PDA

View Full Version : Отчайващ проблем...петна вследствие от акне....



JerKShht
03-28-2010, 14:34
Знам, че има десетки теми за акне и комедони и тем подобни, може да има и за моя проблем, но нямам намерени да прегледам хиляди теми и накрая да остана разочарован. Значи проблема ми не е в акнето. Акне нямам! Въпроса, е че по-рано имах акне, което след като го излекувах останаха едни противни червени и тъмно кафяви петна по лицето ми. Ходих на кожен лекар, но този глупак явно си е купил дипломата, защото изобщо неможа да ми помогне... показа ми някаква брошура и ми предписа сумати сапуни и мехлеми против акне от тази брошура, а за петната ми каза просто да ги чакам да заздравеят. Е да, но от 3 месеца няма никакво подобрение... Така, че моля, който е имал подобен проблем да помогне.
Извинявам се ако имам правописни грешки.
Мерси предварително! :)

Molzinka
03-28-2010, 14:37
И аз имам такъв проблем. Ползвам една терапия на Ейвън от серията Clearskin. Пише, че премахва петната през нощта. Ами да ти кажа не ги маха много бързо, но действа и съм доволна. Също съм чела в други теми за някакъв крем Малабел, който ги избелва, но не съм ползвала. :) Дано съм успяла да ти помогна. Наистина са много гадни, а бтв когато не се махат просто ги прикривам с коректор.

YouAteMyHeart
03-28-2010, 14:38
Пробвай с крем Мелабел - 7,80лв мисля,че беше когато си го взех.Икономичен е и при мен помогна.

JerKShht
03-28-2010, 15:21
Мерси много :) ще пробвам пък ще видим какво ще се получи :)

Nich
03-28-2010, 15:59
мелабел е добър, пробвай го ;)

ivonka11
03-30-2010, 07:49
Някъде пишеше, че е канцерогенен :shock: И ако не ползваш слънцезащитен крем по-малък от 50+ ще стана още по -лошо. Иначе през зимата или есента и слънцезащитен крем и всичко ще бъде ОК :P

YouAteMyHeart
03-30-2010, 07:57
^аз не съм слагал слънцезащитен крем,но го ползвах зимата.Тогава нямаше слънци и сиг.за това не съм имал проблеми. :)

psych0
03-30-2010, 09:02
мелабел е добър, пробвай го ;)

+++

Iv4etoOo
03-30-2010, 13:50
аз пък някъде бях чела помага маска от хума и кисело мляко.
малко е гадничко (аз си правих), обаче не съм позлвала достатъяно дълго за да кажа дали работи

gia_sena_mono
03-30-2010, 16:56
Аз също имам белези/петна от акне. На скоро си взех тоаи гел http://krem-za-men.de31.com/images/3401_5100/3726.jpg Ползвам го всеки ден. За сега няма видими резултати.

Sisi7u
04-08-2010, 12:42
и аз имам петънца около устата :( и бих искала да ги премахна по някакъв начин, но искам да е по безопасен и ефикасен начин :smt061 :smt061 :smt061

CupcakeMonster
04-08-2010, 18:14
и аз имам петънца около устата :( и бих искала да ги премахна по някакъв начин, но искам да е по безопасен и ефикасен начин :smt061 :smt061 :smt061

+1 и аз,също и по корема петна от минали пъпки причинени от епилация :( Някой ако знае някакъв крем или нещо..а този Мелабел може ли да се ползва без слънцезащитен крем?

chocolatedidi
04-08-2010, 18:54
МЕЛАБЕЛ :smt023

titinkaa
04-08-2010, 19:03
Тоя Мелабел се каня да си го купя тея дни,но не знам какъв слънцезащитен да си купя,в смисъл,че в сайта на Биотрейд има и няколко слънцезащитни,но проблема е,че не знам кой ще ми трябва.някой ако може да каже,ще съм много благодарна :)

chocolatedidi
04-08-2010, 19:08
Ами вземи си слънце-защитния крем на същата фирма - Мелабел !
http://www.viewsofia.com/upload/fck_editor/Image/0000/melabel-tonik.jpg - това е !

Nich
04-08-2010, 19:22
аз го ползвах и лятото без слънцезащитен и нищо ми нямаше :shock:

JerKShht
05-17-2010, 13:46
Взех си този мелабел, но имам въпрос. Тъй като го ползвам вече седмица и забелязвам, че на места ми се бели кожичката около проблемните участаци и искам да попитам това нормално ли е? Да продължавам ли да се мажа независимо от това или да изчакам да позаздравее пак кожата?

KumchoValcho
05-17-2010, 13:56
С тоя Мелабел някой сериозно ше си изпати :)

djv
05-17-2010, 14:09
Знам, че има десетки теми за акне и комедони и тем подобни, може да има и за моя проблем, но нямам намерени да прегледам хиляди теми и накрая да остана разочарован. Значи проблема ми не е в акнето. Акне нямам! Въпроса, е че по-рано имах акне, което след като го излекувах останаха едни противни червени и тъмно кафяви петна по лицето ми. Ходих на кожен лекар, но този глупак явно си е купил дипломата, защото изобщо неможа да ми помогне... показа ми някаква брошура и ми предписа сумати сапуни и мехлеми против акне от тази брошура, а за петната ми каза просто да ги чакам да заздравеят. Е да, но от 3 месеца няма никакво подобрение... Така, че моля, който е имал подобен проблем да помогне.
Извинявам се ако имам правописни грешки.
Мерси предварително! :)
А би ли ми казал как се излекува от това акне?Ако може ЛС..