOs
03-28-2010, 17:04
вчера се оказа че един от най добрите ми приятели е гей.той доиде и ме запозна с приятеля си и сега нз какво да правя.Всмисал тои ми е 8-[ много добър приятел но все пак е гей и това малко ме притеснявя

т.7
krem4et0Вкарай го в правия ред затвори го в една стая с някоя загоряла мацка

c0ci
03-28-2010, 17:42
Хиларито да си мълчи и да не доказва за пореден път манталитета си на селянка;) видях и поста и коментирах съвсем на място,не ми се прави на много неебвателна и т.н .Тия американски комедии съвсем са ви промили мозъчетата,абсолютно съгласна съм с Violenza

gir
03-28-2010, 18:11
Абе Хиларито може и да не е права на времена, ама е хубавичка и девственичка, затова аз си я харесвам :) :oops:

p1tbull
03-28-2010, 18:21
все пак внимавай да не те въвлече в неговата среда не страничи от него не казвам това просто бъди по сигурен в действията си ;)

djipsito
03-28-2010, 19:02
аа щом е толко зла,може и аз да я зема хихих :D

по темата: ми и аз имам приятели който,разпространяват наркотици и се занимават с оръжие,и леко ме е страх от тях,но свикнах им,просто вече не им обръщам много внимание и така.
Това че е гей .... не пречи да сте приятели макар че еднавали ще му е интр. като му кажеш "ааа братле скив тая булка къв задник има" или пък... "на тоя Бимър (БМВ) двигатела му е еди си колко цилиндъра и т.н." но се ще намерите общи теми :-D

Чакай малко.. тва че е гей не означава, че не може да загледа някое момиче. Също така, тва че не го привличат момичетата сексуално, не означава, че няма мнение за тела, облекло, грим, прическа и квото още се сетиш. Що да не могат да си говорят за тва ? Е.. едва ли ще тръгне да споделя сексуални изживявания с някоя мацка, ама кво пък..
Има гейове и гейове.. някои даже са по-мъжествени от хетеросексуалните "мъжаги" които знаят само да плюят.. Имах един учител, на шестата година разбрах, че е гей и бях ей така :shock:, винаги е бил голям гъзар, бъзикаше се с момичетата, приказваше на кви ли не теми с момчетата.. въобще не можеш да кажеш, че е хомо.. даже мислехме че е любовник на една даскалка...
Престанете да съдите хомосексуалните... интересно ми е тези които са мн против тях, ако един ден се случи така синът ви да ви признае че е гей, какво ще направите.. ще го изгоните ли, ще го пребиете ли ? И ако някой отговори с "ДА", какво ще промените с тва ви държание..

Осъзнайте се малко...

DonMikelle
03-28-2010, 21:59
Чакай малко.. тва че е гей не означава, че не може да загледа някое момиче. Също така, тва че не го привличат момичетата сексуално, не означава, че няма мнение за тела, облекло, грим, прическа и квото още се сетиш. Що да не могат да си говорят за тва ? Е.. едва ли ще тръгне да споделя сексуални изживявания с някоя мацка, ама кво пък..
Има гейове и гейове.. някои даже са по-мъжествени от хетеросексуалните "мъжаги" които знаят само да плюят.. Имах един учител, на шестата година разбрах, че е гей и бях ей така :shock:, винаги е бил голям гъзар, бъзикаше се с момичетата, приказваше на кви ли не теми с момчетата.. въобще не можеш да кажеш, че е хомо.. даже мислехме че е любовник на една даскалка...
Престанете да съдите хомосексуалните... интересно ми е тези които са мн против тях, ако един ден се случи така синът ви да ви признае че е гей, какво ще направите.. ще го изгоните ли, ще го пребиете ли ? И ако някой отговори с "ДА", какво ще промените с тва ви държание..

Осъзнайте се малко...

Съгласен съм с теб. Аз имам двама приятели гейове и това съвсем не ми пречи. Не ме е страх, че може да ми "посегнат", просто съм поставил някакви граници. Но мога да гарантирам, че са по-големи мъжкари от някой пишещи във форума, които с коментарите си в тази тема показват колко са ограничени. Сексуалната ориентация никога не ни е пречила да пием по бира, да обсъждаме момичета или даси мерим на кой му е по-голям двигателя на автомобила. Смея да твърдя, че много хетеросексуални мъже са по-големи пу*ки от хомосексуалните.

Jessie
03-28-2010, 22:23
:-o

shasinka
03-28-2010, 22:39
И какво ти пречи като е гей? Всеки си има предпочитания, но щом те е запознал с приятеля си,значи не си пада по теб и няма за какво да се притесняваш.. Пак ще можете да си обсъждате мацки,даже той ще е по-компетентен и ще ти казва коя е по-яка ; )

radybt
03-28-2010, 23:26
тц о боже искали гей за приятел..тва да не ви е кученце бе ???
:lol: :lol: :lol: :lol:

mimsssssss
03-28-2010, 23:29
Знаеш ли, преди години бях настанен в Сърбия за един семинар с един германец, много едър, симпатяга абсолютен, тренира петобой, и ми призна още отначалото, че е гей. На мене ми стана много странно и първата нощ не се прибрах в стаята си. Като отидох при него наобяд чак, той ме гледаше странно и ми вика: "Не се прибра, щото те е страх ли? Това, че съм гей, каква разлика има от това дали съм бисексуален или хетеро? Да не би да съм изнасилвач, като съм гей? Да не би ти като си хетеро, да изнасилваш всяка жена, с която спиш в една стая?". Почувствах се страшно неудобно, извиних се и в последствие станахме супер добри приятели. Никога не ме е докоснал и с пръст. Коректността и уважението към хората не се базират на сексуалната им ориентация, приятелю. Или си приятел, или не си.

Помисли си добре. Не го губи само заради това, че е бил откровен с теб. Напротив - приеми го и му гласувай доверие.
Mного истински думи!

TheSunshine01
03-29-2010, 08:25
Явно проблема ти е друг, че слушаш хорското мнение ако си истински приятел т'ва не би повлияло на нищо.

deep94
03-29-2010, 10:21
Еми са.. :-D

sweetchef
03-29-2010, 12:00
Е какво те притеснява нали ти е бест френд просто го приемаш и това е.Се пак е по-добре да е гей отколкото влюбен в теб, както става доста често :)

TheMan
03-29-2010, 16:06
Завиждам ти честно..
Иначе няма от какво да се срамуваш ебаси .. нали ти е добър приятел? Тогава го приеми такъв какъвто е!! ..

п.с. пфф ако знаеш колко искам да имам гей за приятеел!! .. :(

е, да... ти си момиче... ама и аз бих се постреснал ако най-добрия ми френд е гей... въпреки че няма как да стане, щото познавам най-добрия си приятел по-добре от самия него и знам и бройките му и сичко му. Ама като се замисля ако все пак дойде и ми каже "абе баце, аз съм с обратна резба" и аз някво ще се дръпна. Смисъл като излизаме и малко така ше си набивам някви филми че ме харесва, всеки път като видя че ме гледа...

gir
03-29-2010, 16:51
И какво ти пречи като е гей? Всеки си има предпочитания, но щом те е запознал с приятеля си,значи не си пада по теб и няма за какво да се притесняваш.. Пак ще можете да си обсъждате мацки,даже той ще е по-компетентен и ще ти казва коя е по-яка ; )

Да, те гейовете са особено компетентни по мацките :D ...Виж, ако го пита за кой пич е по-як, може и да се завърже разговорът...

SuNsEt
03-29-2010, 19:37
Не бъди толкоз тесногръд.Това е природа,никой не избира какъв да е!
Абсолютно.

Природа е да се родиш момче,а вече да се превърнеш в гей е съвсем друго нещо...

fenastz
03-29-2010, 20:03
Ми нека си е гей...?

LSFC
03-29-2010, 20:57
Пич, аз ако бях на твое място , ще се опитам да го вкарам в правия път . Ако нестане заеби го ! Не в буквалния смисъл :D Настрана от болни хора ! Хапят ги щъркелите тея педераси !! И гледай да избягваш общи бани , щото като истървеш сапуна .... :D

Magic_Girl
03-30-2010, 11:04
Е и? Какво като е гей? Има си приятел, не се чувствай застрашен. :D

uBuTo
04-05-2010, 16:01
Пич, аз ако бях на твое място , ще се опитам да го вкарам в правия път . Ако нестане заеби го ! Не в буквалния смисъл :D Настрана от болни хора ! Хапят ги щъркелите тея педераси !! И гледай да избягваш общи бани , щото като истървеш сапуна .... :D
много си тесногръд! :?

CrAzYanDlaZy
04-05-2010, 17:55
Ами моят най- добър приятел също е гей и аз много му се кефя. :D
Е и какво като е гей?! Това променя ли нещо?! Щом ти е добър приятел... а и както казаха, това е природа. Дали си гей или не, не зависи от теб, както и дали примерно краката ти са дълги или къси. :)

britzy
04-05-2010, 18:10
Пич, аз ако бях на твое място , ще се опитам да го вкарам в правия път . Ако нестане заеби го ! Не в буквалния смисъл :D Настрана от болни хора ! Хапят ги щъркелите тея педераси !! И гледай да избягваш общи бани , щото като истървеш сапуна .... :D
А уж живеем в 21 век и пак това консервативно провокирано от обществото соц. мислене :? :? :?

Gr0zDan0v
04-05-2010, 18:13
Голяма работа, няма да станеш гей по край него спокойно. А и ако си му приятел, ще му останеш такъв. :) :) :)