PDA

View Full Version : харесваме се,но...



elki4ka
03-29-2010, 16:29
момиче на 16 съм.с едно момче от моята компания се харесваме,по купони се целуваме когато пиинем даже.тои ме харесва и аз го харесвам,но не искам да ходя с него защоото не сме един тип,смисал че въобще няма да се разбираме ако ходим,само караници и такива неща :D но в последно време като се замисля маи искам да пробваме,обаче ссега тои почна да се дърпа ,защото съм се държаала като дете,нямам много общи приказки с него и незнам кво да си гожоря с него.вцепенявам се .как мислите че ще е по добре -да си останем приятели или да пробваме да тръгем,знам че звучи все едно незнам какво искам,но наистина съм объркана

ivcheto0o
03-29-2010, 16:37
нямате много общи теми-маи сама си отговори има ли смисъл.И маи "приятел" е силна дума за ваште отношения.Дърпал се,ми нормално на мом4ето му харесва да се натиската по купони,нищо сериозно и обвързващо...

Monstre
03-29-2010, 16:45
Ми... наистина не знаеш какво искаш. 8-)

Дали с него или без него май все тая. :) И все пак по-добре си останете приятели... ако сте и такива. 8-)

SmilezZz
03-29-2010, 16:53
Аз съм на мнение да си останете приятели..
Ти сама отговори: "Нямате общи теми за разговор,не сте от един тип" т.е. дори и да тръгнете едва ли ще се получи нещо..
По-добре приятели,че след любовта не остава приятелство..Или по-често е така

TheGirlNextDoor
03-29-2010, 17:03
по добре така..неангажиращо
пък и самата ти каза,че връзката ви няма да се получи :)

Take_That
03-29-2010, 17:11
Моят съвет пък е да опитате :) Нищо не се знае, може нещата да потръгнат

malkazlatna
03-29-2010, 17:19
и моя съвет е да опитате.. от къде пък си сигурна, че няма да се получи.така си мислиш..до като не опиташ, няма как да знаеш! опитай, може да е интересноо :-)

TheGirlNextDoor
03-29-2010, 17:21
само да ти кажа ако опитваш..преди това трябва да си наясно с чувствата и желанията си за да не съжеляваш

sophia_bush
03-29-2010, 17:25
Не очаквай нещо сериозно от момче, с което се натискате по купони когато сте пияни.

brutaLxxbunny
03-29-2010, 17:34
Въпросът тук е да рискувате и или да оцелеете,или да изгорите :) Тук е въпрос на личен избор,но пък както казваш-не сте големи приятели,рискувай ...

pussucetka
03-29-2010, 17:36
Не очаквай нещо сериозно от момче, с което се натискате по купони когато сте пияни.

Много правилноо .. :) :grin:

DarknessAngel
03-29-2010, 19:04
Показал ти е какво мисли по въпроса. Ако ти се трупат главоболия си действай.

crazymm
03-29-2010, 19:12
Моят съвет пък е да опитате :) Нищо не се знае, може нещата да потръгнат

silvana95
03-29-2010, 19:16
... :shock: целувате се .. и сте заедно .. амии незнам по принцип от тва следва , че хойтее :lol: ама ддз 8-)

gLypChenCee
03-29-2010, 19:35
Не очаквай нещо сериозно от момче, с което се натискате по купони когато сте пияни.

Много правилноо .. :) :grin:

SmilezZz
03-29-2010, 19:38
... :shock: целувате се .. и сте заедно .. амии незнам по принцип от тва следва , че хойтее :lol: ама ддз 8-)
Ама това се случва,когато са на купон и са ПИЙНАЛИ..
Т.е. това не означава,че ходят

elki4ka
03-29-2010, 20:45
казвате че не губя нищо,но ако тръгнем например и не се получи нищо-губя всичко,нито за приятел нито за нещо пповече :? :? :? също и да не очаквам нищо, а тои сам ми каза че иска да ходим ПРЕДИ.сега незнам какво мисли // :o

sophia_bush
03-29-2010, 21:16
казвате че не губя нищо,но ако тръгнем например и не се получи нищо-губя всичко,нито за приятел нито за нещо пповече :? :? :? също и да не очаквам нищо, а тои сам ми каза че иска да ходим ПРЕДИ.сега незнам какво мисли // :o
Как да ти го обясня...едва ли те има за много близка приятелка, щом почти нямате за какво да си говорите и се натискате от време на време, по скоро гледа на теб като сексуален обект и очаква нещо повече. Един разговор за отношенията ви на никой няма да навреди, все пак едва ли ще е неочаквано за него, имайки в предвид отношенията ви ;)

DevilWish
03-30-2010, 07:57
нямате много общи теми-маи сама си отговори има ли смисъл.И маи "приятел" е силна дума за ваште отношения.Дърпал се,ми нормално на мом4ето му харесва да се натиската по купони,нищо сериозно и обвързващо...
+1

gLypChenCee
03-30-2010, 09:49
по добре така..неангажиращо
пък и самата ти каза,че връзката ви няма да се получи :)

Alex4o0o
03-30-2010, 14:46
Ъъ очевидно се държиш като дете.
Забелязвам тенденция,че все повече момичетата си играят с момчетата,а не както е прието да е обратното (винаги има изключения разбира се)
Абе тръгнете...поиграй си..нали ще ти е само бройка