PDA

View Full Version : Гавра с човешкия живот...



Psychoman
03-28-2010, 22:20
Извинявам се предварително за рекламата на друг форум (в който така или иначе съществуват само две теми), но просто нещата, които виждам МЕ ШОКИРАТ!!!

Представям ви форум за самоубийци... http://suicide.freeforums.org/

ЦИТИРАМ: " Този форум беше създаден от мен с цел обсъждане на всички детайли на самоубийството. Задачата му е да помогне на тези, които искат да се самоубиват, да намерят най-подходящия метод. Надявам се, че за в бъдеще тук ще започват да идват хора, които наистина са способни да ни дадат надеждна информация как да се самоубием максимално лесно и безболезнено. "

Това не е ли някак си... БОЛНО?

Не трябва ли такива неща да бъдат автоматично затривани от интернет пространството?

Jessie
03-28-2010, 22:42
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :?

ScionOfStorm
03-28-2010, 22:50
Тея са за такъв бой, че и мисъл за самоубийство да не им мине през главата после...

machoka
03-28-2010, 23:17
пращайте на ГДБОП да го затриват ; )

DimovB
03-29-2010, 06:27
нека мрат, щом не им се живее. :D

xoxi
03-29-2010, 06:42
Ненормалници!

Pwnmaster
03-29-2010, 06:43
Администраторът се казва The End :razz:

Canis_Dirus
03-29-2010, 06:47
Администратора не е тру. Още е жив.
Изобщо не е политичски коректно хора без усешен опит за самоубийство да създават такива сайтове. Lead by example е метода.

nIkEnCeTy_bE
03-29-2010, 08:33
Нямат си друга работа. :? :shock:

shephard
03-29-2010, 10:47
Какво му е лошото? В тая финансова криза и на фона на купищата проблеми които ни заливат ежедневието, смятам че форума е доста полезен. :)

Forest_girl
03-29-2010, 10:57
:lol: :lol: :lol:

Canis_Dirus
03-29-2010, 11:00
Какво му е лошото? В тая финансова криза и на фона на купищата проблеми които ни заливат ежедневието, смятам че форума е доста полезен. :)

пoлзвай го тогава. А не смяташ ли, че авторитетът и опитът на пишещите в него е спорен?

shephard
03-29-2010, 11:19
Какво му е лошото? В тая финансова криза и на фона на купищата проблеми които ни заливат ежедневието, смятам че форума е доста полезен. :)

пoлзвай го тогава. А не смяташ ли, че авторитетът и опитът на пишещите в него е спорен?

Е какъв опит могат да имат хора които пишат в сайт за самоубийци? :lol:
Такива хора обикновеено са прецакани от живота и търсят начин да се отърват от него. И да, понякога е по-добре да сложиш край на живота си отколкото да се мъчиш цяла вечност докато Господ те прибере горе...

Canis_Dirus
03-29-2010, 11:22
So gay...

Madeyed
03-29-2010, 11:22
Тоя където го е направил, той самия трябва да се самоубие, а не да дава съвети как да го направи! :?

Вече не мога да проумея как може да има такива хора... :?

Canis_Dirus
03-29-2010, 11:41
shephard има потенциал в тоя форум 8-)

shephard
03-29-2010, 11:41
Криза е... :lol:


Ахахахахахаха, ебаси елементарните мнения..

Ти хубаво се смееш, ама има хора които нямат 1 лев за хляб и стоят гладни, няма работа -> няма пари -> няма бъдеще. Какво се прави в такъв случай според тебе? Да сядаме на улицата и просим не е добра идея...

Canis_Dirus
03-29-2010, 11:43
Ти хубаво се смееш, ама има хора които нямат 1 лев за хляб и стоят гладни, няма работа - няма пари - няма бъдеще. Какво се прави в такъв случай според тебе? Да сядаме на улицата и просим не е добра идея...

Ми аз когато съм изпадал в такава ситуация съм правил следното - намирам си работа, бачкам здраво, взимам пари от приятели.
Или при най-малката трудност да се предаваме и това е. Баси пораженческата логика.

Pliok0019
03-29-2010, 12:05
Всички хора, които нямат 1лв за хляб, имат по 20 за Интернет...

x3eme
03-29-2010, 12:08
по-грозно от това нема

shephard
03-29-2010, 12:20
няма работа - няма пари - няма бъдеще

Безработицата в страната е ОГРОМНА. Особено в малките градчета където работа буквално НЯМА. К`во значи ще си намеря веднага работа? Ако си от София, Пловдив или друг голям град е възможно да, но в малките градчета има хиляди хора които са буквално в безизходица. И тука не говорим само за работа, има хора които просто са прецакани от съдбата и когато изпаднат в депресия или друго подобно гадно състояние друг изход освен самоубийството няма, разберете го това. Както кучето, което живее без крака от съседната тема, според вас по-добре е да живее така или да му се съкратят мъките ???

w0sh
03-29-2010, 12:24
Аз одобрявам естествения подбор.

w0sh
03-29-2010, 12:36
Не може да оправдаваш самоубийство с безработица.
Хората нито са сакати, нито пък идиоти. Има борбени личности, които ще се оправят във всяка ситуация.

shephard
03-29-2010, 13:05
Не може да оправдаваш самоубийство с безработица.
Хората нито са сакати, нито пък идиоти. Има борбени личности, които ще се оправят във всяка ситуация.

Обикновенно хората (повечето) се самоубиват от безпаричие, от там колкото и да не ви се иска/вярва идват почти всичките проблеми на един човек. А парите (с малки изключения) могат да се набавят само чрез работа. Затова казах и ще повторя пак -> няма работа -> няма пари -> няма бъдеще. Колко хубаво е като имаш примерно един милион в банкова сметка -> с него можеш да си купиш бъдеще, можеш да се реализираш някъде и от там идват вече от самосебе си позитивните работи -> можеш да си намериш жена -> тя да ти роди деца, да имаш за кой да се грижиш и живота ти да придобие някакъв смисъл. Sad but true. Просто така ни е устроен света. :-|

amk933
03-29-2010, 13:21
^Ох колко си заблуден... :razz:

shephard
03-29-2010, 13:30
^Ох колко си заблуден... :razz:

Същото мога да кажа и за тебе като човек който проповядва сбърканата политика на ХАмериканците и почита Барак Обама. 8-)

FockidyFockFock
03-29-2010, 13:42
абсурдно е да оправдаваш самоубийство с безработица или "липса на перспектива/бъдеще".
според мен сайта е дело на Глобала, пък вие к'вото щете казвайте. 8-)

semantics
03-29-2010, 13:45
http://web112.net

antiWHAT
03-29-2010, 13:48
който няма 1 милион да се самоубие! защото няма да има деца!

shephard
03-29-2010, 14:19
Виждам че повечето от вас не са схванали какво имах предвид. Човек се самоубива когато има проблеми, проблеми които не може да реши, проблеми които го карат да изпада в депресивни състояния (доказано е че депресираните хора се самоубиват в пъти повече от нормалните). Проблемите идват обикновенно от безпаричие, особено в тая тъпата, бедна държава където човек е готов за пари да продаде и душата си. Безпаричието идва от липса на каквато и да е била работа и от невъзмножност за реализация. Всеки що-годе умен човек ще схване връзката. Като не сте съгласни с мен кажете вие какво според вас подтиква човек към самоубийство?!

great_mari
03-29-2010, 14:22
а аз тогава искам да попитам за пореден път той като няма 1лв в джоба как ще влезе в интернет за да търси как да се самоубие :D а и т'ва е пълна глупост "абе чакай сега утре ще се самоубия,ама нека първо видя в интернет как да ме боли по-малко?!" :?

shephard
03-29-2010, 14:26
"Oколо 150 души се самоубиват в метрото всяка година и се очаква броят им да се увеличи, тъй като все повече руснаци биват съкращавани от работа и изпитват финансови затруднения."

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2048331

Неее човек не се самоубива заради финансови затруднения! Аз си измислям и ви лъжа тука...

П.П: great mari, тука говорим конкретно за това - какви са поводите човек да се самоубие. Някой хора казват че съм едва ли не заблуден защото мисля че повечето хора се самоубиват от безпаричие. Разбира се има хора които имат и други проблеми и се самоубиват заради тях...

l0lz
03-29-2010, 14:42
:lol:

NamelessRomantic
03-29-2010, 15:44
Пубертетните глупости на шепа идиоти,плачещи за внимание.
Не разбирам защо си губим времето да го дискутираме.Имат нужда от помощ,но нито ние можем да аправим нещо,нито ние сме тези които би трябвало да го направят.

semantics
03-29-2010, 17:35
^Има поне една причина да се занимаваме с този форум и тя е, че той е откровено опасен. Ако ти се чувстваш толкова зрял, интелигентен и психически стабилен, много хора не са и подобни сайтове са абсолютна заплаха за тях. Гарантирам, че посоченият сайт е потенциално опасен за огромна част от младите хора днес, вярваш ми или не.

Отделен е въпросът, че не считам, че трябва да се раздухва съществуването на този сайт, в който смисъл тази тема е леко опасна също, но от друга страна чрез нея научих за форума и пуснах сигнал за него в посочения по-горе от мен линк.
С нетърпение очаквам да видя как ще го свалят до часове или дни!

Theo
03-29-2010, 17:59
Здравейте аз съм момче на 16 години изкам да се самоубия но все още не съм намерил безболезен начин ако някой знае някакъв безболезен начин как да се самоубия моля да каже ще му бъда много благодарен и ако някой изка заедно да го направим да пише на тоя скайп о.О

Forest_girl
03-29-2010, 18:12
Ужас... :(

Zod
03-29-2010, 18:20
Здравейте аз съм момче на 16 години изкам да се самоубия но все още не съм намерил безболезен начин ако някой знае някакъв безболезен начин как да се самоубия моля да каже ще му бъда много благодарен и ако някой изка заедно да го направим да пише на тоя скайп о.О
Тва ако не е ебавка незнам кво да кажа...

plmn
03-29-2010, 18:30
сигнализирайте и вие, да обърнат повече внимание...

Macallan
03-29-2010, 18:55
So gay...
so true

semantics
03-29-2010, 19:08
! ! !

http://suicide.freeforums.org/

"Затворено за профилактика! Моля опитайте по-късно", а също е махнато и "Българският сайт в помощ на самоубийците".

Възможно е и да са договорили промяна на сайта - обикновено опитват първо това. Ако се постигне съгласие за промяна, сайтът подлежи на следене. Ако не се постигне, се сваля.

http://safenet.bg/

Колегите владеят със скоростта на реакциите си.
Имаха един случай преди няколко месеца, когато заловиха педофил в рамките на два дни, ако не се лъжа.

Подавайте сигнали за незаконно и/или вредно съдържание в мрежата, хора! Смисъл има!
(въодушвих се)

Mitkoni
03-29-2010, 19:19
Самоубийството не е решение каквото и да ти се е случило!Ако се самоубиеш доказваш колко си СЛАБ,МЪРЗЕЛИВ и ГЛУПАВ!

Pagan_man
03-29-2010, 20:27
Всеки луд с номера си.

filmimilmi
03-29-2010, 20:36
Според мен администраторите на teenproblem трябва да направят раздел за самоубийците тук във форума. Интересът със сигурност ще е огромен. :)

plmn
03-29-2010, 20:54
...

и аз им сигнализирах пред 2-3 часа, наистина не мога да повярвам, че нещо се случи, и то в такъв кратък период. евала!

п.с. за момент си представих, че това не България, такава каквато я познаваме, и всичко е както трябва... еххх, мечти.. .

iveetyy
03-29-2010, 21:58
Уат дъ фък..

SWASTIKA
03-29-2010, 22:10
Мислите си, че безработицата е просто психологическа нагласа?

Грешка...

Сития няма как да вярва на гладния, нито пък здравия на болния... ;)

SWASTIKA
03-30-2010, 21:19
Реалната ситуация с безработицата е... МНОГО по - шокираща.

Повярвай ми. :)

ZipFail
03-30-2010, 22:24
Тогава създаваш бизнес и ставаш работодател, при толкова МНОГО безработица ще имаш огромен избор от служители.. :)

SWASTIKA
03-30-2010, 22:35
Тогава създаваш бизнес и ставаш работодател, при толкова МНОГО безработица ще имаш огромен избор от служители.. :)

:razz: :razz: :razz:

А сега сериозно...

По твоята логика всеки един трябва да е работодател и бизнесмен...

Не ти ли звучи някак си глупаво?

Ти какъв работодател си?

filmimilmi
03-30-2010, 22:46
Тогава създаваш бизнес и ставаш работодател, при толкова МНОГО безработица ще имаш огромен избор от служители.. :)

:razz: :razz: :razz:

А сега сериозно...

По твоята логика всеки един трябва да е работодател и бизнесмен...

Не ти ли звучи някак си глупаво?

Да си бизнесмен не означава веднага или обезателно да станеш работодател. Не ти пречи да изтеглиш скромен кредит, за да отвориш павилион за дреболии или сергия за плодове и зеленчуци, на който сам да си работиш. Ако потръгне и отвориш верига можеш и работодател да станеш. Ако не, поне ще свързваш някак двата края и пак ще е по-добре от това да си в режим на изчакване да стане някакво чудо... Глупаво е да си стоиш безработен защото си вечно недоволен.

SWASTIKA
03-30-2010, 23:07
Не ти пречи да изтеглиш кредит?

Ти до сега колко пъти си теглил кредит?

Започнете да мислите малко по - сериозно...

iLovePussyJuice
03-30-2010, 23:27
Тоя където го е направил, той самия трябва да се самоубие, а не да дава съвети как да го направи! :?

Вече не мога да проумея как може да има такива хора... :?хероина е'ба майката на всичко :lol:

filmimilmi
03-30-2010, 23:29
Не ти пречи да изтеглиш кредит?

Ти до сега колко пъти си теглил кредит?

Започнете да мислите малко по - сериозно...
И как пречи? Не говорим за космически суми. Един безработен пак може да си вземе нещо евтино на кредит и не мисля, че 500 лв. няма да му бъдат отпуснати за срок на изплащане 1 година. Все ще може да ги погаси дори и със социалните си помощи. Все пак не става въпрос за това да тръгнеш да строиш верига хотели, а колкото да си стъпиш на краката. Плащаш наем за скромно помещение, зареждаш със стоки и междувременно ако нещата потръгнат ще ти е малко по-широко около врата. А и няма да си имаш шеф простак без висше, който да те унижава, а сам ще си се разпореждаш. Поне така мисля аз, до колко сега е сериозно нямам представа. Ти ще ми кажеш, сигурно работиш в банка. Не те знам... Но поне човек трябва да има някакви други идеи как да се справи в дадена ситуация вместо да обмисля как да емигрира и в крайна сметка там където отиде вече да му се наложи да се примири с миене паници въпреки голямата си гордост, че има "вишу" ...

SWASTIKA
03-31-2010, 00:25
Не работя в банка, но това са общи неща, които трябва да знае всеки един човек.

Няма начин да започнеш бизнес с 500 лв.

Няма начин да изтеглиш кредит.

Няма начин да станеш бизнесмен с продаване на ябълки и домати.

Няма начин да навлезнеш на пазара с една сергия, има достатъчно конкуренция, която се е доказала с годините.

Няма начин да започнеш, без да регистрираш фирма.

Няма начин регистрирането на фирма да ти излезне безплатно.

Няма начин да предположиш тази фирма какви доходи ще има.

Няма начин да си сигурен дали ще имаш пари за разходите на фирмата, за данъците...

Няма начин да тръгнеш от нищо и да станеш нещо.

Няма начин, повярвай ми. :)

filmimilmi
03-31-2010, 00:39
Да не издребняваме сега. :) Дадох само примерно положение, не съм учил никого на бизнес план от 10 сигурни стъпки как да стане бизнесмен. Ако реално човек има желание, ще намери и начин. Положението не може да е толкова безнадеждно за млад и здрав човек с малко повече идеи. :)

SWASTIKA
03-31-2010, 00:44
Понякога е по - безнадежно, отколкото изглежда...

Много е лесно да кажеш, че някой е млад и, че няма да начин да не се оправи, но тук идва заблудата...

Държавата ни е отвратителна и има места, в които намирането на работа е ДЕФИЦИТ, при това доста голям...

Какво предлагаш на безработните хора по тези места?

modesty69
03-31-2010, 04:36
тея са болни лол :shock:

cookie_master
04-01-2010, 07:37
:razz: :razz:

moMzit7y
04-06-2010, 20:31
Тея са за такъв бой, че и мисъл за самоубийство да не им мине през главата после...

++1 браво

cherinka
04-06-2010, 20:47
Защо не мога да се регистрирам?

L0ST
04-06-2010, 20:52
Ем предполагам ще го затварят. Още като видях 1вия пост щях да пиша на администраторите на хостинга за какво става на дума и щяха да го свалят (попринцип такива неща нарушават правата за ползване) но рпедполагам някой ме е изпреварил.

ZipFail
04-06-2010, 21:43
Аз пък съм ЗА евтаназията и правото на хората да сложат край на живота си, ако така са решили..
Проблема е, че повечето такива са тъпаци, които не са в състояние да решат къв цвят тоалетна хартия искат, камо ли да вземат такова решение, и да е правилно..
Сайта е потенциално опасен, ама само за идиоти... :)

ImmortalSportFreak
04-06-2010, 22:54
Не трябва ли такива неща да бъдат автоматично затривани от интернет пространството?
определено трябва.. :?

MonSitY
04-07-2010, 07:20
то ако някой има успешен опит в самоубийство , то няма как да го сподели... :D
какви работи започнаха да се измислят вече :?

ThEKiNgG
04-07-2010, 11:32
:-x