PDA

View Full Version : Зарязах я....но ми липсва



jiciivi
03-28-2010, 20:03
Зарязах приятелката си преди 6 дни,но още я обичам и мн ми липсва.Когато не я виждам не ми пука,но когато я вида и ми се къса сърцето.Вчера си писахме малко съобщения,аз исках да се съберем,но тя ми каза,че много съм я наранил и вече я било страх,а и май харесва едно друго момче и не знае какво иска.Моля ви да ми дадете съвет какво да правя,защото не ми се живее

Take_That
03-28-2010, 20:06
Амааааа като почнете така :? Авторе без да ми се сърдиш - но и ти самия не знаеш какво искаш, но както и да е:

Щом толкова много искаш отново да сте заедно и докажи любовта си.

onestar
03-28-2010, 20:10
Така става като правите необмислени неща.

Пиши й/кажи й, че искаш да се съберете отново, защото си почувствал липсата й, и... имаш нужда от нея. (Вероятно ще паднеш твърде ниско в очите на някой хора, но ако го искаш няма смисъл това да те спира).

... Или спираш да се надяваш, мечтаеш, съжаляваш и пр. и се опитваш да продължиш без нея, без да показваш никакви признаци на слабост...

jiciivi
03-28-2010, 20:17
Ами казаха ми че се зарибявала там с един и аз без да и чуя обуснението я отрязах,а на следващият ден още веднъж.Аз и се молих и какво ли не <ама тя ми казва че я е страх,а и това другото момче имало влияние....и накрая ми каза,че трябвало да помисли малко и ще ми каже,но ако отговорът е Не не знам какво ще правя,а ако ги видя 2-мата 1-во ще ми се разбие сърцето,а воторо че не знам какво ще става :booooomb:

onestar
03-28-2010, 20:18
Чакай отговор от нея. После пиши пак.

annabelJB
03-28-2010, 20:19
Нямаш право да искаш това от нея..Тя те е обичала-наранил си я, сега не е сигурна какво иска, не можеш да я виниш.Ти също не знаеш какво искаш :? Не ти пука, но ти се къса сърцето.Зарязваш я, а после я искаш :? Осъзнай какво чувстваш.

jiciivi
03-28-2010, 20:23
Аз съм осъзнал,че я обичам и съм наясно<че я искам,но като си помисля<че може да е с друг ми се къса сърцето и нз нз :lol: :lol:

sophia_bush
03-28-2010, 20:26
Всички момчета ли сте толкова тъпи , или само се правите? Зарязал си я , а сега какво? Видял си , че се интересува от друго момче и си я искаш обратно... И доколкото разбирам, причината, поради която си я зарязал са разни слухове от други хора... Как да се почувства това момиче , като и нямаш доверие, а вярваш на случайни хора? Лошото е , че всичките сте такива, не знаете какво искате и осъзнавате, че го искате, когато го изгубите. Пожелавам на бившата ти много щастие с другия , а ти ходи се лекувай ;)

Take_That
03-28-2010, 20:27
Ами казаха ми че се зарибявала там с един и аз без да и чуя обуснението я отрязах,а на следващият ден още веднъж.Аз и се молих и какво ли не <ама тя ми казва че я е страх,а и това другото момче имало влияние....и накрая ми каза,че трябвало да помисли малко и ще ми каже,но ако отговорът е Не не знам какво ще правя,а ако ги видя 2-мата 1-во ще ми се разбие сърцето,а воторо че не знам какво ще става :booooomb:

Изчакай отговорът й, но през това време не спирай да и напомняш за чувствата си към нея, но и не ставай досаден :)

annabelJB
03-28-2010, 21:08
Аз съм осъзнал,че я обичам и съм наясно<че я искам,но като си помисля<че може да е с друг ми се къса сърцето и нз нз :lol: :lol:

Стига си ревнувал и се осъзнай! Нека това ти е за урок, сега момичето е с друг или поне е казала, че го харесва.Няма смисъл да нахалстваш, един вид те е отрязала-приеми го и мисли с главата си `щото при тебе тя е само за равновсие..Айде успех с другите :-)

Sladurcho
03-28-2010, 21:21
Как след като я обичаш и не ти пука че си я зарязал като не се виждате бе човек.. то или ти пука или не.. какви са тези неща ... според мен я забрави и гледай напред... след като сте скъсали не мисля че дори и да се съберете нещата ще се оправят (лично мое мнение)

jiciivi
03-30-2010, 22:08
Благодаря за съветите!!!!Ама нямам намерение да я чакам да имсли,щот си прави кривите сметки ако с оня не стане нищо и тогава пак при мен ама няма!!!!Просто разбрах,че е едно лапе,което не ме заслужава 8)

shmurkam
03-30-2010, 23:13
яяяя добре дошъл в клуба :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fgirl14
03-30-2010, 23:22
Пожелавам на бившата ти много щастие с другия , а ти ходи се лекувай ;)

filmimilmi
03-30-2010, 23:46
Ами сега явно ще се опита да ти го върне тъпкано. А иначе каква е била причината да я скъсаш?

jiciivi
03-31-2010, 00:01
Ами сега явно ще се опита да ти го върне тъпкано. А иначе каква е била причината да я скъсаш?Ами вече 3-4 пъти ходеше на кафе с едно момче,за който много нейни приятелки ми казаха,че го харесвала и се зарибявали нещо.И понеже,че преди това бях късан от нея и бей доста зле реших този път аз да я скъсам,за да не съм прецакан.И след това мислих отново да я чакам да си помисли,но разбрах какви са и сметките и реших,че ще бъда по-добре без нея
8) :grin:

annabelJB
03-31-2010, 07:20
Ами сега явно ще се опита да ти го върне тъпкано. А иначе каква е била причината да я скъсаш?Ами вече 3-4 пъти ходеше на кафе с едно момче,за който много нейни приятелки ми казаха,че го харесвала и се зарибявали нещо.И понеже,че преди това бях късан от нея и бей доста зле реших този път аз да я скъсам,за да не съм прецакан.И след това мислих отново да я чакам да си помисли,но разбрах какви са и сметките и реших,че ще бъда по-добре без нея
8) :grin:

Чакай сега ти това си го направил, за да отмъстиш :? Според мен, когато обичаш един човек, няма място за отмъщения и прочие :?

gLypChenCee
03-31-2010, 07:28
Ти си си виновен .. детска работа.. искам не искам. . шш ей тва чуствата не са играчки осъзнайте се малко, бе..

YouMakeMeSmile
03-31-2010, 07:43
е кви са тия глупости? искам да скъсаме, пък после обичам те.. ти си тоя дето не знае кво иска.. остави момичето да си живее живота.....не си за нея.

miki95
03-31-2010, 07:45
Заслужаваш един тупаник по главата, дано да дойде акъла :x
Как ще си зарязваш момичето заради слухове, бе?! Ти нормален ли си?! Я се стегни малко и ГОВОРИ с момичето, не я късай-поне от тук нататък :x

ceballos1990
03-31-2010, 08:02
зарежи я таз пача ва я ма виж аз каква съм п***а да дрънкам даваи да са взимами с теб и туи то :-)



хахахаха туй то наеш кфо ше ти кажа ше умреш сама

ceballos1990
03-31-2010, 08:03
Заслужаваш един тупаник по главата, дано да дойде акъла :x
Как ще си зарязваш момичето заради слухове, бе?! Ти нормален ли си?! Я се стегни малко и ГОВОРИ с момичето, не я късай-поне от тук нататък :x



абе много приказваш май кфо го интересува дали са верни слуховете дори и да са лъжа самия факт че някой ги разправя го карат да се чувства гадно

pentxayc
03-31-2010, 08:12
Заслужаваш един тупаник по главата, дано да дойде акъла :x
Как ще си зарязваш момичето заради слухове, бе?! Ти нормален ли си?! Я се стегни малко и ГОВОРИ с момичето, не я късай-поне от тук нататък :x



абе много приказваш май кфо го интересува дали са верни слуховете дори и да са лъжа самия факт че някой ги разправя го карат да се чувства гадно

ти ли определяш кой приказва и кой не?

DarknessAngel
03-31-2010, 08:25
Липсва не липсва теб те е осенила "забавната" идея да й теглиш майната. А мислиш ли на нея какво й е ?! Помогни на момичето и я освободи от присъствието си. :lol:

pussucetka
03-31-2010, 09:30
Всички момчета ли сте толкова тъпи , или само се правите? Зарязал си я , а сега какво? Видял си , че се интересува от друго момче и си я искаш обратно... И доколкото разбирам, причината, поради която си я зарязал са разни слухове от други хора... Как да се почувства това момиче , като и нямаш доверие, а вярваш на случайни хора? Лошото е , че всичките сте такива, не знаете какво искате и осъзнавате, че го искате, когато го изгубите. Пожелавам на бившата ти много щастие с другия , а ти ходи се лекувай ;)

+1 ;-)

SemperFidelis
03-31-2010, 09:32
" Давай да хо'им да къркаме, хем и нова мо'еш 'си намериш. "

miki95
03-31-2010, 09:35
Заслужаваш един тупаник по главата, дано да дойде акъла :x
Как ще си зарязваш момичето заради слухове, бе?! Ти нормален ли си?! Я се стегни малко и ГОВОРИ с момичето, не я късай-поне от тук нататък :x



абе много приказваш май кфо го интересува дали са верни слуховете дори и да са лъжа самия факт че някой ги разправя го карат да се чувства гадно

Аре малко по-спокойно, а?! Какъв си ти тука да ми правиш забележки? Я си погледни мненията, после говори и не спами, защото в тази тема не си писал мнение, а раздаваш правосъдие :x

alex4et0y
03-31-2010, 13:54
Липсва не липсва теб те е осенила "забавната" идея да й теглиш майната. А мислиш ли на нея какво й е ?! Помогни на момичето и я освободи от присъствието си. :lol:
+1

jiciivi
03-31-2010, 17:19
Абе говорете си квото искате!!!!Аз си знам че тя не ме заслужава :grin:

antifashionshit
03-31-2010, 17:31
Абе говорете си квото искате!!!!Аз си знам че тя не ме заслужава :grin:
еми то не ти пука за нея, затова ти липсва, заради което и 'теглиш майната', защото я обичаш наистина, въпреки че тя не те заслужава. аз нещо такова разбрах....

П.С.аз пък смятам, че и ние не заслужаваме да бъдем огряни от твоето присъствие ;д ако може съвсем лекичко да се изнижеш тактично преди да си направил още сеир на народа, хич няма да е зле за теб. забавен си, ама в лошия смисъл мисля...

NeverTheSame
03-31-2010, 18:10
Филми филми...
1.Зарязал си я,пък ся др песен пееш.
2.Като не я виждаш не ти пука,но като я видиш... wtf??? Ти малоумен ли си...начи изобщо не я обичаш [филмар].
3.Скъсали сте преди 6 дена,а тя е преодоляла `неимоверната` си любов към теб.... wtf double???


Я са дръжте...

jiciivi
03-31-2010, 21:42
Абе говорете си квото искате!!!!Аз си знам че тя не ме заслужава :grin:
еми то не ти пука за нея, затова ти липсва, заради което и 'теглиш майната', защото я обичаш наистина, въпреки че тя не те заслужава. аз нещо такова разбрах....

П.С.аз пък смятам, че и ние не заслужаваме да бъдем огряни от твоето присъствие ;д ако може съвсем лекичко да се изнижеш тактично преди да си направил още сеир на народа, хич няма да е зле за теб. забавен си, ама в лошия смисъл мисля...Само не знам защо олигофрени като теб се обаждат където не им е работата 8)

Rounder
03-31-2010, 21:43
Абе говорете си квото искате!!!!Аз си знам че тя не ме заслужава :grin:
еми то не ти пука за нея, затова ти липсва, заради което и 'теглиш майната', защото я обичаш наистина, въпреки че тя не те заслужава. аз нещо такова разбрах....

П.С.аз пък смятам, че и ние не заслужаваме да бъдем огряни от твоето присъствие ;д ако може съвсем лекичко да се изнижеш тактично преди да си направил още сеир на народа, хич няма да е зле за теб. забавен си, ама в лошия смисъл мисля...Само не знам защо олигофрени като теб се обаждат където не им е работата 8)

Защото олигофрени като теб пускат такива теми :-P

antifashionshit
04-01-2010, 08:38
Абе говорете си квото искате!!!!Аз си знам че тя не ме заслужава :grin:
еми то не ти пука за нея, затова ти липсва, заради което и 'теглиш майната', защото я обичаш наистина, въпреки че тя не те заслужава. аз нещо такова разбрах....

П.С.аз пък смятам, че и ние не заслужаваме да бъдем огряни от твоето присъствие ;д ако може съвсем лекичко да се изнижеш тактично преди да си направил още сеир на народа, хич няма да е зле за теб. забавен си, ама в лошия смисъл мисля...Само не знам защо олигофрени като теб се обаждат където не им е работата 8)
е да, ама как така се случва, че аз, олигофренът, нямам такива проблеми? пък Ваше Всемогъщо Величество има? :Д

Hilary_
04-01-2010, 09:03
Когато не я виждам не ми пука,но когато я вида и ми се къса сърцето.
няма такъв вариант .. :?

Колкото до останалото ти си виновен .. не знаеш какво искаш! Следващия път помисли какви ще се последиците от твоите необмислени решения .. :?

brutaLxxbunny
04-01-2010, 09:17
Като го имам-не го искам,като го нямам-го искам :o

sladi4ka_qni4ka
04-01-2010, 11:10
ми да не си я зсарязвал.. сори ама ние не може да ти помогнем по никакъв на4ин.. :) сам трябва да си оправи6 положението или просто и ти си намери някое др моми4е

BLoHduHka
04-01-2010, 12:03
Ти си си виновен :)

jiciivi
04-03-2010, 00:01
Ние пък взехме,че се оправихме :grin:

petinkataaa
04-03-2010, 16:45
извини Й се и й докажи,че я обичаш !!!

elsy
04-03-2010, 16:47
А що я остаи кат викаш, че я обичаш :lol:

givemereasontolive
04-03-2010, 17:10
Ти си си виновен .. детска работа.. искам не искам. . шш ей тва чуствата не са играчки осъзнайте се малко, бе..

onestar
04-03-2010, 18:52
Ние пък взехме,че се оправихме :grin:
Сериозно? И сега сте заедно? Всъщност... как успя?

jiciivi
04-04-2010, 07:58
Ами и аз нз точно.Тя дойде при мен,поговорихме си и така.Всъщност тя каза<че трябва да помисли до петък<ама аз съм 99% сигурен,че ще стане

mnmnmn
07-14-2010, 23:11
и аз бях в същата ситоация

betibarclay
07-15-2010, 06:47
:razz:

MaLkaTa_LaDy
07-15-2010, 06:50
Минали са само 6 дни, я се стягай, мн ясно, че ще ти липсва, щом си изпитвал чувства! Не знаела какво иска... Ти си я скъсал, има право да е объркана. А и ти не падаш по-далеч - първо за зарязваш, после искаш да се събирате за има няма седмица време. Детински истории... :lol:

didi0804
07-15-2010, 08:06
И защо си я скъсал?Май и ти не знаеш какво искаш :?

bratignat
07-15-2010, 08:31
Изобщо зарежи работата. Ти дори не си я ислушал и си предал доверието й. Тя пък коствено ти е признала, че май харесва друго момче, след като са ти казали, че се сваляла с друг. Прекалено сложно е за обяснение, а какво остава за поправка.

Milen0v
07-15-2010, 12:59
злетак
като някой женичка си "искам ,,, ама не го искам"
намери си друга
тая трябва да е толкова тъпа че да се върне при теб

FuckedUp
07-15-2010, 13:14
Боже!Вие на по колко годинки сте изобщо? 13? 14? :D:D

Whoopdedoo
07-15-2010, 14:36
и аз бях в същата ситоация
И като си бил в същата ситОация трябва да ъпваш темата ли?
А?

elc
07-15-2010, 16:36
Божее .. ако бях на нейното място и аз щях да се страхувам да се върна при теб ! :? .. Дори нз как така е решила да се върне :?

soul1199
07-15-2010, 17:17
така ти се пада,остави я тя самата да си реши,с кой от двамата да е

viqnkababyy
07-15-2010, 17:27
ЕМИ КАЖИ Й, ЧЕ ТИ ЛИПСВА .. ние ли да й кажем ?

teenems
07-15-2010, 19:32
ебати причината да скъсате.
остави момичето на мира и си търси нова изгода...

jiciivi
07-15-2010, 22:02
Абе не виждате ли,че темата съм я пуснал преди 3 месеца от тогава станаха много неща,за които не искам да се сещам така че ще ви помоля да не пишете повече в тази тема :)

Hilary_
07-16-2010, 06:55
Да си мислил по на време .. :?

sweetyytweety
07-16-2010, 10:16
Ми кат' ти липсва за кво си я зарязал бе :lol:

babygirl00
07-16-2010, 10:38
Ами преди да я зарежеш е трябвало да помислиш :? :? :? :?

HabibStevenson
07-16-2010, 11:28
Зарязах приятелката си преди 6 дни,но още я обичам и мн ми липсва.Когато не я виждам не ми пука,но когато я вида и ми се къса сърцето.Вчера си писахме малко съобщения,аз исках да се съберем,но тя ми каза,че много съм я наранил и вече я било страх,а и май харесва едно друго момче и не знае какво иска.Моля ви да ми дадете съвет какво да правя,защото не ми се живее

Сложи край на мъките си! Срежи си вените, обеси се , пийни отрова, простреляй се в корема и скочи от високо...ако не помогне, ти си виновен!

sladur4etyYy
07-16-2010, 12:13
и аз неотдавна направих 1 не много обмислено късане, но така е като не мислим навреме... :D

все пак бившите са си бивши. по- добре си избий от главата мисълта да се събирате, още повече, щом тя харесва друг.