PDA

View Full Version : Приятелство или любов



starwatcher
03-28-2010, 19:26
Случвало ли ви се е да обичате някой толкова много че да искате с него да сте страшно добри приятели защото сте несигурни дали ако не тръгнете заедно след време ще развалите отношенията си? Не мислите ли че понякога едно страшно дълго и истинско приятелство и частичното ви задоволявен на любовта ви към някой са по-важни от това да ходите заедно когато в нашата възраст никоя връзка не е вечна?

DarthLord
03-28-2010, 21:38
Да, Случва ми Се в Момента :(

sophia_bush
03-28-2010, 22:00
Понякога си заслужава да рискуваш! Дори и да не се получи, ако сте толкова добри приятели след време , като премине неудобството, всичко ще бъде както преди. ;) По добре така, отколкото да се питаш " Какво би било... "

Sladurcho
03-28-2010, 22:06
Зависи много от човека срещу теб... и на мен ми се е случвало.. избрах да и кажа и я загубих.... така че не винаги правилното решение е да споделиш за чуствата си...

sophia_bush
03-28-2010, 22:12
Зависи много от човека срещу теб... и на мен ми се е случвало.. избрах да и кажа и я загубих.... така че не винаги правилното решение е да споделиш за чуствата си... Ако не и беше казал, нямаше ли да съжаляваш сега , че не си направил нищо? Не трябва да рискуваш , единствено ако не си сигурен какво точно чувстваш и дали не е само временно увлечение ;)

Sladurcho
03-28-2010, 22:26
Зависи много от човека срещу теб... и на мен ми се е случвало.. избрах да и кажа и я загубих.... така че не винаги правилното решение е да споделиш за чуствата си... Ако не и беше казал, нямаше ли да съжаляваш сега , че не си направил нищо? Не трябва да рискуваш , единствено ако не си сигурен какво точно чувстваш и дали не е само временно увлечение ;)

Не мисля че щях да съжалявам защото нямаше да съм я загубил ... Според мен винаги риска трябв да е премерен а не на всяка цена да се рискува... Когато кажеш на един човек с когото сте близки че за теб е нещо много повече от приятелство а той не изпитва същото и нещата се оплескват и свършват до там....

DarknessAngel
03-28-2010, 22:33
При мен също е така, но приятелството над всичко. :P

sophia_bush
03-29-2010, 18:01
Когато има някакво привличане, приятелството отслабва с настъпването на нощта :D

crazymm
03-29-2010, 18:41
Когато има някакво привличане, приятелството отслабва с настъпването на нощта :D
подкрепям с две ръце, случи ми се 8-)
остави нещата да се развият... след време може да съжаляваш, че не си опитала :)

SmilezZz
03-29-2010, 19:34
Случвало ми се е..
Понякога съм рискувала и съм го казвала,друг път - нищо..Просто си стоях с "мъката",че не е мой като "гадже"..
Но след времето тези любовни чувства "изстинаха" и..сега сме си най-добри от години..+..не съжалявам,че не съм опитала..Най-важното е,че сега е до мен и ме подкрепя във всичко

Priceless
03-29-2010, 20:45
Когато има някакво привличане, приятелството отслабва с настъпването на нощта :D
подкрепям с две ръце, случи ми се 8-)
остави нещата да се развият... след време може да съжаляваш, че не си опитала :)

Йеп.

hugcheto
03-29-2010, 21:29
Понякога си заслужава да рискуваш! Дори и да не се получи, ако сте толкова добри приятели след време , като премине неудобството, всичко ще бъде както преди. ;) По добре така, отколкото да се питаш " Какво би било... "


дамм много правилно :]

ShtrudeL
03-29-2010, 21:41
Ако ми се беше случвало нямаше да искам да сме просто дорби приятели от страх да не си развалим отношенията.

valdesbg
03-29-2010, 22:25
Случвало ми се е. Показва незрялост. Не, не смятам така. Всичко или нищо. Няма средно положение.

Stan4o123
03-30-2010, 10:57
Случвало ми се е. Показва незрялост. Не, не смятам така. Всичко или нищо. Няма средно положение.
точно така!!!

Molzinka
03-30-2010, 12:01
Да случвало ми се е. Казвала съм си : е щом нищо няма да излезе поне да си станем приятели :)

vesito13
03-30-2010, 12:14
Много си зависи и от човека, но аз по-скоро бих си признала какво чувствам :) Не подкрепям тезата "Да не разваляме приятелството си заради любовта". Щом има любов, значи вече не е онова приятелство, което е било и за мен то си е развалено. Има ли чувства искам нещо повече от просто приятели, това не би ми било достатъчно.