PDA

View Full Version : Кола маска Ролон Въпрос



silviq8888
03-29-2010, 14:49
Здр искам да попитам някой използвал ли е такава http://krasotaistil.com/products/%D0%A0%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0--100-ml.html и как точно я загрявате ! Общо взето как я използвате :-P :-P :-P :D :D :D

Fx1
03-29-2010, 15:50
Продават се специлани нагреватели за такъв вид кола маска, но може да се загрее и в обикновена микровълнова или на водна баня. Лошото е, че ако нямаш такъв нагревател, който да поддържа определена температура известно време, страшно бързо ще изстива..

billytalent
03-29-2010, 15:54
Козметичката ме прави с такава,по-точно с тези пълнители или нз какво се води и аз,с аромат на шоколад и наистина кола маската е много хубава,но в домашни условия нз

vow
03-29-2010, 15:55
Купи си Jankar течна кола маска - супер е 1, 20 струва

foreverr
03-29-2010, 15:56
Аз пък си мисля, че тази кола маска е така наречената "топла" кола маска, а ако е топла, то тогава не ти препоръчвам да си я взимаш.Първо-за да я загрееш ти трявба специална машинка, която е скъпа, тъй като ако нямаш машинка и ако я загрееш сама в микровълновата, то след около 3 минути ще се е втвърдила(кола маската) и ще трябва пак да загряваш в микровълновата, което хич не е удобно... Най-добре си купи на Джанкар - ТЕЧНА кола маска.Тя също се затопля, но само ако я сложиш в топла водичка и си се загрява.И просто докато си махаш космите трябва да я слагаш от време на вреем в топлата вода.Аз с нея си действам и то от вече години и съм много доволна.Струва само 1.50, даже е и по -малко .

deluxx
04-03-2010, 18:56
Защо съветваш като не разбираш ?
ти си късаш космите с оная студената и после била си доволна
на козметик ходила ли си ?
ако искаш да ти дам 20 лева да отидеш на козметик и да видиш раликата след колко време поникват с тази кола маска и след колко с тази студената която само ги къса !
и машинакта кое и е СКЪПОТО ? ДА НЕ Е 1000 ЛЕВА
това не е форум за социално слаби нали ?
не виждаш ли че е 40 лева комплекта С МАШИНКА ЗАЕДНО И ЛЕНТИ И КОЛА И ВСИЧКО ? имам много познати които ползват такава кола и как пък никой не се е оплакал досега че му е скъпо или нестава добре?
Аз също ползвам такава кола скъпо било - за 5 лева на месец скъпо ли е? козметичката ми взема 40 поне и е пак с такава машинка и кола

whitebunny
04-03-2010, 19:08
http://kolamaska.com/wp-content/uploads/2009/07/Hand-Held-Roller-Depilatory-Heater-SA010-.jpg

пълнителя се слага вътре и тази машинка потдържа определена температура

foreverr
04-03-2010, 19:19
Защо съветваш като не разбираш ?
ти си късаш космите с оная студената и после била си доволна
на козметик ходила ли си ?
ако искаш да ти дам 20 лева да отидеш на козметик и да видиш раликата след колко време поникват с тази кола маска и след колко с тази студената която само ги къса !
и машинакта кое и е СКЪПОТО ? ДА НЕ Е 1000 ЛЕВА
това не е форум за социално слаби нали ?
не виждаш ли че е 40 лева комплекта С МАШИНКА ЗАЕДНО И ЛЕНТИ И КОЛА И ВСИЧКО ? имам много познати които ползват такава кола и как пък никой не се е оплакал досега че му е скъпо или нестава добре?
Аз също ползвам такава кола скъпо било - за 5 лева на месец скъпо ли е? козметичката ми взема 40 поне и е пак с такава машинка и кола
ХАХАХ съжалявам, но и ти незнаеш какво говориш.Аз не си ги махам със студена кола маска(която наистина ги къса защото съм пробвала) а ги махам с течна кола маска, която също се затопля, но по-малко от топлата.И на козметик един път бях и ми ги махнаха с топла кола маска.Резултатът бе6е същият, както и аз си ги махам.Даже козметичката тук таме беше оставила малко косъмчета, а аз си махам всичко!Иначе топлата кола маска има и доста минуси-това, че казват , че не е много добре за кожата това топлото, защото могат да се получат разширени кръвоносни съдове, изгаряния(ако не е с машинка) и още други неща, които съм чела в интернет в статии.

liim0nka
04-03-2010, 19:19
Защо съветваш като не разбираш ?
ти си късаш космите с оная студената и после била си доволна
на козметик ходила ли си ?
ако искаш да ти дам 20 лева да отидеш на козметик и да видиш раликата след колко време поникват с тази кола маска и след колко с тази студената която само ги къса !
и машинакта кое и е СКЪПОТО ? ДА НЕ Е 1000 ЛЕВА
това не е форум за социално слаби нали ?
не виждаш ли че е 40 лева комплекта С МАШИНКА ЗАЕДНО И ЛЕНТИ И КОЛА И ВСИЧКО ? имам много познати които ползват такава кола и как пък никой не се е оплакал досега че му е скъпо или нестава добре?
Аз също ползвам такава кола скъпо било - за 5 лева на месец скъпо ли е? козметичката ми взема 40 поне и е пак с такава машинка и кола
съгласна съм с този коментар, има разлика в резултата..но не всеки може да си позволи все пак да отдели еди си каква сума за кола маска на няколко части.. аз ходя на козметик..и наистина има разлика.Нямам комплекта, който се използва по салоните, но според мен има места на които сама не мога да дръпна с лентичката..да речем каато си правя ръцете-трудно ми е да дръпна на лакетя..макар че мога да помоля майка ми..но определено топлата кола маска е много по-добра, убедила съм се :)

lovemirkoo
04-03-2010, 20:51
Съжалявам,че ще използвам тази тема , но неискам да правя нова излишна.Имам няколко въпроса относно Джанкар.Предполагам че има опътване как се изполва,(понеже досега де съм ползвала кола маска)затова няма да ви питам.
1.Болезнена ли е самата процедура
2.Остават ли някакви червени петанца както при епилатора
3.Колко време след премахването на космите поникват отново
4.Стават ли по гъсти и дълги космите

П.П Благофаря предварително и още веднъж съжалявам че използвах тази тема.