PDA

View Full Version : Вдъхновението........



pifiella
03-30-2010, 07:52
Здравейте!От доста време се замислям над един въпрос свързан с вдъхновението на човек.
Всеки един човек ли има вдъхновение,което стой дълбоко в душата му и чака момента на себеизява, или само талантливите хора имат вдъхновение?Какво въобще е вдъхновението?
:)

blackcat7
03-30-2010, 08:15
Аз мисля,че всеки е талантлив и има богато въображение,и се отличава с нещо от другия.Човек трябва да преоткрие себе си,и когато дойде подходящият момент, да покаже със какво е по-добър и различен от другия.

DevilWish
03-30-2010, 09:16
Аз мисля,че всеки е талантлив и има богато въображение,и се отличава с нещо от другия.Човек трябва да преоткрие себе си,и когато дойде подходящият момент, да покаже със какво е по-добър и различен от другия.
+1
Така е, но това е трудно.Някои не го разбират до последните си дни. Аз също не съм го открила още.

unwritten13
03-30-2010, 15:00
Вдъхновението при мен е моментно състояние- понякога го има, друг път го няма. Когато съм вдъхновена, се опитвам да създам нещо ново- например да нарисувам нещо стойностно или пък да пиша. За това не пропилявайте таланта си! Някой ден може да си изкарвате и парите с това- не се знае... :-D

SmilezZz
03-30-2010, 15:02
Вдъхновението при мен е моментно състояние- понякога го има, друг път го няма. Когато съм вдъхновена, се опитвам да създам нещо ново- например да нарисувам нещо стойностно или пък да пиша. За това не пропилявайте нито таланта си! Някой ден може да си изкарвате и парите с това- не се знае... :-D

ltgreen
03-30-2010, 15:28
Вдъхновение - въодушевление, настроение, ентусиазъм; творчески, душевен подем.

Трябва ти само въображение :P Мен даже мисълта за отмъщение може да ме вдъхнови.

petinkataaa
03-30-2010, 15:52
сложно ми е да отговоря на това..не е за мен :-o

fogdog
03-30-2010, 19:34
сложно ми е да отговоря на това..не е за мен :-o
Дам и на мен но ще се радвам да видя отговорите на останалите :)

Kajo
03-30-2010, 19:38
според мен няма един и същ човек... всеки си е различен сам по себе си всеки със стила си както и характер :)