PDA

View Full Version : Любов или задължение



evermore
03-28-2010, 19:27
С момчето ми сме преживяли доста. Ходихме два месеца, след една мъчителна и за двама ни едногодиша раздяла пак се събрахме и сега сме заендо от 5 месеца. Той много ме обича, аз.. не знам точно. Проблема ми е, че не искам да съм без него, не мога да си представя всичко да се срути, но ме дразни със всичко, само ме ревнува, само се караме, все не му изнася нещо... Каза ми и че ако се разделим ще се самоубие, сега казва, че няма да го направи .. не знам. Искам просто да изпитвам радост от това, че ще го видя, че ще сме заедно, че сме заедно, а го чувствам като задължение...

И не бях съвесм сигурна дали трябва да пиша в друга тема, затова направих нова.

Jessie
03-28-2010, 19:29
Така е, като си нямаш друга работа ... вместо да поровиш малко, пускай нова тема ... :-o

anyfany2
03-28-2010, 19:36
Еми да ти кажа.. разбирам те напълно..
Мисля, че ти трябва време, а и на него може би..
Просто.. за да се поосъзнаете и за да започнете да си липсвате..
Това е..
Ако искаш да имаш пеперудачки в тумбачето :-D , трябва време, време, време и малко спокойствие..
Малко по-ряко ако се виждате, според мен ще помогне.
Но никой не знае и не разбира повече от самите вас.. ;);)
Обичкайте се !!!
Айде.. чаоче ! :):):)

Take_That
03-28-2010, 19:42
Дай си малко време да се изясниш със самата себе си. А какъв е най-добрия начин само ти си знаеш. Всеки чувства нещатата по различен начин :)

Sladurcho
03-28-2010, 21:39
Ама това със самоубийствата са лапешки работи бе.. лелее.. та както и да е по темата .. мисля че трябва да седнете и да си дръпнете един сериозен разговор... изяснете си всичко кажи му какво чустваш какво мислиш... а не да си премълчаваш и да мислиш че всичко ще се оправи.. няма смисъл да си с някой само защото си свикнала с него.. ако я няма тръпката то просто... е безсмислено (поне според мен) Изясни си какво искаш и ако това е той бъдете си заедно и се правете много щастливи .. живота е кратък да го прекарваме в караници с любимите хора :)