PDA

View Full Version : проблем с две момчета...плс хелп!



DqVoLsKoJeLaNiE
03-28-2010, 12:23
Здравейте,съфорумници =) Цялата сапунка започна есента на 2009, когато се запознах с едно момче (няма да казвам името му, че и той е от форума, да го наречем С), което показваше, че ме харесва и стана така, че имахме физическо заедно и си разменихме скайповете и всичко започна супер, докато един "прекрасен" ден не му казах, че го харесвам и той ме отсече със отговора-трепач, а именно "В момента харесвам друга"...и продължи да ми обяснява, че съм пропуснала шанса си с него...после ме блокира отвсякъде...импулс,vbox,скайп, не ме поглеждаше,докато моите приятелки не ме запознаха с друго момче, с което много си допаднахме и тръгнахме...(няколко дена преди Коледа) и така ходихме до 10 януари...В тоя чуден ден скъсахме и аз на другия ден-на даскало с "хобот" до пода и си ходя на даскало и к`во да видя-С. Деблокирахме се по скайпа и станахме много добри приятели, ала в духа на добрата стара сапунка тръгнахме...Оттогава всичко започна да се обърква още повече, скарах се с най-добрите си приятели, класната на С и моята класна се обадиха на майка ми, която много се притесняваше...Обаче аз влюбена-загубена зарязах и даскало и све и само С ми беше в главата... Обаче сичко да е наред...да, ама не,другото момче пак се появи, беше си променил и в тоя чуден момент намира скайпа на С и двамата почват да се карат, а моя милост в тва време се чуди кой да избере...Докато не избрах С, който трябваше да приеме, че с другото момче си оставаме приятели. Един път момчето ми звънна и С ми взе телефона и започна да му крещи да ми остави намира, че иначе щял да си има проблеми... (това става в петък) и аз направо изхвърчах към село с парашутката и се прибрах преди няколко часа, когато на скайпа каца С...С него се скарахме, докато аз не казах, че късаме и после той ми каза, че обичал някакво момиче от един месец насам и да не го търся повече...Другото момче разбрало всичко от С и сега двамата продължават да се карат, другото момче ми звъни да ми казва какво става, а С не ми говори и настройва малкото ми истински приятели срещу мен...моля ви помогнете, предварително благодаря на вс :-)

Rounder
03-28-2010, 12:33
имам чувство че слушам братовчед си от 2-ри клас....да ти имам и живота и проблемите...
Ми,щом друг настройва приятелите ти срещу теб,това значи че Н И К О Г А не са ти били приятели.
А,относно тия момчета,най-добре се съберете тримцата и изяснете СИЧКО между вас,а не по скайпове,по телефони и по не знам си какво още,не знам защо всичко го правите толкова сложно,ми като е тръгнал с друга хубаво бе,майната му,толкова други рибки има в морето :-D

DqVoLsKoJeLaNiE
03-28-2010, 13:06
^ и аз тва си помислих, ама... :lol:

Rounder
03-28-2010, 13:11
^ и аз тва си помислих, ама... :lol:

Какво ама.... :shock:

Заебавай ги и двамата,а с тия "приятели" най-добре се изяснете,искате ли да сте приятели.

"Няма приятели,има само познати"

B2BFW
03-28-2010, 13:16
C напраил тва,другия пак казал тва , ти си хванала C ........ нищо не разбрах А разбрах заеби всички и си глей кефа 8-)

annabelJB
03-28-2010, 13:32
Милата :( Кажи му на тоя С да внимава какво прави, защото той обичал друго момиче и след като сте скъсали, той не трябва да разиграва сцени, а да си гледа работата :x Защо още се кара с другото момче :-o ЗАЩОТО МУ ПУКА ЗА ТЕБЕ!!! Вижте се, поговорете, като големи хора..Успех :-)

onestar
03-28-2010, 13:34
Не разбрах много-много за какво иде реч, но... за "С" мога да ти кажа, че не заслужава капчица внимание. Живей с мисълта, че не съществува.
Останалото се надявам да го наредиш.

BlueParadise
03-28-2010, 13:34
кво се занимавате със сложни истории .. зарязваш ги и двамата и Adios muchachos`

BeezyJey
03-28-2010, 14:03
От това, което разбрах (не че то беше много, както и да е) тоя "С" е пълен идиот.По-добре си ходи при другото момче, защото на него май му пука за теб..

FantaMen
03-28-2010, 14:04
Защо просто не ги заебеш ???
Напълно съм съгласен с B2BFW ... в детската градина се разиграваха ... такива неща кой с кой щял да се жени и такива простотии :D

SmilezZz
03-28-2010, 14:11
За*би го този "С"..Според мен не заслужава и грам внимание..Забрави го..

За второто момче - не знам..От писаниците ти разбирам,че на него повече му пука за теб..Обмисли добри и реши какво ще правиш

Take_That
03-28-2010, 16:59
Според мен да не се занимаваш повече със "С", а колкото до другото момче, не знам какво изпитваш към него, но гледай да оправиш и нещата с него и поговори сериозно с приятелите си, не се оставяй на "С".

Pa3yMeH
03-28-2010, 17:13
Приятели --> Или режеш, щото толкоз са ти и приятели или сядате да се изясните
"С" --> Такива ревнивци не ти трябват, няма да имаш приятели момчета от него
Другия --> За него не знам, тъй и тъй ся съм влюбен и не съм много внимателен :D

DarknessAngel
03-28-2010, 17:25
Като са ти проблем - изхвърли ги от живота си.

silvana95
03-28-2010, 18:05
\"с\" --> тъпак :P
\"приятели\" ---> не приятели :P
\"другия\" ---> тря пак да станете :P

d3n17yy
04-09-2010, 20:52
абе биби :D аз не съм от тия "приятели" май.. :D колкото до с.. и м... одавна ти казах да ги заебеш ама ти не та не .. :D :D

mArMaLaDkA
04-09-2010, 20:57
Колко е хубаво да си 5 клас! 8)

Priceless
04-09-2010, 21:03
Много мразя като почнете така. С. , М. , някакви раоти. Ми кръстете ги Петкан, Драган, Симо .. някак си. Пък и да споменете имена какво ще стане ? Така или иначе си си люснала твоя снимка на профила - ако някой те познава ще разбере за кво става въпрос. Грр...ядосвате ме!

pussucetka
04-09-2010, 22:11
И аз ще кажа, че С е тъпак . . остани си с другото момче, НО само ако наистина го харесвашш . . ! :)