PDA

View Full Version : Спешно ми трябва съвет



kote94
03-29-2010, 15:38
Аз сам на 15 и си намерих страхотна работа, която е добре платена и ще ми помогне за напред в живота, но проблема е в това че шефа ми прави открити намеци за лични отношения(свирки и т.н) а не мога да споделя с родителите ми моля дайте ми съвет :cry:

SmilezZz
03-29-2010, 15:55
Напусни работата !!! Иначе
Най-добре е наистина да поговориш с родителите ти..Вече си достатъчно голяма,за да говориш с тях по тези теми..
Или пък отиди в полицията..Обясни им това,което каза на нас,те ще знаят какво да правят..

Иначе как разбра,че "ти прави открити намеци за лични оношения (свирки и т.н.) ?

kote94
03-29-2010, 16:19
ми че той направо си го каза спермата била добра за кожата ми и щял да ми помогне лицето ми да стане по хубаво ай е спал и правил други неща с всичките ми колешки

onestar
03-29-2010, 16:26
Каква, по-точно, е тази, добре платена, работа?

kote94
03-29-2010, 16:32
ми нещо като водеща на различни мероприятия в различни градове

onestar
03-29-2010, 16:53
Защо ли не ми вдъхва доверие? Правил е секс с колежките ти, сега иска секс от теб, пътувате, уж било добре платено... Мм, не. Откажи се. Ако кажеш на родителите си ще гледат никога повече този шеф да не се докопа до теб. Спести им го. Напусни сама. А и така е най-сигурно.

shNz
03-29-2010, 18:32
Единственото, което ще ти помогне за напред в живота са неща, които биха ти помогнали и в този мрачен и важем момент в който решителността играе значима роля.

По-важния въпрос, които би било чудесно да си зададеш, не е как да кажеш на родителите си, а дали ти самата имаш желанието да превърнеш тези пошли и недостойни прищевки на така наречения ти шеф, породени от извратеното му подсъзнание, в реалност.

Залога е достоинството ти, дилемата е следната: Да напуснеш работата с високо вдигната глава, или да работиш с глава, наведена ниско надолу.

Ти избираш и помни, че и в двата случая печели шефа, но помисли - Пука ли ти за него?

koko95
03-31-2010, 16:24
Аз сам на 15 и си намерих страхотна работа, която е добре платена и ще ми помогне за напред в живота, но проблема е в това че шефа ми прави открити намеци за лични отношения(свирки и т.н) а не мога да споделя с родителите ми моля дайте ми съвет :cry:

Моляте кажи и аз съм на 15 и искам си намеря добра платена работа и живея в София.Дай някви предложения за работа

sashit0
04-01-2010, 11:05
Аз сам на 15 и си намерих страхотна работа, която е добре платена и ще ми помогне за напред в живота, но проблема е в това че шефа ми прави открити намеци за лични отношения(свирки и т.н) а не мога да споделя с родителите ми моля дайте ми съвет :cry:

Моляте кажи и аз съм на 15 и искам си намеря добра платена работа и живея в София.Дай някви предложения за работа

koko95 ти изобщо знаеш ли за какво е темата :shock: Момичето споделя ти рабора ще искаш :x
За темата: Напусни веднага! Няма какво да му мислиш освен ако не искаш да правиш секс с "шефа си" и подобни перверзни неща... Ако има някакъв проблем сподели с родителите и с полицията... Това ме накара да си помисля - той как ти го намеква ? В смисъл да не би ако не иска да напускаш да не стане нещо лошо... Сподели с родителите и те ще се погрижат за шефа ти, защото ще има и други млади момичета като теб объркани... :( В никакъв случай не прави такива неща с този човек ! (такива като него са психически болни, с много перверзно подсъзнание)

cekocraft
04-01-2010, 12:43
Перверзен шеф...пътувания...Това ми звущи доста съмнително.По добре се откажи,за да не станеш жертва на трафик на хора.Колежките ти подбрани ли са? В смисъл красиви и строини с добри форми?Ако е така сешташ се накаде бия...Напиши ми ЛС да ти дообесня някои неща,защото ако е това за което си мисля,имаш доста сериозен проблем.

Jus7DreamBoy
04-01-2010, 13:09
При първа възможност ще ти пръсне путето ако искаш да имаш много парички и да си ебана от всякъде стой там ...

а ако не искаш напусни работа и се оплачи в полицията ако те закача след като напуснеш ...

filmimilmi
04-01-2010, 13:42
Намеците открити ли са или просто така ти се струва? Не, не е основателно да подаваш оплакване за намеци. Все пак никой не те е изнасилил. И какви точно са самите мероприятия?