PDA

View Full Version : първа целувка



malibugirl
03-29-2010, 16:11
здравейте , може да ви се стори банално и сигурно е така , но искам да ви попитам преди да се целунете за първи път не ви ли беше някак кофти и срамно защото аз съм на 14 и още не съм се целувала и мисля че скоро може да го направя , но незнам какво точно да правя бихте ли ми дали някакви съветии ако може .. :)

w0sh
03-29-2010, 16:18
Сега животът ти е провален.

Да си мислила по-рано.

TheGirlNextDoor
03-29-2010, 16:19
малко алкохол преди това и забравяш за притеснението 8-)
абе не е философия..само следвай него :)

malibugirl
03-29-2010, 16:36
е какво му е проваленото според мен е нормално смисъл 13-14 години да се целуваш ..

w0sh
03-29-2010, 16:41
е какво му е проваленото според мен е нормално смисъл 13-14 години да се целуваш ..


Не е нормално. Нормалните хора още на 10 са се целували и знаят всички тайни техники, които никога няма да разбереш.

malibugirl
03-29-2010, 16:46
и защо така си мислиш .. има някой които са на 17 и още не са се целували .. а ми говориш за 13 - 14 годишни .. е то всеки си има мнение ама не е нужно така да ми говориш ;)

w0sh
03-29-2010, 16:51
и защо така си мислиш .. има някой които са на 17 и още не са се целували .. а ми говориш за 13 - 14 годишни .. е то всеки си има мнение ама не е нужно така да ми говориш ;)

Като го знаеш това, защо пускаш тема?

хм.

malibugirl
03-29-2010, 16:53
пускам тема защото искам да ми дадете някакъв съвет при вас как е било и така нататък ..

w0sh
03-29-2010, 16:55
Никак.

Никой не му пука за първата целувка.

sophia_bush
03-29-2010, 17:08
Затова е пълно с толкова малолетни курви, щото почват да се целуват от 9 -10 годишни и докато станат на 13 вече са се изч*кали с половината град :D
malibugirl абсолютно нормално е да не си се целувала до сега. Съвсем естествено е да ти е неловко и т.н. , но всичко отминава ;) Остави се на течението, все пак за всичко си има първи път нали :) Ако момчето е по-опитно от теб, остави се то да води. :) А относно притеснението , то това е най-хубавата част от първата целувка - тръпката от новото усещане и ако момчето е с акъла си, ще ти остане един приятен спомен :)

britzy
03-29-2010, 17:36
пускам тема защото искам да ми дадете някакъв съвет при вас как е било и така нататък ..
ядеш чесън,риба,яйца,лук и отиваш и ако не избяга-си тикаш езика в устата му и така
бааа тъпите теми-скоро ше има тема"как се мисли" :-o


:razz: :razz: :razz: :razz:

w0lf
03-29-2010, 18:07
"как се мисли"
Дай съвет?? :-o
:lol: :lol:

DarknessAngel
03-29-2010, 18:10
Следвай движенията му.
С тия целувки сякаш на война ви пращат ей ... :? :lol: :lol: :lol:

silvana95
03-29-2010, 18:13
"как се мисли"
Дай съвет?? :-o
:lol: :lol:

да сериозно и аз незнам как .. 8-)

Rounder
03-29-2010, 18:22
"как се мисли"
Дай съвет?? :-o
:lol: :lol:

да сериозно и аз незнам как .. 8-)

нормално,за жена :razz:

SmilezZz
03-29-2010, 18:37
И по-точно какво искаш да разбереш..
Това си е "първа" по дяволите..Напълно естествено и нормално е да не знаеш,това че някакви си к***и са се целували още на 10 не означава,че трябва да им придружаваме..
А и ако той е по-опитен ще те разбере..Пък може и да поговориш с него..Няма нищо срамно в това + не забравяй,че това си идва отвътре,няма никакви правила

britzy
03-29-2010, 18:40
"как се мисли"
Дай съвет?? :-o
:lol: :lol:
хах бий си 220 волта в мозъка и така :lol: :lol: :lol: :lol:

silvana95
03-29-2010, 19:01
"как се мисли"
Дай съвет?? :-o
:lol: :lol:

да сериозно и аз незнам как .. 8-)

нормално,за жена :razz:

:lol: oле колко си забавенн ... :-D

YoUcANNOtiMaGiNe
03-29-2010, 19:08
И по-точно какво искаш да разбереш..
Това си е "първа" по дяволите..Напълно естествено и нормално е да не знаеш,това че някакви си к***и са се целували още на 10 не означава,че трябва да им придружаваме..
А и ако той е по-опитен ще те разбере..Пък може и да поговориш с него..Няма нищо срамно в това + не забравяй,че това си идва отвътре,няма никакви правила
Подражаваме

Newsgirl
03-29-2010, 19:18
Ами ако не е опитен, а? :-o

ef4etyYy
03-29-2010, 19:34
Ами ако не е опитен, а? :-o ако не е опитен, кфото стане 8-) :booooomb:

sophia_bush
03-29-2010, 19:44
Ами ако не е опитен, а? :-o ако не е опитен, кфото стане 8-) :booooomb: Ако не е опитен, лошо... Може да пострада някой...Я отхапан език, я извадено око .... много е сериозно положението :D

MilenMns
03-29-2010, 20:45
Ами зависи си от човека , но срамно не е , нещо като притеснение дали постъпваш правилно и дали си оцелил точния момент :)

ShtrudeL
03-29-2010, 20:48
Преди първата целувка си мислех,че ще е гадно,гнусно дори и ми беше странно,че хората си докосват езиците Оо
След нея си промених коренно мнението ^^

sophia_bush
03-29-2010, 20:50
Преди първата целувка си мислех,че ще е гадно,гнусно дори и ми беше странно,че хората си докосват езиците Оо
След нея си промених коренно мнението ^^
И аз така :D Даже си виках, аз ще се целувам само с устни :razz: :razz:

radybt
03-29-2010, 20:54
Никак.

Никой не му пука за първата целувка.
Ти или се ебаваш или си мн зле... :shock:

w0sh
03-29-2010, 21:11
Никак.

Никой не му пука за първата целувка.
Ти или се ебаваш или си мн зле... :shock:


Това ли беше най-грандиозното събитие в живота ти?

Ако да, то очевидно водиш доста плосък живот.

radybt
03-29-2010, 21:14
Никак.

Никой не му пука за първата целувка.
Ти или се ебаваш или си мн зле... :shock:


Това ли беше най-грандиозното събитие в живота ти?

Ако да, то очевидно водиш доста плосък живот.
Ми не е най-грандиозното, ама все пак... си е споменче :)

EdinBulgarin
03-30-2010, 07:27
...
С тия целувки сякаш на война ви пращат ей ... :? :lol: :lol: :lol:

Много точно определение. На война се дават жертви. А народа си мисли че и той ще падне в жертва ако опита и се провали. Така че подсъзнателно го сравнява с война.

:razz:

ef4etyYy
03-30-2010, 08:21
Ами ако не е опитен, а? :-o ако не е опитен, кфото стане 8-) :booooomb: Ако не е опитен, лошо... Може да пострада някой...Я отхапан език, я извадено око .... много е сериозно положението :D носа също може да пострада.. :lol: :booooomb:

gLypChenCee
03-30-2010, 08:32
Пъхаш си езика в гърлото му до като не се задави :lol:

britzy
03-30-2010, 12:03
И по-точно какво искаш да разбереш..
Това си е "първа" по дяволите..Напълно естествено и нормално е да не знаеш,това че някакви си к***и са се целували още на 10 не означава,че трябва да им придружаваме..
А и ако той е по-опитен ще те разбере..Пък може и да поговориш с него..Няма нищо срамно в това + не забравяй,че това си идва отвътре,няма никакви правила
Подражаваме
колко треа си тъп за да объркаш придружавам с подражавам тцтцтц-както даскалката по бг каза-селяните така бъркат и най-често паронимни точно такива грешки :razz: :razz: :razz: :razz:

sophia_bush
03-30-2010, 12:35
Ами ако не е опитен, а? :-o ако не е опитен, кфото стане 8-) :booooomb: Ако не е опитен, лошо... Може да пострада някой...Я отхапан език, я извадено око .... много е сериозно положението :D носа също може да пострада.. :lol: :booooomb:
Така си е, точно като на война, много кървава гледка :D

cveteto96
03-30-2010, 18:06
колко треа си тъп за да объркаш придружавам с подражавам тцтцтц-както даскалката по бг каза-селяните така бъркат и най-често паронимни точно такива грешки :razz: :razz: :razz: :razz:

Пфф...Вие всичко ли знаете бе..Мамка му..Гледате само със какво да се заяждате с хората..И от това си личи,че точно ВИЕ сте тези селяндури..
Мамка му..Срамувам се от поколението си..

По темата - Няма защо да се притесняваш..Всичко си идва отвътре..Не се притеснявай..Давай,пък каквото стане..

П.С - britzy забравих да кажа,че и ти трябва да си толкова тъпа,че да пишеш така..Май госпожата ви по БЕЛ това не е казала.. ...

pentxayc
03-30-2010, 18:11
нема се случи скоро,спокойно.
набутай си фатнатия език в неореантираната му уста.

britzy
03-30-2010, 18:19
колко треа си тъп за да объркаш придружавам с подражавам тцтцтц-както даскалката по бг каза-селяните така бъркат и най-често паронимни точно такива грешки :razz: :razz: :razz: :razz:

Пфф...Вие всичко ли знаете бе..Мамка му..Гледате само със какво да се заяждате с хората..И от това си личи,че точно ВИЕ сте тези селяндури..
Мамка му..Срамувам се от поколението си..

По темата - Няма защо да се притесняваш..Всичко си идва отвътре..Не се притеснявай..Давай,пък каквото стане..

П.С - britzy забравих да кажа,че и ти трябва да си толкова тъпа,че да пишеш така..Май госпожата ви по БЕЛ това не е казала.. ...
хаха-така ли си мислиш?а знаеш ли какво-не ме бърка хиииииич твоето мнение-до сега съм имала само 6тици на граматика-айде скрий се в ъгъла и дерзаай :razz:

malibugirl
03-30-2010, 18:29
не написах темата да се заяждате или нещо подобно ..
просто ви исках някакъв съвет или при вас как е било не ви ли е било кофтии .. то човек една тема да не напишше знам че има много други такива но в тях не намирам отговор ..

pentxayc
03-30-2010, 18:47
ти
приятели
нямаш
ли?

britzy
03-30-2010, 18:49
не написах темата да се заяждате или нещо подобно ..
просто ви исках някакъв съвет или при вас как е било не ви ли е било кофтии .. то човек една тема да не напишше знам че има много други такива но в тях не намирам отговор ..
окей спр-ама къф да е тоя отговор-по такъв въпрос конкретен отговор никога нема да има-щото колкото хора-толкова мнениния,така че..

pentxayc
03-30-2010, 19:16
не написах темата да се заяждате или нещо подобно ..
просто ви исках някакъв съвет или при вас как е било не ви ли е било кофтии .. то човек една тема да не напишше знам че има много други такива но в тях не намирам отговор ..
окей спр-ама къф да е тоя отговор-по такъв въпрос конкретен отговор никога нема да има-щото колкото хора-толкова мнениния,така че..

britzy
03-30-2010, 19:24
не написах темата да се заяждате или нещо подобно ..
просто ви исках някакъв съвет или при вас как е било не ви ли е било кофтии .. то човек една тема да не напишше знам че има много други такива но в тях не намирам отговор ..
окей спр-ама къф да е тоя отговор-по такъв въпрос конкретен отговор никога нема да има-щото колкото хора-толкова мнениния,така че..
eee от бързане е съвсем друго да се дублира буква/сричка и това с нЕма е представи си от това,чеживея в София,бууу
аа кво си очервил-по такъв въпрос-нищо грешно няма

pentxayc
03-30-2010, 19:27
не написах темата да се заяждате или нещо подобно ..
просто ви исках някакъв съвет или при вас как е било не ви ли е било кофтии .. то човек една тема да не напишше знам че има много други такива но в тях не намирам отговор ..
окей спр-ама къф да е тоя отговор-по такъв въпрос конкретен отговор никога нема да има-щото колкото хора-толкова мнениния,така че..
eee от бързане е съвсем друго да се дублира буква/сричка и това с нЕма е представи си от това,чеживея в София,бууу
аа кво си очервил-по такъв въпрос-нищо грешно няма

britzy
03-30-2010, 19:29
не написах темата да се заяждате или нещо подобно ..
просто ви исках някакъв съвет или при вас как е било не ви ли е било кофтии .. то човек една тема да не напишше знам че има много други такива но в тях не намирам отговор ..
окей спр-ама къф да е тоя отговор-по такъв въпрос конкретен отговор никога нема да има-щото колкото хора-толкова мнениния,така че..
eee от бързане е съвсем друго да се дублира буква/сричка и това с нЕма е представи си от това,чеживея в София,бууу
аа кво си очервил-по такъв въпрос-нищо грешно няма
верно си задник -ама и аз съм,така че много не ми пука тъпата ти забележка-а и сигурно пишеш не знам слято,така че не ме учи мен

shasinka
03-30-2010, 20:29
Целувката е като битката с букви по-горе. Млатите си езиците докато 1ния не падне в боя.. навместо кръв.. ще има лиги-много и навсякъде :)

pentxayc
03-30-2010, 20:37
да не намекваш,че съм паднал?

shasinka
03-30-2010, 20:40
Куцо на кьораво се подиграва и идва немия да им се смее.. :)
Не намеквах нищо, но като подпитваш така..

fgirl14
03-30-2010, 21:44
:D беше ужасно при мен

бях се напила мн ама мн пък и сигурно и миришех :o незнаех кво права и както той ме водеше ( неможех да хода) :D и под една лампа го целунах и олигавих целия :oops: а той не се дръпна ми ме дигна
беше романтично вс пак :P

britzy
03-31-2010, 11:16
:D беше ужасно при мен

бях се напила мн ама мн пък и сигурно и миришех :o незнаех кво права и както той ме водеше ( неможех да хода) :D и под една лампа го целунах и олигавих целия :oops: а той не се дръпна ми ме дигна
беше романтично вс пак :P
уаууу колко романтично-това е новият романтико-завладяващ разказ :shock: :? :? :?
напомняш ми на една съфорумка...сиг.си същата тя :lol:

fgirl14
03-31-2010, 15:28
:D беше ужасно при мен

бях се напила мн ама мн пък и сигурно и миришех :o незнаех кво права и както той ме водеше ( неможех да хода) :D и под една лампа го целунах и олигавих целия :oops: а той не се дръпна ми ме дигна
беше романтично вс пак :P
уаууу колко романтично-това е новият романтико-завладяващ разказ :shock: :? :? :?
напомняш ми на една съфорумка...сиг.си същата тя :lol:

:D ми беше си красиво

britzy
03-31-2010, 16:00
:D беше ужасно при мен

бях се напила мн ама мн пък и сигурно и миришех :o незнаех кво права и както той ме водеше ( неможех да хода) :D и под една лампа го целунах и олигавих целия :oops: а той не се дръпна ми ме дигна
беше романтично вс пак :P
уаууу колко романтично-това е новият романтико-завладяващ разказ :shock: :? :? :?
напомняш ми на една съфорумка...сиг.си същата тя :lol:

:D ми беше си красиво
oo да-нека накратко визуализирам-напита като прасе лигла на 14 или колкот е там,върви и се лигави като плужек и миришеш както забележи сама каза и некъф нещастник-дето си вика как попаднах на таа и бре и в същото врееме го ослюнчаш целия.Много красиво -права си :razz: :razz: :razz: :razz:

fgirl14
03-31-2010, 16:11
:D беше ужасно при мен

бях се напила мн ама мн пък и сигурно и миришех :o незнаех кво права и както той ме водеше ( неможех да хода) :D и под една лампа го целунах и олигавих целия :oops: а той не се дръпна ми ме дигна
беше романтично вс пак :P
уаууу колко романтично-това е новият романтико-завладяващ разказ :shock: :? :? :?
напомняш ми на една съфорумка...сиг.си същата тя :lol:

:D ми беше си красиво
oo да-нека накратко визуализирам-напита като прасе лигла на 14 или колкот е там,върви и се лигави като плужек и миришеш както забележи сама каза и некъф нещастник-дето си вика как попаднах на таа и бре и в същото врееме го ослюнчаш целия.Много красиво -права си :razz: :razz: :razz: :razz:

:x тоя нещастник като го наричаш ти ми е гадже. връщахме се от дискотека и е нормално :? аз не се заяждам нз ти защо го правиш :?

December
03-31-2010, 16:48
Не е нищо особенно.Упражнявай се на ръката.
Моята първа целувка май беше на 10...с момиче о.0 Целувала съм се с 2 момичета и само с едно момче.Бахти,чувствам се като лесбийка :lol: А първата с момче беше на 12 на един бал с един кретен...е за щястие бях насъбрала опит от целувките с момичетата :D

simi4ka
03-31-2010, 20:50
здравейте , може да ви се стори банално и сигурно е така , но искам да ви попитам преди да се целунете за първи път не ви ли беше някак кофти и срамно защото аз съм на 14 и още не съм се целувала и мисля че скоро може да го направя , но незнам какво точно да правя бихте ли ми дали някакви съветии ако може .. :)
Не си само ти :D Ам и на мен ми предстои една целувка,ама не каква да е , а ПЪРВАТА :oops: Иии...Така де ...И на мен ми е супер стреснато :oops: И някак си иска ми се всичко да е перфектно .Чела съм доста статии по темата ам и съм чула много мнения по въпроса :-o и стигам до заключението ,че всичко си е до практиката :D

December
03-31-2010, 20:54
^така е,до практика е.не е като във романтичните филми,перфектната цеувка,балната рокля,светлините блестят,чува се романтична песен...в реалноста няма такива неща,сори 8-) куца,странна,притеснена(за някои като тебе)така е...ако искаш потренира малко на ръката или с някакъв плод 8-)

LoWePinK
03-31-2010, 21:14
Затова е пълно с толкова малолетни к**ви, щото почват да се целуват от 9 -10 годишни и докато станат на 13 вече са се изч*кали с половината град :D
malibugirl абсолютно нормално е да не си се целувала до сега. Съвсем естествено е да ти е неловко и т.н. , но всичко отминава ;) Остави се на течението, все пак за всичко си има първи път нали :) Ако момчето е по-опитно от теб, остави се то да води. :) А относно притеснението , то това е най-хубавата част от първата целувка - тръпката от новото усещане и ако момчето е с акъла си, ще ти остане един приятен спомен :)

+1 8) 8)

dakata123
03-31-2010, 21:34
Затова е пълно с толкова малолетни к**ви, щото почват да се целуват от 9 -10 годишни и докато станат на 13 вече са се изч*кали с половината град :D
malibugirl абсолютно нормално е да не си се целувала до сега. Съвсем естествено е да ти е неловко и т.н. , но всичко отминава ;) Остави се на течението, все пак за всичко си има първи път нали :) Ако момчето е по-опитно от теб, остави се то да води. :) А относно притеснението , то това е най-хубавата част от първата целувка - тръпката от новото усещане и ако момчето е с акъла си, ще ти остане един приятен спомен :)
Дрън Дрън... не е задължително да са изчукали половината град.... просто всичко се случва, когато му дойде времето.... може и в детската градина... е там е само по бузата ама.... Моята първа целувка с език беше 1 клас 8-)

Lolita93
04-01-2010, 18:19
[абе не е философия..само следвай него :)[/quote]
точно така, аз бях така.Той беше доста опитен и аз просто се оставих с неговите ръце, беше мн хубаво :)