PDA

View Full Version : вярно ли е ?!?



s1db1
03-29-2010, 05:33
понеже прочетох тука тази тема че едно момче и момиче са заедно от 2 седмици и тя нали му се лигавила по скаипа а пък на живо ...
та въпроса ми е според вас колко време е нужно на човека за да започне да изпитва чувства ? защото прочетох и коментарите и пишеше " е как ходите от 2 седмици пък тя чак сега ЗАПОЧВА да изпитва нещо... " смисъл абе веднага като тръгнеш с някой ли трябва да изпитваш 4увства ? защото според мен чувствата идват с времето ?? вие как мислите :(

s1db1
03-29-2010, 05:37
е какво толкова не се разбира :Д има конкретен въпрос ??

dimitar_ak
03-29-2010, 05:51
Чувства при 2 седмично познанство?!?! Абсурд.
Може да има интерес и привличане, но за чувства не може да се говори.

theonly
03-29-2010, 05:57
За да тръгнеш с някого ти трябва да изпитваш някакви чувства към него.Кви са тези филми след 2 седмици или 2 години да почнеш да обичаш човека с когото си

sh3_1s_7h3_0n3
03-29-2010, 06:12
За да тръгнеш с някого ти трябва да изпитваш някакви чувства към него.Кви са тези филми след 2 седмици или 2 години да почнеш да обичаш човека с когото си

А какви са тези филми да започнеш да го обичаш на 2рия ден?

CherryS
03-29-2010, 06:13
Всички отричате, но
аз съм с моята лИбоФ от
4 дена и си мисля, че съм лудо влюбена
и че го обичам. :)

Sladurcho
03-29-2010, 07:43
Според мен за да тръгнеш с някой трябва да изпитваш някакви чуства към него.. но не мисля че за 2-3 седмици и може вече да има любов и т.н. абе с 2 думи силни чуства :)

DarknessAngel
03-29-2010, 07:50
В първите дни има симпатия. След няколко седмици прераства в увлечение. Любовта е далечен въпрос,който не е сигурно дали ще се достигне. И ако трябва да я слагам в някакви рамки - половин година,една,две ...

YoUcANNOtiMaGiNe
03-29-2010, 08:25
И кво искаш , да ти кажем кога ще изпитваш чувства и на кой ден , месец и час ще се влюбиш ли ? Или пък да ти разясним що е тва `Любов` , нали се сещаш , че няма точно определение и никой не може и не е описал тва явление досега [-X При всеки човек е различно , ти с тва мислене преди 5 тата година от връзката ви няма да се влюбиш , а друг може и на 5 тия ден #-o От тва => че темата ти е тъпа и безсмислена ;-)

Take_That
03-29-2010, 10:04
Според мен за да тръгнеш с някой трябва да изпитваш някакви чуства към него.. но не мисля че за 2-3 седмици и може вече да има любов и т.н. абе с 2 думи силни чуства :)

Съгласна съм :)

Rounder
03-29-2010, 10:24
Всички отричате, но
аз съм с моята лИбоФ от
4 дена и си мисля, че съм лудо влюбена
и че го обичам. :)

Мисли по малко,или маи мисленето не ти се отдава,твоята лИбоФ било...ахааха,как го решавате това...просто...

Mariolcheto
03-29-2010, 10:29
Естествено че още в началото има някакви чувства...При мен специално винаги е имало и аз незнам как се получава така ...

onestar
03-29-2010, 10:43
Първите дни (до седмица, две, та дори месец) има само симпатии, харесваш го, допада ти, но не може да се говори за обич.

Можеш да кажеш, че си обикнал/а някого, едва когато го/я опознаеш напълно, (което става бавно... а за целта се иска време) и вече познаваш всички положителни и отрицателни черти от характера й/му и си с него/нея съобразно тях.

ShtrudeL
03-29-2010, 20:32
смисъл абе веднага като тръгнеш с някой ли трябва да изпитваш 4увства ? защото според мен чувствата идват с времето ?? вие как мислите :(

Да. И то не веднага след като тръгнете,еми дори и преди това. Ако няма чувства все едно си с човека ей така колкото да не си сам. Ако не го харесваш като жена/мъж,ако не те привлича и т.н. за каква връзка говорим? А за тези чувства,които идват с времето...имам чувството,че при такива връзки никога не е вълнуващо и и ...не хубаво както си го представят детските ми възгледи <3 ^^

valdesbg
03-29-2010, 21:29
Мисля, че нищо не ти се разбира... даже съм потресен от този факт.

+1

А иначе - ако нямаш чувства към някой защо ще тръгваш с него? И после лаете срещу кyрвите, нали :)

s1db1
03-30-2010, 05:30
Мисля, че нищо не ти се разбира... даже съм потресен от този факт.

+1

А иначе - ако нямаш чувства към някой защо ще тръгваш с него? И после лаете срещу кyрвите, нали :)


интересно ми е обаче,щом темата ми няма смисъл как давате отговори на безсмислени въпроси... ?!?!

valdesbg
03-30-2010, 06:38
^Е не е сложно :)

Най-лесно е да отговориш на безсмислен въпрос :)

DevilWish
03-30-2010, 06:56
Чувства при 2 седмично познанство?!?! Абсурд.
Може да има интерес и привличане, но за чувства не може да се говори.
+1

radybt
03-30-2010, 09:37
За да тръгнеш с някого ти трябва да изпитваш някакви чувства към него.Кви са тези филми след 2 седмици или 2 години да почнеш да обичаш човека с когото си
Зарежи ги.. те са мн. зле, учили са се да обичат, по наръчник ;)

vesito13
03-30-2010, 12:10
Зависи за какви чувства говорим, в приятеля ми бях влюбена още от самото начало, по-късно го заобичах, но преди това бях толкова влюбена и загубена, че никой не може да ме обеди, че това не са били по своемо някакви чувства. :)

Hilary_
03-30-2010, 12:11
За да харесаш някой ти е нужен само миг .. но за да го заобичаш (поне за мен) си трябва време (и под "време" нямам предвид месец- два .. :? ) ..