PDA

View Full Version : Искам промяна , но не знам от къде да започна...



prosto_edin_chovechec
03-28-2010, 10:14
8)

ecstazy
03-28-2010, 10:18
И сега крайния резултат... : Много познати , 2ма "приятели" и един добър приятел.. само с него не съм се скарал още :-o И един приятел е достатъчен, стига да е добър и истински, както ти го описваш. Явно ония са лицемери и е добре че не общувате.Проблема не е в теб.Ако беше, нямаше да имаш много познати и един добър приятел :)

prosto_edin_chovechec
03-28-2010, 10:25
И сега крайния резултат... : Много познати , 2ма "приятели" и един добър приятел.. само с него не съм се скарал още :-o И един приятел е достатъчен, стига да е добър и истински, както ти го описваш. Явно ония са лицемери и е добре че не общувате.Проблема не е в теб.Ако беше, нямаше да имаш много познати и един добър приятел :)

Точно туй е , че единия го познавам и знам,че не е лицемер и т.н ,но то човек изгради ли си лошо мнение за нещо и вече .. :o

Мерси..

prosto_edin_chovechec
03-28-2010, 10:27
И сега като написах тази тема ми стана маааааааалко по леко :booooomb:

SmilezZz
03-28-2010, 10:49
Забрави ги тези " 2 приятеля"..Ясно ми е,че нищо не струват..
А със този "най-добър" поддържай връзка..Може пък наистина да ти е такъв..

nIkEnCeTy_bE
03-28-2010, 11:02
Не си заслужава да се променяш, заради приятели, които са пълни лицемери. Не се обвинявай, че ти си виновен. Обстоятелствата се променят, хората също. Може да имаш един приятел, но да е истински. Ти ще прецениш дали измежду тея ще намериш такъв. Бъди себе си, щом си общителен, продължавай да го правиш и ще си намериш приятели. Но заради тези не се променяй, не си заслужава.

nefchi_bs
03-28-2010, 13:59
Mного сте ми странни..И аз се изпокарах с приятелите си,но и през акъла не ми е минало да се променам...Щом не те приемат такъв какъвто си няма да те приемат и когато се правиш на някои друг ..

petinkataaa
03-28-2010, 14:29
уеееееееееее това направо не е реално :-o

prosto_edin_chovechec
03-28-2010, 14:54
уеееееееееее това направо не е реално :-o

Кое?

Мерси на останалите 8)

Mar7i
03-28-2010, 15:54
Недей да се променяш!
Историята, която разказа в началото ми е много позната, само че аз бях на мястото на приятеля ти, при когото ти и новия ти приятел сте ходили и сте говорили един за друг. И знаеш ли? Накрая се получи точно както при вас. Приехме го. Нито една от нас не се промени за да си бъдем както преди. Може би знаехме, че няма как да е както едно време. И сега когато се видим по улицата си разменяме по едно "Здрасти" и до там. :)

Molzinka
03-28-2010, 17:59
Не смятам, че проблема е в теб и че има нужда да се променяш заради другите. Бъди себе си и се радвай, че имаш поне 1 истински приятел, защото има хора, които нямат нито един :wink: И по-добре подбирай приятелите си и не бъди толкова доверчив :)

TheLightQeen96
04-06-2010, 20:39
Имах същия проблем! СПОКО-ако се чувстваш добре в кожата си , не се старай да се променяш ;) Мисля ,че ще е по-добре да не съперничиш на другото момче ;) Но все пак,както се казва:''следвай душата си'' ;)

Успех :)

uBuTo
04-07-2010, 10:14
И сега крайния резултат... : Много познати , 2ма "приятели" и един добър приятел.. само с него не съм се скарал още
Ами да ти кажа на мен и толкова са ми достатъчни! :)

CrAzYanDlaZy
04-07-2010, 18:37
И сега крайния резултат... : Много познати , 2ма "приятели" и един добър приятел.. само с него не съм се скарал още :-o И един приятел е достатъчен, стига да е добър и истински, както ти го описваш. Явно ония са лицемери и е добре че не общувате.Проблема не е в теб.Ако беше, нямаше да имаш много познати и един добър приятел :)

съгласна с ecstazy