PDA

View Full Version : любов или не



limonche
03-29-2010, 19:47
Здравейте, значи направо започвам...преди няколко месеца една моя приятелка се занимаваше с едно момче, но чувствата и към него (ако изобщо имаше такива) бяха много слаби и точно когато той реши да направи нещо по въпроса да бъдат заедно, тя трагна с друго момче...и точно тук започва и моята роля...той ме разпитваше за нея и аз трябваше да сам човека който да му каже че нищо няма да се получу между тях...с течение на времето обаче аз започнах за изпитвам чувства към това момче и неговото държание към мен също се промени.. започна да ме преграша,да ме държи за ръка..като цяло ми обръща много внимание..и приятелката ми няма нищо против... но проблема е в него...не съм сигурна дали и той ме харесва или ме приема като приятелка и вече незнам и аз какво да правя...само знам че го искам... :oops: моля ви се кажете ми какво да го правя :) 8-[

fenastz
03-29-2010, 19:55
Като те гушка някой път го целуни.

clockwork
03-29-2010, 20:00
то бива да допуснеш грешки от бързане, ама ти направо се уля брат.
Вие с тва момче не си ли говорите?

MissKriss
03-29-2010, 20:16
hi, az mislq 4e trqbva da pogovori6 purvo s nego. Ne se sramuvai da mu pokaje6 4ustvata si i go popitai kakvo to4no toi 4ustva kum teb. Posle ako niska ni6to zabravi go ne e edinsven. :D

ecstazy
03-29-2010, 20:20
hi, az mislq 4e trqbva da pogovori6 purvo s nego. Ne se sramuvai da mu pokaje6 4ustvata si i go popitai kakvo to4no toi 4ustva kum teb. Posle ako niska ni6to zabravi go ne e edinsven. :D кирилица, но и аз това щях да кажа :D

Sladurcho
03-29-2010, 21:15
Според мен има 2 варианта или наистина да изпитва нещо към теб или да те използва едва ли не да направи гадно на твоята приятелка или поне си мисли че на нея и е кофти... като те гушка вземи му метни една целувка и квото стане

valdesbg
03-29-2010, 21:20
Ем.. целуни го бе. Ако отвърне - значи ясно. Ако не - по добре да го знаеш. Фалшиви надежди не ти трябват.

И все пак залагам на първия вариант.