PDA

View Full Version : Има ли смисъл???



L1n4e7o
03-29-2010, 20:30
Имам малък проблем...такам...значи от 1-2год сии пиша от време на време с едно момче...ии все ставаше така чее се разминаваха нещата ии неможехме да се видим...той занима да учи в др град...не се бяхме чували 2месеца..ии преди няколко дни ми писа...искаше да излезем на кафе ноо аз този ден бях на поход..предложих му да дойде ..той се съгласи...ии така цял ден с него...беше адски забавно...на следващият ден ходихме на кафе...след което бяхме в парка..и така от 5-6дни сме постоянно заедно...ноо..лошото е че мисля че започвам да го харесвам...и то доста..постоянно мисля за него...но незнам какво да правя...защото...ако и той чувства същото(защото май е така) ии се получи нещо...той е тук до 12анприл...щом ваканцията свърши той отново заминава ии може би ще се върне юни месец...та въпроса ми е...има ли смисъл изобщо да започваме връзка или не....моля ви помогнете ми...незнам..незнам какво да правя...



[съжелявам ако има правописни грешки]

egois74e
03-29-2010, 20:35
всяко нещо има смисъл... ако не пробваш няма да разбереш КАКЪВ е бил смисъла...защото повярвай ми .. има. Остави нещата да се случат и евентуално ако препраснее в голяма любов ще потърпиш толкова до юни, когато пак ще сте заедно. А ако се окаже, че не можеш да търпиш без да налетиш на друг /или обратното - той да си хареса друга/ значи смисъла е, че не сте един за друг.. късмет :P :-) {}

MilenMns
03-29-2010, 20:36
Ами при тези обстоятелства , че може да замине скоро е по - добре да си карате приятелската , защото честно казано връзка от разтояние не е добър избор . :)

Sladurcho
03-29-2010, 21:12
Според мен трябва да се насладиш изцяло на времето прекарано с него ... щом се харесвате защо пък да не стане нещо ... а и за мен всичко си има смисъл :)

valdesbg
03-29-2010, 21:18
Смисъл няма.

Но винаги можете да се навивате че има :) И да спорите с хората, които ви казват че няма.

Връзка от разстояние = просто приятели.

Сама си прецени искаш ли да се тормозиш за дивотии. Или да си харесаш някое по готино момче, което ще е около теб :)

L1n4e7o
03-31-2010, 20:05
благодаря за отговорите....ще помисля още малко :-)

pussucetka
03-31-2010, 20:19
Когато двама човека се харесват или обичат много ВСИЧКО e възможно ! :grin:

pentxayc
03-31-2010, 20:33
не

DarknessAngel
03-31-2010, 20:37
Останете си "добри приятели" докато се върне,после прави каквото ще правиш.

Korrnyy
03-31-2010, 22:51
Пробвайте като се върне :P

kobrichka
03-31-2010, 23:03
За нещо сериозно според мен няма смисъл, но за красиви емоции определено има смисъл. Понякога идват хора в живота ни за кратко, но пък спомените с тях остават незбравими. Едва ли аз съм най-подходящият човек да ти дам съвет, но погледни го от всички гледни точки. Аз съм човек, който живее за днешнят ден. Прекарваш си добре с даденото момче, защо да не продължиш да си прекарваш добре макар и още 12 дни. Живота си е товой и на никой друг сама избираш как да го изживееш :)

Hilary_
04-01-2010, 06:19
Нищо не ви пречи да опитате .. :)

Mariela92
04-01-2010, 08:15
Нищо не ви пречи да опитате .. :)
даммм

onestar
04-01-2010, 12:16
Насладете се на оставащото ви време... пък след това му мисли.

Madeyed
04-01-2010, 12:21
Има смисъл. Не се отказвай от него :wink:

BLoHduHka
04-01-2010, 12:24
Ако мислиш,че можеш да подържаш с него връзка от растояние,не се отказвай!

gir
04-01-2010, 14:06
Имам малък проблем...такам...значи от 1-2год сии пиша от време на време с едно момче...ии все ставаше така чее се разминаваха нещата ии неможехме да се видим...той занима да учи в др град...не се бяхме чували 2месеца..ии преди няколко дни ми писа...искаше да излезем на кафе ноо аз този ден бях на поход..предложих му да дойде ..той се съгласи...ии така цял ден с него...беше адски забавно...на следващият ден ходихме на кафе...след което бяхме в парка..и така от 5-6дни сме постоянно заедно...ноо..лошото е че мисля че започвам да го харесвам...и то доста..постоянно мисля за него...но незнам какво да правя...защото...ако и той чувства същото(защото май е така) ии се получи нещо...той е тук до 12анприл...щом ваканцията свърши той отново заминава ии може би ще се върне юни месец...та въпроса ми е...има ли смисъл изобщо да започваме връзка или не....моля ви помогнете ми...незнам..незнам какво да правя...



[съжелявам ако има правописни грешки]

Зависи какво влагаш и очакваш от връзките. Премисли всички позитиви и негативи.

Shely
04-01-2010, 14:13
Няма да ви е лесно. :?