PDA

View Full Version : Как да постъпя?



aleks137
03-28-2010, 16:36
Имам нужда от малко помощ. В последните месеци и особено много последната седмица харесвам едно момче К. , но той е плейбоя на даскалото и се закача с доста момичета. Започнах да го харесвам по-силно когато изпращах една фр Л. до спирката и той беше там с неговите фр,ние минахме пред тях (щото те и преди се бяха закачали с Л.) и К. дойде,прегърна ме и ми вика: "Обичам те" ...е много ясно всичко на шега или аз така си мисля, после ме пита и за името ми.Въпроса ми е дали има някаква възможност К. да ме харесва щото според мен е невъзможно от всички момичета в даскалото точно мен да харесва, а Л. мисли, че ме харесва и незнам какво точно да направя, как да постъпя?

Rounder
03-28-2010, 16:39
не се за нимавай с тоя "училищен" "плейбой" .... такива лигльовци сме ги виждали и преди.Хвани си някой свестен,ако искаш ме слушай,но почнеш ли да се занимаваш с този тип момче....само главоболия ще имаш...
Но ако искаш пробвай.

(това ми е мнението до колкото разбрах поста ти)

purpledawn
03-28-2010, 16:41
Не се ли сещаш, че даже да тръгнете, ще се закача с всички момичета.. 8-)
По-добре не се занимавай.

britzy
03-28-2010, 16:56
оо те тва с "Обичам те" вече всеки го казва-малко лигаво така ти го е казал според мен :-o
виж кво-не сезанимавай ,ще те отреже мега бързо ,знам ги те тия "звездите" :lol:

Pa3yMeH
03-28-2010, 17:07
не се за нимавай с тоя "училищен" "плейбой" .... такива лигльовци сме ги виждали и преди.Хвани си някой свестен,ако искаш ме слушай,но почнеш ли да се занимаваш с този тип момче....само главоболия ще имаш...
Но ако искаш пробвай.

(това ми е мнението до колкото разбрах поста ти)

Особено ако си ревнива

nIkEnCeTy_bE
03-28-2010, 17:13
Хаха и ти си помисли, че имаш шанс с него. извинявай, че така ти го казвам, но не си мисли, че ще стане нещо. Той е поредния с голямо самочуствие, и както ти каза плейбой на даскалото. такива не си заслужават. ще си намериш някой свестен. какво му се връзваш, сигурно са се хванали на бас с приятелите му дали неможе да се изгаври и с теб. такива вече се срещат все по често. остави го, не си заслужава.

wasch0
03-28-2010, 17:14
ще ти дам пример.. П. е плейбоя на училището мой бивш.. след като се разделихме идваше при мен казваше ми, че ме обича ей така .. ходеше при приятелките ми и тях обичаше.. ако това ти харесва давай,но ще те наранява.. :) замисли се щом като те е видял ти е казал, че те обича, а не е знаел името ти какъв е.. колко още обича..

Take_That
03-28-2010, 17:18
Той не те познава, а ти казва, че те обича - ОМГ! Зарежи ....

DarknessAngel
03-28-2010, 17:19
Има опция да те харесва.
Не вярвам да се получи нещо сериозно.

justonegirlwithonehope
03-28-2010, 17:19
И какъв точно е смисъла от евентуалната ви връзка.Ти за него си непозната, а той е дошъл и е казал, че те обича.Нали се сещащ, че дори да ходите той ще продължи да се закача с всички момиченца в училище, а и не само там.Така ти ще се ядосваш, ще настъпи краят на вашата връзка и ти ще си блъскаш главата къде ти е дошло на ум да тръгнеш с това момченце.Мани ги тея плеибои, намери си някой земен и свестен на когото да вярваш и който да те обича, не да те прави за резил пред целия град ;)

ivcheto0o
03-28-2010, 17:26
Зависи какво искаш-нещо мимолетно или сериозна връзка.Надявам се не си му повярвал на "оби4ам те" то е ясно 4е е било шега.Ако искаш да страдаш и да гледаш как "оби4а" вси4ки даваи.