PDA

View Full Version : Мисля че имам проблем...



go6i
03-28-2010, 19:44
Здравейтe.

maryavy
03-28-2010, 21:14
ако питаш мен,няма от какво да се страхуваш.. като се страхуваш нищо няма да постигнеш.. щом ти се усмихва,а попринцип избухва ако някой я обара.. значиии и ти я привличаш по някакъв начин. и все пак щом твърдиш,че наистина я обичаш..съмнява ме да я нараниш.. освен ако го бъркаш с привличане..помисли си кое от двете е.. обмисляй действията си.. според мен..няма лошо да й предложиш :)

nIkEnCeTy_bE
03-28-2010, 21:46
Давай направо. Може да се кефи, че някой се е заинтригувал от нея, особенно ако си някъф готин и на момичетата им текат лигите по теб. Иначе давай директно, разкрий си чуствата, няма какво да губиш. Щом показва такива симптоми на заинтересованост, значи най вероятно ще се получи нещо. Ако не не - явно не си е заслужавало. Успех. :)

TheSunshine01
03-29-2010, 10:00
Няма какво да губиш. Действай! :grin:

ecstazy
03-29-2010, 10:23
Няма какво да губиш. Действай! :grin: :)

sophia_bush
03-29-2010, 12:16
Хвани я за задника и и кажи че я обичаш и е твоя :D

bl0odyS0uL
03-31-2010, 14:10
Тя вървеше пред мен и тъкмо стигнахме прага на врата и изведнъж нещо животинско в мен извика „Хвани я за задника” и аз го направих.

:razz: :razz: Т'ва ме разби! хД

А ти.. Не си мълчи! Действай! Кажи й какво чустваш, може пък и тя да ма някакви чуства към теб. Колкото повече мълчиш, толкова по-зле за теб.

LittleCuteStar
03-31-2010, 16:50
Ами . . . Щом се е усмихнала давай ! ! ! Изглеждаш мил освен това за задника :shock: (супер тъпо за мен , но някой ги кефи)
Според мен нищо зле няма да стане

Късмет !

DrIllusive
04-01-2010, 22:27
Малко ще се отклоня от темата, но ще отбележа, че тези като теб с животинските пристъпи са от некачествените хора. Всеки има животински пристъпи и тогава е въпросът, дали ще се сдържиш или ще се изпуснеш. За теб отговорът е удвоен. Доколкото момичето. Предполагам, че тя не е много висока и често ходи с панталони. Също така не си дава вид на много интелигентна и сигурно няма много голяма гръдна обиколка. Доколкото животинското, нататък е ясно какво ще стане. Мога само да ти кажа, че си доста глупав.

Rounder
04-01-2010, 22:42
Малко извън темата ама...един път бяхме на един РД и едно женско същество което харесвам,танцувахме разни такива и после пък почна ми прави стриптиз поразсъблечеме и останах само по боксерки,и и казах да не продължава щото съм на път да се възбудя и ще я нагъзя на масата :grin:

Ми кажи и какво чувстваш,няма да загубиш

go6i
04-05-2010, 06:09
Ако може, темата да бъде изтрита.

kalpazanka
04-05-2010, 06:47
Ключ.