PDA

View Full Version : Съгласни ли сте, че



gir
03-30-2010, 05:58
"Любовта си е любов, а сексът си е секс"

Това е една поговорка. Някои хора я споделят. Мислят, че любовта може да е без секс. Сексът може да е без любов. А може и да си има секс + любов.
Вие как мислите?
И имали ли сте тези 3 комбинации? Секс без любов, любов без секс и любов със секс?

LadyDi
03-30-2010, 06:12
И в трите ситуации съм изпадала.
Любовта без секс е някак непълна, нещо все не достига :)
Сексът без любов си е просто упражнение.
А любов + секс е най-хубавия и желан вариант. Ако и сексът е добър... ;)

XTREMEFREERIDE
03-30-2010, 06:37
Единственото, което съм преживявала е любов без секс, поради простата причина, че съм едва на 15. Две години сме заедно и любовта не отшумява, въпреки, че не правим секс. В интерес на истината обаче, мисля че секса е една много важна част от една напреднала връзка. Ако бях готова за това бих го направила с удоволствие и предполгам връзката ни би се задълбочила още повече.

В общите случаи, според мен, единственото, което не може да съществува е любов без секс. :)

dimitar_ak
03-30-2010, 06:38
Могат да съществуват отделно, но аз вече ги търся само в комплект.

DarknessAngel
03-30-2010, 07:16
Любов без секс е по-скоро за връзки от порядъка до 1-2 години зависи от търпението.
Секс без любов си е чист спорт. 8-)
А секс със любов си е красиво ... :)

mechtaq_za_teb
03-30-2010, 07:23
Да... изпадала съм в 3-те ситуации. Най-хубавата, разбира се, е любов +секс. Невероятно е!

DevilWish
03-30-2010, 07:28
Секс без чувства може.Любов без секс не върви..Тва е според мен.

gir
03-30-2010, 07:38
Могат да съществуват отделно, но аз вече ги търся само в комплект.

Димитър, от известно време ти следя постовете и ми е интересно след като отдавна си минал средната възраст на болшинството пишещи тук, какво те мотивира да продължиш да посещаваш форума, пишейки, по мои скромни наблюдения, единствено в раздели секс и любов? Не го ли намираш за малко притеснително?



Бате Митко, ако не си играе с момичета под 14 няма какво да се притеснява. Говорили сме го и по-рано. Възрастта на валидното сексуално съгласие в Бг е 14 години (навършени). По стария бг-закон е била и по-ниска - 13 години, но днес е 14. ОТДЕЛНО, човекът - бате Митко - от скромните ми наблюдения е учен и може, като учен, да има над 10 мотива да пише в младежки форуми, не е задължително да е само от любовно-сексуална гледна точка.
А и не сме хора с предразсъдъци. Ейджизмът (че някой като е по-голям не може да е с по-малък или, че като някой е по-малък е задължително-тъп и пр. измислици) е кофти-дискриминация и цивилизованите хора гледат да избягват неща като:

-Ейджизъм
-Расизъм
-Зодизъм
и др., включително и Lookism (Лукизъм), което е трудно.

Остави всички, независимо от преди колко време са родени, колко са живели, ДА ПИШАТ тук, поне докато не нарушат законите на държавата!
Аз лично за себе си съм намирал полезни мнения на бате Митко, така че мисля, че е полезен за нас, в случай, че не нарушава някакви закони и не ни поставя в опасност. Това се отнася до всички.

gir
03-30-2010, 07:40
И в трите ситуации съм изпадала.
Любовта без секс е някак непълна, нещо все не достига :)
Сексът без любов си е просто упражнение.
А любов + секс е най-хубавия и желан вариант. Ако и сексът е добър... ;)

Нещо подобно и аз мисля. Да речем, че в това отношение, имаме припокриване на над 99 %. Добре казано.

dimitar_ak
03-30-2010, 07:51
Могат да съществуват отделно, но аз вече ги търся само в комплект.

Димитър, от известно време ти следя постовете и ми е интересно след като отдавна си минал средната възраст на болшинството пишещи тук, какво те мотивира да продължиш да посещаваш форума, пишейки, по мои скромни наблюдения, единствено в раздели секс и любов? Не го ли намираш за малко притеснително?

Не се притеснявай за моето душевно и психическо здраве. Жената до мен е мой набор. Пиша само в тези 2 раздела, защото само в тях намирам теми, в които 14-15 годишни все пак се опитват да разсъждават като зрели и могат да провокират интереса ми с нещо.

Wrathchild
03-30-2010, 12:07
Любов без секс за мен е абсолютно невъзможна комбинация. Няма как да съм влюбена в някого, а да не искам да правя секс с него. За моите представи, това не е любов.
Секс без любов, обаче, може.

Hilary_
03-30-2010, 12:09
За сега съм попадала само в ситуацията любов без секс .. и определено си ми харесва!! 8-)
единствената ситуация, която ще се старая да не се случи е секс без любов .. :?

gir
03-30-2010, 12:17
За сега съм попадала само в ситуацията любов без секс .. и определено си ми харесва!! 8-)
единствената ситуация, която ще се старая да не се случи е секс без любов .. :?

Това се казва Iron Maiden ! :) Имаше и такава група едно време, не ги знам дали още са живи...

Wrathchild
03-30-2010, 12:22
Живи са, живи са. Нали щяха да идват уж в България, ама май отпадна. 2007 издадоха албум и имаха концерт тук.
Хилъри, девствена ли си?

DesireToFire
03-30-2010, 12:33
За сега съм попадала само в ситуацията любов без секс .. и определено си ми харесва!! 8-)
единствената ситуация, която ще се старая да не се случи е секс без любов .. :?

Това се казва Iron Maiden ! :) Имаше и такава група едно време, не ги знам дали още са живи... Аха живи са :D И на турнета ходят и преди няколко години бяха в България 8-)

Извинения за спама.

LadyDi
03-30-2010, 13:20
За сега съм попадала само в ситуацията любов без секс .. и определено си ми харесва!! 8-)
единствената ситуация, която ще се старая да не се случи е секс без любов .. :?
Всъщност има ситуации и ситуации. Дори сексът без любов, ако се прави с подходящ човек, може да бъде страхотно удоволствие.

Alex4o0o
03-30-2010, 13:43
И в трите ситуации съм изпадала.
Любовта без секс е някак непълна, нещо все не достига :)
Сексът без любов си е просто упражнение.
А любов + секс е най-хубавия и желан вариант. Ако и сексът е добър... ;)

gir
03-30-2010, 15:26
Живи са, живи са. Нали щяха да идват уж в България, ама май отпадна. 2007 издадоха албум и имаха концерт тук.
Хилъри, девствена ли си?

Девствена е и ВСЕКИ ЗНАЕ ТОВА!

fenastz
03-30-2010, 17:24
Не.

loliii
03-30-2010, 17:24
Може да ги има и трите. Но естествено най-важно е да има секс и любов. И най-интересното е, че от трите съм изпитвала само две - секс без любов и любов без секс. Никога не съм имала късмета да обичам този, с когото правя секс. Може би ако срещна такъв човек няма да го пусна. ;)

pentxayc
03-30-2010, 17:35
не ми харесва идеята,че ще го бутам на оная и ще съм 300 и поредният,поредното число.
не ми допада и идеята да не и го бутам,но така по-става,ако има силна любов.
комбинацията ми допада.

Wrathchild
03-30-2010, 18:26
Живи са, живи са. Нали щяха да идват уж в България, ама май отпадна. 2007 издадоха албум и имаха концерт тук.
Хилъри, девствена ли си?

Девствена е и ВСЕКИ ЗНАЕ ТОВА!Не ми се карай де :) Аз не го знаех.
Което обяснява думите й.

Sladurcho
03-30-2010, 18:31
Секса върви всякак но любов без секс никак