PDA

View Full Version : GTA IV и Win 7



beretta92sd
03-28-2010, 21:39
Някои знаели що неможе да се инсталва ГТА 4 на тоя уин 7.
Неска си инсталирах тоз уин 7 преди туи бях на Хп сп 3, и реших да пробвам игрите дет ги имах и те половината не тръгват та и една от тях е гта 4 и изтрих я аз изцяло и като сложа диска да я запиша на ново неще пише че иска ХП за да се инстал.
А гледам из разни форуми има хора който я играят на тоз уин 7.

loveUpeps4o
03-28-2010, 21:42
Тук трябва да намериш решението (http://www.google.bg/#hl=bg&q=how+to+install+gta+4+on+windows+7&meta=&aq=f&aqi=&aql=&oq=how+to+install+gta+4+on+windows+7&gs_rfai=&fp=8f7292842bdad366)

transformable
03-28-2010, 22:27
Седмицата е един от най-тежките windowsi.Лично мое мнение е,че той става само за работа с програми.За 7-цата игрите искат по-високи параметри :) Заблудил си се,като си сложел 7-цата.

loveUpeps4o
03-28-2010, 22:35
Седмицата е един от най-тежките windowsi.Лично мое мнение е,че той става само за работа с програми.За 7-цата игрите искат по-високи параметри :) Заблудил си се,като си сложел 7-цата.
.................................................. .................................... Глупости

doomkillerr
03-28-2010, 23:08
Седмицата е един от най-тежките windowsi.Лично мое мнение е,че той става само за работа с програми.За 7-цата игрите искат по-високи параметри :) Заблудил си се,като си сложел 7-цата.
.................................................. .................................... Глупости

Да и то пълни!!! 8)

Добре де, ако 7-цата е толкова тежка, защо ми зарежда толкова бързо колкото и ХР-то, а и всяка една игра ми върви на него, като изключим поредицата "Need For Speed" 8)

П.С. - Като ХР-то е за игри, айде обадете ми се като подкарате тая новата игра дето излезе преди 1 седмица, ама как и беше името.... - а да "Just Cause 2"... ще я подкарате ама дръжки! :razz: ХР-то почна да остарява, скоро и подръжката ще му резнат от Microsoft и така... :)

П.С. към Автора - Тая игра "GTA 4" върви на Windows 7 и то - 64 битов! Проблема го търси или в теб и начина на инсталация, в самия релийз на играта или в твоята машина! 8)

beretta92sd
03-29-2010, 12:00
оправих се аз , видях там в тубата имаше клипчета дет се обяснява как се инсталва от диска.Там на сетъпа се дава пропертис и се сменя там системата ли е какво е там все едно ще го записва под ХП сп 2 .
Верно малко по добре върви сега ГТА то малко по плавно на хп то имаше на места нещо като претърпване но мн рядко.
А някои с уин 7 да играе GRID да каже дали му върви.

loveUpeps4o
03-29-2010, 12:08
А някои с уин 7 да играе GRID да каже дали му върви.
Не играя, но знам, че върви ;)

doomkillerr
03-29-2010, 12:50
А някои с уин 7 да играе GRID да каже дали му върви.
Не играя, но знам, че върви ;)

Да върви и аз съм го тествал тоя GRID! :-D

dPa3HuTeJl
03-29-2010, 17:46
Седмицата е един от най-тежките windowsi.Лично мое мнение е,че той става само за работа с програми.За 7-цата игрите искат по-високи параметри :) Заблудил си се,като си сложел 7-цата.
.................................................. .................................... Глупости

Да и то пълни!!! 8)

Добре де, ако 7-цата е толкова тежка, защо ми зарежда толкова бързо колкото и ХР-то, а и всяка една игра ми върви на него, като изключим поредицата "Need For Speed" 8)

П.С. - Като ХР-то е за игри, айде обадете ми се като подкарате тая новата игра дето излезе преди 1 седмица, ама как и беше името.... - а да "Just Cause 2"... ще я подкарате ама дръжки! :razz: ХР-то почна да остарява, скоро и подръжката ще му резнат от Microsoft и така... :)

П.С. към Автора - Тая игра "GTA 4" върви на Windows 7 и то - 64 битов! Проблема го търси или в теб и начина на инсталация, в самия релийз на играта или в твоята машина! 8)

Хахаахха :lol: ХП-то си е вечна класика на уиндолс мой човек , майкрософт никога няма да му "резнат" подръжката,повярвай :) а,и неможеш да кажеш че 7-мицата е по добра от ХП както и обратното ;) и 2-та уиндолса са добри самоче в различни свери :)

loveUpeps4o
03-29-2010, 18:05
Седмицата е един от най-тежките windowsi.Лично мое мнение е,че той става само за работа с програми.За 7-цата игрите искат по-високи параметри :) Заблудил си се,като си сложел 7-цата.
.................................................. .................................... Глупости

Да и то пълни!!! 8)

Добре де, ако 7-цата е толкова тежка, защо ми зарежда толкова бързо колкото и ХР-то, а и всяка една игра ми върви на него, като изключим поредицата "Need For Speed" 8)

П.С. - Като ХР-то е за игри, айде обадете ми се като подкарате тая новата игра дето излезе преди 1 седмица, ама как и беше името.... - а да "Just Cause 2"... ще я подкарате ама дръжки! :razz: ХР-то почна да остарява, скоро и подръжката ще му резнат от Microsoft и така... :)

П.С. към Автора - Тая игра "GTA 4" върви на Windows 7 и то - 64 битов! Проблема го търси или в теб и начина на инсталация, в самия релийз на играта или в твоята машина! 8)

Хахаахха :lol: ХП-то си е вечна класика на уиндолс мой човек , майкрософт никога няма да му "резнат" подръжката,повярвай :) а,и неможеш да кажеш че 7-мицата е по добра от ХП както и обратното ;) и 2-та уиндолса са добри самоче в различни свери :)

Личи, че не си учил ;д и да може да не му резнат поддръжката до 2 години, защото ще има компютри, които не им върви 7, но искам да ти кажа, че 7 е по-добра от XP. За програмистите е по-удобна. XP-то остарява и ще спрат да правят програми, игри and etc..

doomkillerr
03-29-2010, 18:17
Хахаахха :lol: ХП-то си е вечна класика на уиндолс мой човек , майкрософт никога няма да му "резнат" подръжката,повярвай :) а,и неможеш да кажеш че 7-мицата е по добра от ХП както и обратното ;) и 2-та уиндолса са добри самоче в различни свери :)

Та какво казваше, че няма да се случи?!?! :-P

http://img94.imageshack.us/img94/7223/screen0002l.jpg

П.С. - През тази година спират подръжката на SP2, до година или 2 ще спрът обновленията и за SP3 и така... 8)

loveUpeps4o
03-29-2010, 18:23
Те започнаха даже вече да не правят програми за XP. Преди седмица излезна игра(не си спомням името), която не поддържа XP. Така ще стане и с програмите. Времето ще покаже =D