PDA

View Full Version : Спешна помощ !!!



daia15
03-28-2010, 10:49
моля за помощ ! аз съм 6ти клас. Висока съм 158см и 57кг.Идва лятото и много искам да отслабна! Да правя диети и пия многоо водаа !! Спортувам- в нас имаме ел. колело - такова като във фитнеса и на ден на него изгарям по около 500калории а и тренирам на него с такива панталонки които запотяват но просто не ми се получаваа !! Много ми е трудно МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ а и искам де е по-бързо !!

titinkaa
03-28-2010, 11:32
Ограничи се в някои неща и спортувай по усилено,не яж тестени и сладки храна,сега е пролет вече има плодове и зеленчуци наблегни на тях

MimiKalcheff93
03-28-2010, 11:38
Спри снаксове , пуканки ,чипсове, пръчици , солети , кроасани , вафли , хляб , пърени картофки , всичко пържено , и спри с газираните напитки! Тръгни по паркове с приятелки да бягате , купи си въженце за скачане и почни да скачаш първите дни колкото можеш после увеличавай на ден с по 2-3 мин , колкото ти стигат силите . Движи се и спри с хляба сладкото и газираното . Както и с алкохола ( казвам го , че като ги знам днешната младеж ... ) Успех ! Ако искаш почни моята диета виж в дневник -диета тема виж там аз съм с диета на боряна , но според мен си малка още за диети ... движи се просто повече

nIkEnCeTy_bE
03-28-2010, 11:40
Избягвай мазните храни, пии много вода. Започни освен на колелото, започни и всеки ден да бягаш. НО в никакъв случай недей да стоиш гладна. Яж много плодове, но най вече бягай, движи се.

soni4kuu
03-29-2010, 06:19
освен всичко това бих добавила и да ядеш често -през 2-3 часа,но не много.щото хората си казват "са ще се наям и после цял ден няма да ям" е да ама тва е още по-лошо.тъй,че не се тъпчип веднъж на ден ,а просто през няколко часа по-малко :-)

MimiKalcheff93
03-29-2010, 12:32
Да и през 2 часа яж , ако няма да спазваш диети .Прави се защото примерно ако изядеш една ябълка или две в стомаха ти се отделя даден ензим , който разгражда само ябълковите клетки.И не може да разгради останалите вещества , тоест , ако си яла пържени картофки и след около 15 минути ти се е дояло сладко да речем ''Тутко'' ( ех че ги обичам :-D , както и дае ) , и сега в стомаха ти се отделят сокове и ензими за разграждане на първата храна тоест за картофките , и не може да се разгради хубаво сладкото и се лепят мазнинките.2 часа е процеса на разграждане и на усвояване на организма нужните му вещества. И Недей да ядеш хляб и тестени изделия , кифлички , мекички , дори баклава и т.н. Абе поограничавай се щом искаш да имаш хубаво телце! Успех ! :)