PDA

View Full Version : интересно :?



derya000
03-29-2010, 14:31
някой 4увал ли е 4е когато зададеш вапрос на някого докато спи,отговаря истината...веднаж приятеля ми така ме е хванал 4е сам му изневерила,а няма просто от къде да го е разбере,бил ме е питал докато съм спала и съм му казала,после ми е разказвал как така е хващал и сестра си в лъжи и т.н. някой знае ли нещо защото ми е мн интересно :)

l0lz
03-29-2010, 14:40
хм... интересно


not.

w0sh
03-29-2010, 14:40
Язък, че Гестапо толкова са се трудили.

Имало лесен начин.

FlashMX
03-29-2010, 14:57
Язък, че Гестапо толкова са се трудили.

Имало лесен начин.

8-)

HexGirl
03-29-2010, 15:02
баба ми е разказвала , как когато мислела ,че дядо я лъже го питала докато спи .Тя твърди ,че много неща е разбирала така :)
Мен малко ме съмнява обаче да става този номер или ако става то трябва да е някакъв по особен начин на спане нз....

BlackWings
03-29-2010, 15:09
Аз не чувам нищо докато спя или съм в полусънно състояние, да не говорим да ме питат въпроси и да отговарям смислено. Повечето хора които познавам и те така. Съмнява ме тая теория.

derya000
03-29-2010, 15:20
просто съм го 4увала и от други..не точно в дълбок сън,а в полусънно някакво състояние,не осъзнаваш какво отговаряш и казваш истината без да осазнаваш дали трябва или не,казваш просто каквото е, бе аз мисля да пробвам 4е ми е инетерсно :D

SunSmile
03-29-2010, 19:37
на мен ми се е случвало да говоря с майка ми, уж докато спя, когато се разбудя нещо и е просъница да я чувам кво ми говори. После нишо не помня естествено и е нормално. Много хора са ми казвали, че като издадат шум докато спя аз казвам нещо и те ме питат, говорят ми и аз им отговарям, а после нищо не помня. Не знам как става, но явно лесно може да ме пробва някой дали лъжа...
Така ми се е случвало и ако някой ми звъни посреднощ и ме пита някакви неща, а аз полузаспала му отговарям и не помня какво сме си говорили

clockwork
03-29-2010, 19:42
Разбира се, а знаете ли, че докато спи, човек може да иде до хладилника и да си нареже салатка, да си сипе една голяма ракия и да викне съседа на гости, а после да не помни нищо, а цяла дамаджана с ракия да е празна - мистерия пълна.бе тя и съседката така идва докато спи, ама после ходи обеснявай, че ти си невинен 8-)

derya000
03-30-2010, 15:26
зададох въпрос съвсем нормално нали затва е тоя форум.не са нужни ебавки.благодаря

derya000
03-31-2010, 14:31
не

maksimal
03-31-2010, 16:35
да чувал съм и за подобни :D това се извършва подсъзнателно( нещо като хипноза ) ... докато човек спи е в "сънно" състояние, в което е способен не само да каже истината или друго нещо, ами и да бълнува :lol: :razz: ... колкото знам това ти казах \:D/

SuNsEt
03-31-2010, 17:28
Тва,което казва авторката ми се струва доста възможно...

ThEKiNgG
03-31-2010, 18:28
мхм интересно аз пък съм чувал че докато човек спи и ако му пуснеш часовниково тиктакане се напикавал
ПП:тва с истината ще го пробвам

nIkEnCeTy_bE
03-31-2010, 18:29
Е като ти се спи много, какви ли не неща можеш да кажеш. Или ако си ги сънуваш или мислиш за това и изведнъж го кажеш. Според мен е възможно.

Canis_Dirus
03-31-2010, 18:34
Разбира се, а знаете ли, че докато спи, човек може да иде до хладилника и да си нареже салатка, да си сипе една голяма ракия и да викне съседа на гости, а после да не помни нищо, а цяла дамаджана с ракия да е празна - мистерия пълна.
Това 100% е така. Много пъти ми се е случвало. Даже насън съм обикалял по разни улици и места.

Sigrina
03-31-2010, 21:19
С някои хора се получава, но не с всички. Определено е възможно, защото леля ми така излови вуйчо, че й изневерява.
Аз съм питала така разни неща майка ми и тя ми е отговаряла.
Може би зависи и в коя фаза на съня се намира...
На мен ми се е случвало да стана и да правя някакви неща или да си говоря с някой и после на сутринта нищо да не помня...

SmileyFace
04-01-2010, 08:04
хмм..според мене си зависи от човека,щото аз съм питала една приятелка и както се казва тя нито приемаше,нито предаваше :-|
и все пак тия дни ще гледам да го изпробвам и на други хора,щом казвате че понякога става :)