PDA

View Full Version : Какво да правя..МОЛЯВИ помогнете :(



dPa3HuTeJl
03-29-2010, 16:32
Здравейте , абе значи днеска си играех CS след като се прибрах от даскало както обикновенно.Винаги до компа си имам и coca cola и както си играя и бях жаден и пих направо от шишето защото бързах да не ме обият ама без да искам изпуснах шишето и полях компютъра :shock: :shock: Веднага дръпнах щепсела и започнах да го бърша .. самоче неможах да го отворя щото една умряла oтверка не намерих :-x и нали подсоших го и го включих и си тръгна , самоче забелязвам че е малко по бавен и малко повече шуми .. незнам дали си втълпявам защото изтръпах направо,защото ако беше стигнала колата до платките нали веднага щеше да изгори ??? или не е така ? :-o та въпроса ми е дали може да стане така че без да изгаря да му има нещо и след време да си покаже ... моляви отговорете ! :) (знам че е тъпо ама се притеснявам :D :( )

doomkillerr
03-29-2010, 16:52
Най-добре си намери една "умряла" отверка и го отвори! Така ще си сигурен, че не е останала "локва" кока-кола вътре, пък и ако е попаднала по пладката, може след време да изгори нещо, защото колата съдържа в себе си слаба киселина, която може да разяде пистите на дънната пладка! 8)

dPa3HuTeJl
03-29-2010, 16:57
Най-добре си намери една "умряла" отверка и го отвори! Така ще си сигурен, че не е останала "локва" кока-кола вътре, пък и ако е попаднала по пладката, може след време да изгори нещо, защото колата съдържа в себе си слаба киселина, която може да разяде пистите на дънната пладка! 8)

Е как така ? ако е паднала върху някоя платка нямали веднага да изгори ??? аз така си мисля :-o

doomkillerr
03-29-2010, 17:23
Е как така ? ако е паднала върху някоя платка нямали веднага да изгори ??? аз така си мисля :-o

Ами зависи... ако даде на късо ще изгори веднага, но ако част от колата е попаднала на място където пистите на пладката са изолирани, няма да изгори... Уффф абе какво съм хванал да ти обяснявам - както ти казах намери си една отверка или си купи една от 50 стотинки и го отвори това РС! 8)

dPa3HuTeJl
03-29-2010, 18:18
Е как така ? ако е паднала върху някоя платка нямали веднага да изгори ??? аз така си мисля :-o

Ами зависи... ако даде на късо ще изгори веднага, но ако част от колата е попаднала на място където пистите на пладката са изолирани, няма да изгори... Уффф абе какво съм хванал да ти обяснявам - както ти казах намери си една отверка или си купи една от 50 стотинки и го отвори това РС! 8)
Хехе намерих си :D отворих го и се оказа че вътре няма нито една капка :razz: как така незнам :shock: Айде мерси "doomkillerr" :) може да заключвате темата !!! :)

hamilcar
03-29-2010, 19:36
Е как така ? ако е паднала върху някоя платка нямали веднага да изгори ??? аз така си мисля :-o

Ами зависи... ако даде на късо ще изгори веднага, но ако част от колата е попаднала на място където пистите на пладката са изолирани, няма да изгори... Уффф абе какво съм хванал да ти обяснявам - както ти казах намери си една отверка или си купи една от 50 стотинки и го отвори това РС! 8)
Хехе намерих си :D отворих го и се оказа че вътре няма нито една капка :razz: как така незнам :shock: Айде мерси "doomkillerr" :) може да заключвате темата !!! :)