PDA

View Full Version : Срамежлив?



shasinka
03-28-2010, 23:10
Здравейте! Много ми допада едно момче с което съм приятелка от лятото и постоянно сме заедно. Ходим на репетиции заедно и почто всеки ден се виждаме,пътуваме насам-натам и така. Той е супер любвеобилен.. в смисъл- когато ме види винаги ме гушка силно и дълго ;дд и естествено след като съм хлътнала по него мен ми става супер кеф ;д Но той е 12 клас, а аз 9ти.. въпроса не е в годините или нещо, а в това, че знам до сега той да си е имал само 2 приятелки.. И се прегръща с всичките си приятелки и сякаш е нещо обикновено за него,макар, че постоянно сме заедно. Не знам как да подходя, защото явно не се занимава много,много с момичета, а има доста "фенки" :-D Въпроса ми е имали ли сте връзки с такива момчета, които обръщат повече внимание на другите неща, но не и на любовта? Как подходихте? Благодаря предварително за въветите и помоща :)

ScionOfStorm
03-28-2010, 23:13
Защо за 12 клас две връзки да са 'само' О.о

Въпросът ми обаче е ревнива ли си? Защото този тип момчета имат един недостатък - че може да не те накарат да се чувстваш истински специална и Тази, поради факта, че имат много момичета около тях и обръщат внимание на всички. То зависи и от момичето как възприема нещата де... Ако си ревнива ще си имаш ядове, макар че момчето просто си му е вградено и не му прави впечатление и действително не влага нещо -особено-дълбоко в прегръщането на близки приятелки от срещуположния пол.

Вторият ми въпрос е защо си го определила като срамежлив, защото в написането не открих... :р

shasinka
03-28-2010, 23:18
Чудя се точно дали е срамежлив,защото не се занимава много много с момичета.. И по принцип не съм ревнива, просто се чудех как да подходя.. да изчакам нещо от негова страна или аз да действам..

ScionOfStorm
03-28-2010, 23:22
Започни ти, но внимавай да не станеш прекалено натрапчива, балансирай внимателно с такъв тип хора. Особено тънка е линията при тях между събуждане на интерес и пораждането на досада.

А пък виж, всеки си има приоритети. Може човекът да подбира внимателно и ин дъ мийн тайм да не се занимава с момичета, защото го смята за излишно и ненавременно.

Няма как да знам точно момчето, но мисля, че ако му събудиш интереса и го разпалиш, ще те обори с тази 'срамежливост' доста яко :Р

Мои мисли, естествено:)

sh3_1s_7h3_0n3
03-29-2010, 06:11
Въпроса ми е имали ли сте връзки с такива момчета, които обръщат повече внимание на другите неща, но не и на любовта? Как подходихте?

Имала съм. И под "другите неща" разбирай работа, кариера, инвестиции, всичко каквото се сетиш в тази насока и "любовта" някъде на много заден план. Е, извадих му душата. :evil: С инат и постоянство от моя страна му показах откъде изгрява слънцето. Ключът към палатката е да не ставаш досадна и каквото и да правиш, гледай да не е натрапчиво. Провокирай го и като на шега започни да действаш. (: Никой не обича да му се месят в живота директно.

Sladurcho
03-29-2010, 07:49
Ключът към палатката е да не ставаш досадна и каквото и да правиш, гледай да не е натрапчиво. Провокирай го и като на шега започни да действаш. (: Никой не обича да му се месят в живота директно.

Напълно съм съгласен :)