PDA

View Full Version : Толкова ми е



CherryS
03-28-2010, 20:07
хубаво, прекрасно, великолепно, красиво, когато съм с него.
Аз не бях изпитвала никакви чувства към момче ( е може да съм харесвала някого, но не съм го обичала ) Просто исках да споделя. Знам, че повечето ще кажете .. : "Какво ми пука на мен" или "Това ще е временно", но просто го обожавам. :oops:
Това съм му го казвала и на него и любовта ми е споделена. :)

пп: Темата не е ебавка. Благодаря, че ме изслушахте.

Take_That
03-28-2010, 20:09
Обичайте се, няма нищо по-хубаво от това :-) Пожелавам ви много щастие и още по-силна любов занапред :-)

sophia_bush
03-28-2010, 20:16
11 точка от правилника!

Редактирано от ProstoAz

CherryS
03-28-2010, 20:21
ПП:Най-добрата ми приятелка и най-добрия му приятел, си станаха гаджета ТАЗИ ВЕЧЕР. :shock:

theonly
03-28-2010, 20:24
Пожелавам ви безброй много щастливи мигове заедно.Пожелавам си и на себе си да намеря голямата любов
:)

Sladurcho
03-28-2010, 21:00
Аве ей * * * ... защо не оставите момичето на мира... вместо да ръсите глупости по адрес на приятеля и вземете се замислете над мизерния и нищожен живот който живеете :-x къФ кеф ви прави да разваляте връзките на хората.. или може би го правите защото вие никога не сте имали такива :) * * *

ПП. Авторке не вярвай на тези глупости които пишат тука тез * * * ... защо най добре не поговориш с приятеля си и не му кажеш че си пуснала тема тук и какво се е писало... ако наистина тези * * * не приказват глупости ще разбереш от реакцията му.. но не вярвай на празни приказки написани в форум :) Успехчета...

2 точка от правилника!

Редактирано от ProstoAz

CherryS
03-28-2010, 21:09
^
Спокойно, Sladurcho :)
Няма начин да ме познават или пък, да познават него.
Благодаря все пак. :)

SemperFidelis
03-28-2010, 21:20
Вие к'во ся? Стана ви толкова скучно, че няма 351234 теми от 12-13 годишни лапета на тема хванах си гадже ама той/тя не знае и почнахте да се джавкате.
Момичето решило да пусне една позитивна тема и вие решихте да я осерете.