PDA

View Full Version : Подарък



ivana0895
03-29-2010, 13:46
уфф тряаа да купя на ..приятелят ми подарък но не знам какво .. тоест бях измислила да му купя декоративно зайче, но разбрах, че е алергичен ... изключвам идеите дрехи\очила\часовник\парфю има си всичко, наистина ВСИЧКО и не знам на какво би се зарадвал 8-)

Mariolcheto
03-29-2010, 13:51
Има много такива теми,освен това ти си го познаваш най-добре и знаеш какво харесва или поне предполагам,че му знаеш вкуса...така че ти си реши...

Mariolcheto
03-29-2010, 13:52
Има много такива теми,освен това ти си го познаваш най-добре и знаеш какво харесва или поне предполагам,че му знаеш вкуса...така че ти си реши...
Мисля,че и темата ти не е за този раздел!

ivcheto0o
03-29-2010, 13:56
То и ти (предполагам) имаш очила\часовник\парфюм и т.н ,но ако тои ти подари би се зарадвала....Може да му купиш портмоне,ключодържател,нещ о от което се вълнува,нещо коеъо е смоменал 4е иска/харесва...бе ти го познаваш

Rounder
03-29-2010, 13:58
ми може да му вземеш някой стилен мъжки часовник (зависи колко пари може да отделиш).
Или някое хубаво мъжко портмоне,или някой скъп парфюм...
Аз,ако бях бих му купил един часовник,има много добри за около 150/160 лв.
Но пак казвам зависи колко лв. може да отделиш :)

Hilary_
03-29-2010, 13:59
Ама разбира се ако не ние кой да знае по - добре .. :lol:

Ами след като си се спряла на животно защо не опиташ с друго животинче макар, че подарявайки животно го натоварваш до една степен с допълнителна отговорност! :-o

ти знаеш стила му .. каквото ида ти кажем тук надали ще бъдем близко до истината! .. :?

hahavteen
03-29-2010, 14:05
След като смяташ че има всичко най-добрия варянт ще е да му направиш нещо. Картичка, рамка с ваша снимка, чаша с ваша снимка, колаж, клипче, пауър пойнт презентация... Варянти има хиляди. Просто трябва да се поразтърсиш и ще намериш страшно много идеи.
Сигурна ли си че няма нещо свързано с хобито му примерно което да иска? Момчетата се радват когато показваш интерес за нещата които им харесват. Моя приятел примерно от скоро има ipod touch съответно отидох в един магазин и питах какво би могло да му е от полза. Препоръчаха ми 2 неща и той щеше да припадне от кеф като му ги подарих! Най-малкото защото съм се поинтересувала и съм му подарила нещо от което нямам никаква идея. 8-)

ivana0895
03-29-2010, 14:24
ами много е запален по футбола, но има спр много бутонки и тениски и всякакви простотии, другото което знам е че любимият му цвят е сиво 8-)

w0sh
03-29-2010, 14:26
Абе вие книги не си ли подарявате?

Rounder
03-29-2010, 14:28
Абе вие книги не си ли подарявате?

Нееее,т'ва е супер обидно,това е много старомодно....

Евала бе,един който да чете книги кат мене :grin:

Найстина,виж,може книга да му подариш

onestar
03-29-2010, 15:08
Аз току що купих на приятеля ми една сребърна гривна, която много ми хареса. Чудих се какво да избера и просто се спрях на нея. Пък и исках да има нещо за спомен от мен, а така ще може да я носи винаги със себе си.
И така... :)

hahavteen
03-29-2010, 15:12
Абе вие книги не си ли подарявате?

Това според мен е най-хубавия подарък! Аз на моя приятел му подарих "Нека ти разкажа" и "Приказки за размисъл" на Хорхе Букай, както и "Малкият принц" (не я беше чел което ми се стори странно...). Много му харесаха. :)

ShtrudeL
03-29-2010, 20:29
Какъв е повода? Преди доста време някой беше дал като идея (единствената,която ми хареса в тоя форум из между всички теми ^^),но беше за годишнина. 12 шоколада за 12-те месеца заедно и картичка с надпис "Благодаря ти,че направи живота ми толкова сладък" или нещо такова ^^ <3 Даже си ги представям 12-те шоколада завързани с хубава панделка и на всеки един има листче с месец и малко пожелание например. И и писмо запечатано вместо с восък,с целувка <3 ^^

hugcheto
03-29-2010, 20:46
еми сложи някоя ваша снимка в рамка и на самата снимка напиши нещо мило .. според мен по добър подарък от това няма ;д;д

yozii
03-29-2010, 21:35
една приятелка беше направила една кутия във формата на сърце незнам дали я купи от някъде ии беше сложила 100 сърца вътре и на всяко сърце беше написала обичам те на различни езици .. :smt007 .. а за свени валентин пак кутия и вътре 100 сърца обаче беше написала 100 -те причини поради които те обичам .. :smt007 ..

Wrathchild
03-30-2010, 04:14
Абе вие книги не си ли подарявате? :-o
Наистина, за вариант книга не се ли сети?

XTREMEFREERIDE
03-30-2010, 06:54
Абе вие книги не си ли подарявате? :-o
Наистина, за вариант книга не се ли сети?
Да, това е супер добър подарък. Аз на моя му подарих "Властелинът на пръстените" за Коледа. Ако не сега, то след време ще го оцени. Гарантирано.
Инак, щом играе футбол, защо не му вземеш една оригинална топка за футбол?