PDA

View Full Version : Пак за Win 7



sladoled
03-28-2010, 18:14
От скоро имам Win 7 л Каквото тегля или създам като документ го качва на С диска. Що не на D? И не мога да организирам в библиотеките. Как да слагам текстовите файлове в съответната библиотека,музикелните в др. и т.н. Ей, изтормози ме това организиране! :o ](*,) Останалото е супер!

Petrow
03-28-2010, 18:25
За тегленето зависи с какъв браузер си ако си мозилла

Инструменти-Настройки-Основни

http://store.picbg.net/pubpic/36/6A/ae1c8bb5e2fb366a.jpg

loveUpeps4o
03-28-2010, 18:40
За тегленето зависи с какъв браузер си ако си мозилла

Инструменти-Настройки-Основни


//OFFTOPIC Petrow на колко години си, ако не е тайна(пиши на лс ако е ;Д)

doomkillerr
03-28-2010, 21:52
От скоро имам Win 7 л Каквото тегля или създам като документ го качва на С диска. Що не на D? И не мога да организирам в библиотеките. Как да слагам текстовите файлове в съответната библиотека,музикелните в др. и т.н. Ей, изтормози ме това организиране! :o ](*,) Останалото е супер!

За какво организиране става на въпрос... аз пак не схванах?!?! :neutral:

Искаш различните файлове според тяхното разширение да ти ги слага в различни папки ли... или??? :(

dPa3HuTeJl
03-29-2010, 16:50
Еми виж с кой браузър си и там си направи настройките , например да ти ги слага само на десктопа и така ще ги намираш лесно и ще си ги слагаш където поискаш :D

sladoled
03-30-2010, 15:46
Да, в Win 7 нещата се слагат в различни библиотеки. Например от флаша прехвърлям информация на компютъра и тогава не мога да управлявам кой файл къде да отиде. давам десен бутон - илизат невероятни предложения.
Относно браузъра и настройките: къде се намират тези настройки, в кое меню?

ThEKiNgG
03-30-2010, 18:07
не е задължително да се слага в папките подразбиране просто си дръпни бит комет и готово

sladoled
03-30-2010, 18:44
Ясно, че не е задължително. Не мога да управлявам папките и файловете - това е . Като дръпна бит комет какво ще ми реши проблема?