PDA

View Full Version : Това краят ли е?



Muccia
03-28-2010, 14:31
Здравейте :-)

Ето я и моята история: Ходих с момче повече от половин година, карахме се напоследък след много глупости и т.н. (няма да изпадам в подробности) Уж пак се сдобрихме и се чувахме редовно по телефона.Всичко си беше ОК.Нито сме се карали нито нищо.Щяхме да излизаме,но той закъсня с 3 часа и аз се обадих да чуя какво стана(телефона беше изкл) После ми се обади и ми каза, че си е у тях.... :shock: И аз му казах да се извини поне, а той ми затвори :booooomb:

Не сме се чували от тогава..Аз го търсих, но не ми дигна тела.Страшно ми липсва и ми е супер тъжно..Плача постоянно и не знам какво да правя :( Поне да се обади и да каже, че не иска да е с мен.. а не да се надявам напразно :(

babity
03-28-2010, 14:32
E*и му майката! Без обяснения!

Muccia
03-28-2010, 14:36
Ко да му я е*а като май той мен ме зае*а вече... :o

DarknessAngel
03-28-2010, 14:37
Типичен пример за мъжко "изнизване".
Мисля,че краят вече е поставен от него.

babity
03-28-2010, 14:38
Падаш ниско ако почнеш да го преследваш за обяснения. Просто приеми раздялата ви за факт.

BeezyJey
03-28-2010, 14:40
Падаш ниско ако почнеш да го преследваш за обяснения. Просто приеми раздялата ви за факт.

+1

m1nik
03-28-2010, 14:44
я зае*и го..

ivcheto0o
03-28-2010, 14:58
Падаш ниско ако почнеш да го преследваш за обяснения. Просто приеми раздялата ви за факт.

Kandrobs
03-28-2010, 15:01
Ест. че е Краят, Как мислиш ти?

gir
03-28-2010, 15:08
Типичен пример за мъжко "изнизване".
Мисля,че краят вече е поставен от него.

Aз съм мъжко същество :) И съм много съгласен с това, което си казала. Изнизал се е. Ама така правят и жените, така че не е типичен пример за мъжко, а за ОБЩОЧОВЕШКО изнизване.
Авторката - забрави за него и давай напред.

annabelJB
03-28-2010, 15:14
Не го търси, ако има начин нарани го (малко тъпо, но поне ще ти олекне) или просто го забрави.Всичко е свършено..

Violenza
03-28-2010, 15:16
ОБЩОЧОВЕШКО изнизване.

След общочовешко бих добавила "жалко".
Поне си се отървала.
За мен хората, които нямат смелостта да се изправят очи в очи с някого и да му кажат истината такава, каквато е - не са стойностни.

Muccia
03-28-2010, 15:38
За мен това е супер долна постъпка...ебахти краят (по подразбиране..така ли??) За огромна жалост го потърсих..той не си вдигна телефона :o Яд ме е единствено,че дори не намери сили да каже "Приключихме" Мисля,че за толкова време заедно поне заслужавам това :-#

Monstre
03-28-2010, 15:56
За мен това е супер долна постъпка...ебахти краят (по подразбиране..така ли??) За огромна жалост го потърсих..той не си вдигна телефона :o Яд ме е единствено,че дори не намери сили да каже "Приключихме" Мисля,че за толкова време заедно поне заслужавам това :-#

Недей да си тровиш нервите, той не го заслужава. :) Животът продължава, гледай напред, а на бившия внимание повече не обръщай.

snufff
03-28-2010, 16:32
Падаш ниско ако почнеш да го преследваш за обяснения. Просто приеми раздялата ви за факт.

purpledawn
03-28-2010, 16:44
:shock:
баси идиота

Take_That
03-28-2010, 16:49
Абеее какво си седнала да си тровиш нервите заради него. Не го търси повече, зарежи ти тая работа ....

wasch0
03-28-2010, 17:25
Падаш ниско ако почнеш да го преследваш за обяснения. Просто приеми раздялата ви за факт.


дори да ти е гадно.. това е реалността

Fonky
03-28-2010, 18:08
Ем постъпил е супер детинско и недорасло, какъвто сигурно е - детски недорасъл г*з, така че спокойно има още много да пожевееш и да видиш, важното е да си вземеш съответните поуки и караш нататък, може да е краят на една връзка, но не е краят на светът :) или както се казва "в живота веднъж успяваме, друг път се учим" 8)

gabiiTu
03-28-2010, 19:33
покажи му ,че си силна и можеш без него!

Sladurcho
03-28-2010, 21:56
Защо го търсиш само и само да чуеш от него че това е краят ли.. няма смисъл... ясно ти е показал че не иска да имате нищо общо приеми го и го остави да си живее живота след като е решил да е такъв пъзльо нищо не можеш да направиш ... като се унижаваш пред него и продължаваш да го търсиш ставаш все по жалка а той тапака сигурно се забавлява от това

sophia_bush
03-28-2010, 22:04
Не го взимай навътре, ще дойдат и други, които може би пак ще направят така и трябва да ги посрещнеш с нови сили и накрая само да им се смееш :D ; )

shNz
03-29-2010, 01:05
Скандали, раздяла, мъка, на пръв поглед просто ужасни неща, но също така и неизбежни етапи от така жадуваната от всеки един от нас Любов. Да се изправиш пред дилемата е най-сладкия миг в трудния до пагуба момент, като този. Когато сърцето и чувствата се противопоставят на здравия разум, тогава е време да си зададеш въпроса, можеби стоящ на първо място в този етап от живота ти, а именно Какво точно искаш?

Важното е, да запазиш спокойствие и да дадеш малко време. Да дадеш време не на когото и да е друг, а на себе си! Остани силна и проникни в същноста на връзката ви. На какво се градят взаимоотношенията ви, коя е причината за продължителността на шест месечния ви съвместен живот. Най-важното е, помисли дали ти искаш да продължиш така. Задай си въпроса, дали момчето до теб е било влюбено. Защото чувствата му не ще могат да изчезнат ей така, ако обичта му истинска е някога била. Не бива да плачеш в случай, че на крестопът се озовеш и светлина не виждаш нигде. Дай му знак, че съжаляваш, дори виновна да не си.

Караниците не са проблем, те са признак за сериозността на отношенията. Хората който се карат, живеят по-дълго заедно, като постепенно градят пътя си към съвършенната любов. Бъди силна и не се отчайвай. Няма начин да избегнеш мислите за него, тъгата и желанието да върнеш времето назад. Бъди тъжна, не плачи, но докато извинение от момчето не получиш, никога повече този момък не търси.

Всичко ще бъде наред, преодолей страха от раздялата, преди да е станала факт. Това е ключ към много врати. И помни, че щастието е безсмъртно.

FromAutumToAshes
03-29-2010, 03:52
Това е началото на края... Най-лошото тепърта предстои 8) ... :lol:


пф.. Не сериозно, като почнете така да се превземате сте ми много забавни :)

Sladurcho
03-29-2010, 07:45
не е само тей , защото преди 3 седмици приятелката ми ме остави по скайп след като ходихме 9 месеца и ми каза не ми пука вече и това беше :)

и какъв е извода... оставете този скайп само за забавление а не за тръгванки късанки и т.н. То верно че е по лесно така ама бива ли ... :-x

Muccia
03-29-2010, 11:50
Мина и този ден ... без обаждания.....
Категорично си казах, че няма да го потърся(но пътувайки в автобуса си зададох въпроса "ами ако ми се обади?" ) Чесно казано, ако иска да сме заедно бих му простила (може би повечето от вас ще си кажат "каква глупачка") Но това е първата ми голяма любов, не говоря само за периода в който бяхме заедно, а и този в който само го харесвах.Знам ли...толкова е лесно да кажеш "махай го тоя" "Зае*би го" и т.н. но на практика , когато си толкова влюбен не обръщаш внимание на някои неща.. Мислех, че караниците в една възка са напълно нормални (а и да вметна ние не сме си повишавали тон никога) Винаги е било с равен тон, та дори и по-тихо от нормалния глас..дори става малко странно това мълчание.Но за мен не е било от голямо значение - както със семейството......карате се ,обиждате се и тем подобни, но знаеш че те ще са с теб и те обичат въпреки всичко.Жалкото е че по същият начин се бях привързала и към него. :( :(