PDA

View Full Version : Сериозен проблем с цикъла



YourSecretFantasy
03-28-2010, 22:02
Здравейте. Имам цикъл от 2-3 години. Там е работата,че вече ми закъснява ... 3-4 месец ?! Ако не и повече. Майка ми казва,че е наследствено,но това не ми помага. Отразява се зле и на психиката ми.
Съвети как да споогна за нормализирането му ? :o

kalpazanka
03-29-2010, 06:53
Иди на лекар. Досега преглед с ехограф правили ли са ти?
Вземи си талон и иди да проконтролираш нещата. Може ти назначат изследвания на половите хормони- вземат ти венозна кръв само.
Лечението е различно- от контрацептиви през синтетичен аналог на прогестерона до витамини А и Е по схема.
Водиш ли полов живот?

Madeyed
03-29-2010, 10:41
Има ли шанс да си бременна? :-o

Fx1
03-29-2010, 16:06
Какви са тия глупости, наследствено било?! :shock: 2-3 години не е много време, може би не ти се е регулирал цикълът, на колко години си? За пръв път ли ти закъснява толкова или по принцип ти е нередовен цикълът? При всички положения, отивай на гинеколог!

shell
04-02-2010, 21:42
:-o :-o :-o най-добре е да отидеш на лекар,който ще ти назначи изследвания и ще разбере на какво се дължи.определено не съм чувала,че наследствено може да и се случи,така че да ти закъснява с толкова....ама,дано всичко мине добре при доктора :-)

pussucetka
04-02-2010, 21:44
Здравейте. Имам цикъл от 2-3 години. Там е работата,че вече ми закъснява ... 3-4 месец ?! Ако не и повече. Майка ми казва,че е наследствено,но това не ми помага. Отразява се зле и на психиката ми.
Съвети как да споогна за нормализирането му ? :o

Ами ако водиш полов живот, може и да си бременна, затова отивай на генеколог, в тая работа няма наследствено и не наследсвено :)

Sisi7u
04-09-2010, 09:48
Здравейте. Имам цикъл от 2-3 години. Там е работата,че вече ми закъснява ... 3-4 месец ?! Ако не и повече. Майка ми казва,че е наследствено,но това не ми помага. Отразява се зле и на психиката ми.
Съвети как да споогна за нормализирането му ? :o

Ами ако водиш полов живот, може и да си бременна, затова отивай на генеколог, в тая работа няма наследствено и не наследсвено :)
+1

bebity92
04-09-2010, 12:15
И аз имам от 2-3 години,но ето,че и на мен ми закъсня.Не се тревожи,може би е от смяната на сезоните,климатът. :)

NeverTheSame
04-09-2010, 15:54
Да добре...очаквате да е бременна от повече от 3-4 месеца и да не разбере.. ;)
Иначе наистина причината може да е нещо съвсем нормално,но за да си и ти по спокойна посети гинеколог.