PDA

View Full Version : "Абе,ще се върна"-песен



remix1912
03-28-2010, 13:08
"Абе,ще се върна"

1.До мене стоиш
А,аз не те видях
Ти вл8бено гледаш ме,във очи
Дори не разбрах,че гледаш ме ти
Вперила в мен,своите сини очи

ПРИПЕВ

Стой,стой,стой ти до мене(2)
Чакай,още малко чакай ти
Мойта дързост ще победи
И,при,теб ще дойда аз
Само Аз във този час (2)

2.Моите ласки ,връщат се отново,при теб
При жената,на моето сърце
Вяра не губи,ти във мен
Може да се върна някой ден

Припев


В бърз ритъм
Кажете дали ви харесва?

Автор:АЗ

DaNGeRousLy
03-28-2010, 16:41
Добро е ... =D>

remix1912
03-28-2010, 18:40
Добро е ... =D>
Благодаря ако може да чуя още мнения

bathory
03-28-2010, 19:14
Ако е възможно го поудължи малко.. Иначе, като цяло е добро :))

iveetyy
03-28-2010, 19:18
^^ И аз съм на подобно мнение.

remix1912
03-28-2010, 19:21
Реших да не го претрупвам

xoxi
03-28-2010, 19:37
На мен не ми харесва.
Звучи ми като текст на чалга песен.

remix1912
03-28-2010, 19:44
Песента ще е такава каквато музика и се сложи.Аз лично не слушам чалга,но се възхищавам на ретро чалгите или на песните на Слави трифонов,които са етно рок,както тези писани от Иво Сиромахов и т.н.
Така че ако е чалга от този тип няма от какво да се срамувам,защото пак ще е 100 пъти по-смислена от сегашните чалги

Песента съм я правил първоначално по гръцка музика,затова може така да изглежда като чалга малко

Millita
03-28-2010, 20:47
Песента ще е такава каквато музика и се сложи.Аз лично не слушам чалга,но се възхищавам на ретро чалгите или на песните на Слави трифонов,които са етно рок,както тези писани от Иво Сиромахов и т.н.
Така че ако е чалга от този тип няма от какво да се срамувам,защото пак ще е 100 пъти по-смислена от сегашните чалги

Песента съм я правил първоначално по гръцка музика,затова може така да изглежда като чалга малко

Смислена? .. ако я продължиш малко може и да се намери някакъв по-дълбок смисъл ... за момента си е на тяхно равнище

WILD__BOY
03-29-2010, 06:03
зле написан текст...
една песен е такава каквто музика й сложиш?!?! :shock: :razz:

занимавай се с нещо друго, драги
писането не ти се отдава

remix1912
03-29-2010, 08:01
зле написан текст...
една песен е такава каквто музика й сложиш?!?! :shock: :razz:

занимавай се с нещо друго, драги
писането не ти се отдава
Ti na men nqma da mi kazva6 s kakvo da se zanimavam dragi,az pari ne izkarvam ot tova i pesenta q napisah v 4as kogato nqmah kakvo da pravq

Vseki si ima mnenie,obi4am kritikata za tova ne vi pcuvam.
Ima dobri i lo6i komentari.Tova mi trqbva
Ne pretendiram za golqm avtor,no znam 4e poslednite 2-3 komentara i tova ne mogat

Millita
03-29-2010, 11:08
зле написан текст...
една песен е такава каквто музика й сложиш?!?! :shock: :razz:

занимавай се с нещо друго, драги
писането не ти се отдава
Ti na men nqma da mi kazva6 s kakvo da se zanimavam dragi,az pari ne izkarvam ot tova i pesenta q napisah v 4as kogato nqmah kakvo da pravq

Vseki si ima mnenie,obi4am kritikata za tova ne vi pcuvam.
Ima dobri i lo6i komentari.Tova mi trqbva
Ne pretendiram za golqm avtor,no znam 4e poslednite 2-3 komentara i tova ne mogat
Знаеш? ... хахахахахах! .. без коментар.

нали приемаше критика? .. като е така приеми я без такива изказвания и я използвай за да се подобриш. Wild boy си е директен, но това не значи, че трябва да се отказваш. Ако наистина ти доставя удоволствие и искаш да направиш нещо добро не отвръщай на острото с остро, а си вземи поука, виж къде са ти грешките, поправи ги .. пробвай пак ... изтърпи още критика .. и така. Иначе няма никакъв смисъл да пускаш каквато и да била тема ...

remix1912
03-29-2010, 11:52
Баси завидливите лапета
Като не ви харесва толкова,не ви изкам акълите споделили сте,не ми разяснявайте.
За разлика от повечето тук имам съм учил 7 години музика

Madeyed
03-29-2010, 12:01
Баси завидливите лапета
Като не ви харесва толкова,не ви изкам акълите споделили сте,не ми разяснявайте.
За разлика от повечето тук имам съм учил 7 години музика
Какво се нервш толкова :-o . Нали си приемал критики :-o . Като трябва си замлчи и го приеми като мъж бе! :?

remix1912
03-29-2010, 12:09
Критика приемам да,но не от някви тъпанари/ки които казват НЕ МИ ХАРЕСВА ти не можеш да пишеш и т.н. и нищо повече,т.е. претендират за големите критици,а даже и сносна критика не дават,просто едно лично мнение като всички други,но за разлика от другите те почват да ориват,да обиждат,да се правят на голямата работа
Ако ще давате мнения,давайте ги като хората,не пак с децките си историй.Вярно не сте виновни,че сте на 14 ама поне гледайте да не се правите на по-големи :lol:

Millita
03-29-2010, 12:15
Критика приемам да,но не от някви тъпанари/ки които казват НЕ МИ ХАРЕСВА ти не можеш да пишеш и т.н. и нищо повече,т.е. претендират за големите критици,а даже и сносна критика не дават,просто едно лично мнение като всички други,но за разлика от другите те почват да ориват,да обиждат,да се правят на голямата работа
в случая ти си този, който обижда.
аз казах много повече от "не ми харесва. точка!" ама кой ти чете ... искаш критика от професионалисти? не си на точното място миличък - http://forum.muzikant.org ходи, пускай, радвай се на техните коментарчета след като ние сме "тъпанари/ки", недорасли ТВОЕТО ниво.

Madeyed
03-29-2010, 12:15
Критика приемам да,но не от някви тъпанари/ки които казват НЕ МИ ХАРЕСВА ти не можеш да пишеш и т.н. и нищо повече,т.е. претендират за големите критици,а даже и сносна критика не дават,просто едно лично мнение като всички други,но за разлика от другите те почват да ориват,да обиждат,да се правят на голямата работа Човек не се впрягай толкова! Има далеч по - важни неща от хорското мнение. Пък толкова ли ти пука за мнението на няколко човека? :?

remix1912
03-29-2010, 12:29
Критика приемам да,но не от някви тъпанари/ки които казват НЕ МИ ХАРЕСВА ти не можеш да пишеш и т.н. и нищо повече,т.е. претендират за големите критици,а даже и сносна критика не дават,просто едно лично мнение като всички други,но за разлика от другите те почват да ориват,да обиждат,да се правят на голямата работа
в случая ти си този, който обижда.
аз казах много повече от "не ми харесва. точка!" ама кой ти чете ... искаш критика от професионалисти? не си на точното място миличък - http://forum.muzikant.org ходи, пускай, радвай се на техните коментарчета след като ние сме "тъпанари/ки", недорасли ТВОЕТО ниво.
Ако исках мнение от професионалисти щях да отида и да ги попитам

remix1912
03-29-2010, 12:30
Критика приемам да,но не от някви тъпанари/ки които казват НЕ МИ ХАРЕСВА ти не можеш да пишеш и т.н. и нищо повече,т.е. претендират за големите критици,а даже и сносна критика не дават,просто едно лично мнение като всички други,но за разлика от другите те почват да ориват,да обиждат,да се правят на голямата работа Човек не се впрягай толкова! Има далеч по - важни неща от хорското мнение. Пък толкова ли ти пука за мнението на няколко човека? :?
Не толкова,беше ми интересно

Madeyed
03-29-2010, 12:33
Не толкова,беше ми интересно


Баси завидливите лапета
Като не ви харесва толкова,не ви изкам акълите споделили сте,не ми разяснявайте.
За разлика от повечето тук имам съм учил 7 години музика
Аха..... Дали?

remix1912
03-29-2010, 12:34
Не толкова,беше ми интересно


Баси завидливите лапета
Като не ви харесва толкова,не ви изкам акълите споделили сте,не ми разяснявайте.
За разлика от повечето тук имам съм учил 7 години музика
Аха..... Дали?

Ти правиш ли разлика между интересно ми е и бих искал от
Живея за вашите коментари и без тях няма да отида до кинефа?

Както и да е по-добре да спрем вече,защото вече втора страница стана спам

Madeyed
03-29-2010, 12:38
Ти правиш ли разлика между интересно ми е и бих искал от
Живея за вашите коментари и без тях няма да отида до кинефа? Май изглежда че не ние не сме дорасли, а ти. До сега не видях никой да се е изразил по такъв начин и не видях никой да е взел нещата толкова навътре...

ПП - Молба към модовете, изтрийте всички караници или заключете темата :) .

remix1912
03-29-2010, 12:41
Интересно как даже чувство за хумор нямаш
Може да заключете темата вече

Dumb
03-29-2010, 16:14
Такаам..
1-во ще си позволя да ти направя забележка за правописа. Изключитено груби грешки! Прегледай си.
Песента:
Кофти текст. Неточен изказ. Размяната на думи е натрапчива - ( дразнеща )
Смисъл? Не откривам или поне това, което си искал/а да кажеш не е стигнало до мен.

the_best_f
03-29-2010, 21:33
Не ми хареса. И не ме нападай, моля те, защото в крайна сметка този форум е за изказване на лична гледна точка. Свобода на словото и печата. Еnd.
Сега да ти дам и непрофесионалното си мнение. Текстът ти не ми хареса, смисъл не намерих, на места и рими ми беше трудно да открия. И не звучи добре след "очи" да пишеш "сини очи". Не само музиката определя песента, текстът е онова, което достига до мен и ме кара да си кажа "това е смислена песен". И СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ ПРАВИЛНО. Тая пунктуация за нищо я нямаш. Още нещо - думите в множествено число НИКОГА не завършват на "й". Това не специално към теб, към всички е. Направо ми се повдига, като я видя тази елементарна грешка. Относно възрастта... Не знам на колко си, но не можеш да ме убедиш, че един 14-годишен ученик не пише по-правилно от теб. Прави си изводите.
Това последното не е съвсем по темата, но просто е жалко да виждаш как става масова практика хората да затъпяват. Ужасно е.
Успех.

remix1912
03-30-2010, 16:57
Повече няма да ви отговарям,не си заслужавате.
Ти моят правопис не го взимай под внимание не ми давай акъли,защото при теб не е никак "златен"

Madeyed
03-30-2010, 17:07
Повече няма да ви отговарям,не си заслужавате Нима? :-o :?

WILD__BOY
03-30-2010, 19:24
Критика приемам да,но не от някви тъпанари/ки които казват НЕ МИ ХАРЕСВА ти не можеш да пишеш и т.н. и нищо повече,т.е. претендират за големите критици,а даже и сносна критика не дават,просто едно лично мнение като всички други,но за разлика от другите те почват да ориват,да обиждат,да се правят на голямата работа
Ако ще давате мнения,давайте ги като хората,не пак с децките си историй.Вярно не сте виновни,че сте на 14 ама поне гледайте да не се правите на по-големи :lol:


ква критика бе мухльо?!?! НЕ МИ ХАРЕСВА, кво друго да ти кажа?!?!? няма кво да ми хареса! писал си го в час и ти личи

не ми трябва да съм критик, за да видя, че е слабо това, което си написал

gabi_94
03-30-2010, 20:09
Абе човече по-спокойно бе :-D Тиии изобщо не можеш да приемаш критика....а каквато и да е тя все пак си е критика....Не им харесва на някои и това е, няма как да им промениш мнението, те просто ти го казват, все пак тук изказваме мнения, затова е форум...И на мен не ми харесва, звучи ми някак безлично, нзн, еднообразно, обикновено....Не че е лошо...Аз не мога да пиша стихове и песни и си признавам ама това не значи, че щом не ми харесва значи не разбирам....Освен това не се влияй толкова от чуждото мнение, ще ти се отрази зле :)

TheNewReligion
03-30-2010, 20:32
"Чаша вино остави, остави..." Същото качество. Не струва. Ужасна е. Тъпа е. Смотана е. Като теб сигурно. Да еба...

the_best_f
03-31-2010, 21:22
Не си заслужаваме ли? Мерси.
Правопис и пунктуация наистина оставям настрана - по-умен няма да те направя.
Още веднъж ти пожелавам успех и дано Митьо Пайнера ти е прочел произведението. Има хляб в тебе.