PDA

View Full Version : Сам



Rounder
03-29-2010, 10:50
Най-вероятно в мен е вината,или сам се навивам.
Но не знам защо,все с какички се хващам,и хващам се аз,пасваме си,целувки,прегръдки и какво ли не,но всъщност осъзнавам че немога да бъда с нея защото просто не мога да й дам това което тя иска,и въпреки че го знам,все си мисля че някак нещата могат да се оправят,но не могат...
И Когато знам това нещо,постоянно съм нервен,много пуша,на училище не мога да слушам и гледам никой,даскалката предава урок,гледам точно в нея,а всъщност не я виждам,аз не съм там,аз съм някъде другаде,изобщо не я чувам,чувам друг глас....
Приятелите ми говорят,а аз изобщо не ги чувам,не виждам ..... трябва да ме сръчкат че да се осъзная,и да стъпя на земята...И постянно мисля,защо,защо се отдръпвам от приятелите и близките защо ? Заради нея ? Да,това би било възможно ако имах някакъв шанс с нея,дори и минимален....
Почти със всички се държа зле,дори и с най-близките ми хора не мога да се позная това не съм аз,аз съм при нея,но само в мислите....
Всичко се обърква,тръгвам да играя покер,слагам чиповете на масата,и всъщност си мисля за нея,поглеждам картите,виждам нея,замислям се за момент какво да направя,но в този момент не мисля какъв ход да направя,а мисля за нея....и така губя пари,троша нерви,със всички се карам,пуша като издънена печка...
В училище работите не вървят,постоянно се карам с учителите,класната неска говори с мен,казва немогат да те познаят учителите,ти си един от най-добрите ученици,а се държиш като двойкаджия....не слушам в час,защото просто не ги чувам аз съм някъде из мислите....не пиша,защото вместо химикал,чувставам ръката и ....
Не се оплаквам знам че нямам шанс,от други класи сме,исках да споделя чувството наречено "Влюбване/Харесване" :-x

Благодаря на тези който си направиха труда да го прочетат

Take_That
03-29-2010, 11:05
От други класи? Какво ще рече пък това? Виж какво, щом толкова много я обичаш се бори за любовта си

Rounder
03-29-2010, 11:22
От други класи? Какво ще рече пък това? Виж какво, щом толкова много я обичаш се бори за любовта си

Не,то е ясно че просто никога няма сме заедно,но най-много се ядосвам,че почти целият ден го прекарваме заедно (е покрай нас има и др. хора,но все едно ги няма) а знам че никога няма да бъде моя... :?

FantaMen
03-29-2010, 11:29
Според мен точно това ти е голяма грешка.. че започваш въпреки че знаеш че няма да стане нищо...Казаха в горният пост да се бориш .. Но за да се бориш трябва да знаеш защо да го искаш и да си сигурен че ще стане на твойта... но ти си убеден точно в обратното и продължаваш да се измъчваш...казваш стоп аз съм до тук.... и готово... Знам че не е трудно но живота ти отива на кино... не можеш да се измъчваш винаги... прекалено ни е кратък за да го проваляме :)

Rounder
03-29-2010, 11:33
Според мен точно това ти е голяма грешка.. че започваш въпреки че знаеш че няма да стане нищо...Казаха в горният пост да се бориш .. Но за да се бориш трябва да знаеш защо да го искаш и да си сигурен че ще стане на твойта... но ти си убеден точно в обратното и продължаваш да се измъчваш...казваш стоп аз съм до тук.... и готово... Знам че не е трудно но живота ти отива на кино... не можеш да се измъчваш винаги... прекалено ни е кратък за да го проваляме :)

И аз не знам,но тук е различно,по принцип не ми пука за никого освен за мен,всички други съм ги отхвърлял ей така,без да ми пука,се едно си хвърлям фаса,но сега работата е различна,просто ме привлича адски много....но ще се помъча да я забравя...

Mariolcheto
03-29-2010, 11:44
Аз съм в същото положение повече от година или ако не в същотото то поне подобно даже имам пусната тема по моя случай ама няма значение . И ако се поставя но твое или пък дори на собственото си място то е така защото ти отвътре сам искаш да мислиш за нея и почваш да си мислиш,че тя никога няма да ти излезе от акъла но повярвай ми ние сме си виновни и аз търся вината в себе си търси я и ти...разсейвай се повече :)

Rounder
03-29-2010, 11:50
Аз съм в същото положение повече от година или ако не в същотото то поне подобно даже имам пусната тема по моя случай ама няма значение . И ако се поставя но твое или пък дори на собственото си място то е така защото ти отвътре сам искаш да мислиш за нея и почваш да си мислиш,че тя никога няма да ти излезе от акъла но повярвай ми ние сме си виновни и аз търся вината в себе си търси я и ти...разсейвай се повече :)

Е,как да се разсея като на ден по 7-8 часа,сме заедно,стайте ни са една до друга....

babyjoinmeindeath
03-29-2010, 11:51
Ама какъв ви е проблема та да неможе да сте заедно ? Тя не изпитва същото към теб ли или ... ? Какво ще рече това, че сте от различни класи ?

Molzinka
03-29-2010, 14:58
Може ли първо да те попитам на колко си години? и второ защо си мислиш, че не може да сте заедно? Първо като ти прочетох мнението останах с впечатлението, че имаш приятелка, а сега като прочетох накрая пък си написал, че никога нямало да сте заедно. Т.е. сега не сте заедно и никога не сте били така ли? Не виждам защо толкова мислиш за нея като не сте заедно или поне като мислиш за нея направи нещо, за да я спечелиш. От това, което си написал не получих много информация .. :(

Rounder
03-29-2010, 15:32
Може ли първо да те попитам на колко си години? и второ защо си мислиш, че не може да сте заедно? Първо като ти прочетох мнението останах с впечатлението, че имаш приятелка, а сега като прочетох накрая пък си написал, че никога нямало да сте заедно. Т.е. сега не сте заедно и никога не сте били така ли? Не виждам защо толкова мислиш за нея като не сте заедно или поне като мислиш за нея направи нещо, за да я спечелиш. От това, което си написал не получих много информация .. :(

Охх,извинявай,доста объркано съм го написал....
С две думи,че винаги се хващам не с когото трябва :-D

Take_That
03-29-2010, 16:19
Аз съм в същото положение повече от година или ако не в същотото то поне подобно даже имам пусната тема по моя случай ама няма значение . И ако се поставя но твое или пък дори на собственото си място то е така защото ти отвътре сам искаш да мислиш за нея и почваш да си мислиш,че тя никога няма да ти излезе от акъла но повярвай ми ние сме си виновни и аз търся вината в себе си търси я и ти...разсейвай се повече :)

Е,как да се разсея като на ден по 7-8 часа,сме заедно,стайте ни са една до друга....

А пробвал ли си да не сесрещаш с нея? Очи, които не се виждат се забравят.

П.П - Опитвал ли си, че да знаеш, че нямаш никакъв шанс...?

Rounder
03-29-2010, 16:27
Аз съм в същото положение повече от година или ако не в същотото то поне подобно даже имам пусната тема по моя случай ама няма значение . И ако се поставя но твое или пък дори на собственото си място то е така защото ти отвътре сам искаш да мислиш за нея и почваш да си мислиш,че тя никога няма да ти излезе от акъла но повярвай ми ние сме си виновни и аз търся вината в себе си търси я и ти...разсейвай се повече :)

Е,как да се разсея като на ден по 7-8 часа,сме заедно,стайте ни са една до друга....

А пробвал ли си да не сесрещаш с нея? Очи, които не се виждат се забравят.

П.П - Опитвал ли си, че да знаеш, че нямаш никакъв шанс...?

Ем,може да се каже,първо се почна с танцуване,после на ден си чатихме по 4-5 часа (щото живеем на 2-3 км. един от др.) след това пък станахме малко по близки,и накрая зехме че пък се целувахме...

Но,просто нещата с нея са много сложни,и за това не искам да продължавам :)

Take_That
03-29-2010, 16:30
Аз съм в същото положение повече от година или ако не в същотото то поне подобно даже имам пусната тема по моя случай ама няма значение . И ако се поставя но твое или пък дори на собственото си място то е така защото ти отвътре сам искаш да мислиш за нея и почваш да си мислиш,че тя никога няма да ти излезе от акъла но повярвай ми ние сме си виновни и аз търся вината в себе си търси я и ти...разсейвай се повече :)

Е,как да се разсея като на ден по 7-8 часа,сме заедно,стайте ни са една до друга....

А пробвал ли си да не сесрещаш с нея? Очи, които не се виждат се забравят.

П.П - Опитвал ли си, че да знаеш, че нямаш никакъв шанс...?

Ем,може да се каже,първо се почна с танцуване,после на ден си чатихме по 4-5 часа (щото живеем на 2-3 км. един от др.) след това пък станахме малко по близки,и накрая зехме че пък се целувахме...

Но,просто нещата с нея са много сложни,и за това не искам да продължавам :)

Тогава щом усещаш нещата така, просто не го прави. И, както казах в горния си пост гледай да избягваш срещи и контакт с нея ( и сега не ми казвай, че стаите ви са едно до друго, ако имаш желание ще намериш начин)

Rounder
03-29-2010, 16:44
Аха,добре благодаря :-D

silvana95
03-29-2010, 19:05
... 8-) ахх момчетаа .. :-D

clockwork
03-29-2010, 19:19
на колко години си?