PDA

View Full Version : самотна



moisture
03-30-2010, 09:43
Чувствам се адски тъжна и самотна.Нямам си приятел от даже не помня от кога.Не знам дали въобще съм имала приятел.На 20 съм,а съм нямала НОРМАЛНА връзка.Все нещо не се получава или се обърква.Незнам защо така се получава,може би аз не съм толкова сериозна или пък много бързо ми омръзва да съм с даден човек.Например не мога да си представя да съм с които и да е било и да му давам отчет за всяко нещо-с кого съм,къде отивам,кога ще се прибера,защо не съм му звъняла,защо не се сещам за него...Това адски ме задушава,просто ме убива.Не мога да си представя да съм с даден човек 1 година и пак да имаме кво да си кажем,без да си омръзнем.Не мога да не се притесня като видя някое момче,незнам какво да кажа,все едно те са на милиони километри от мен и ги вълнуват неща,които не засягат мен.Как да се държа,кво да приказвам?А с мойте приятелки не е така,незнам защо така се получава :( А съм адски самотна искам момче,с което да се харесваме,разбираме,уважав аме,да се забавляваме и да се чувстваме добре в компанията на другия
Незнам къде е проблема :( :(

dimitar_ak
03-30-2010, 09:49
Самотна си, а твърдиш, че чуждото внимание към теб те изнервя. Реши всъщност какво искаш

kalpazanka
03-30-2010, 09:49
Проблемът е, че си превърнала търсенето на неповторимия в самоцел, самосъжаляваш се, хленчиш, а в същото време имам чувството, че представата ти за сериозна връзка е изкривена и това е нещото, което слага прът в колелото "сериозна връзка".

Например не мога да си представя да съм с които и да е било и да му давам отчет за всяко нещо-с кого съм,къде отивам,кога ще се прибера,защо не съм му звъняла,защо не се сещам за него...Това адски ме задушава,просто ме убива.
За този проблем трябва да мислиш едва когато човекът срещу теб започне да се държи покровителствено.

Не мога да си представя да съм с даден човек 1 година и пак да имаме кво да си кажем,без да си омръзнем
Повярвай ми, може! ;) Колкото повече се опознавате, толкова по-интересно ще ви е заедно.
Може да е клиширано, но дано ти вдъхне малко кураж- Любовта не е да се гледате един друг, а да гледате в една посока.

w0sh
03-30-2010, 10:12
А то колко е яко, когато няма пред кого да се отчиташ.

Трябва да си вдигнете самочувствието изкуствено, за да стане реалност.

Тогава и другите го забелязват.

Едит: имате ли обективан представа за външния си вид?

kalpazanka
03-30-2010, 10:23
А то колко е яко, когато няма пред кого да се отчиташ.
Добре де, не е задължително сериозната връзка да е в комплект с детектив по петите, подслушване на мобилния, скандали и бой от ревност. ;)

w0sh
03-30-2010, 10:26
Не е задължително, но е често срещано.

Прекалено много хора имат проблем със себе си и го прехвърлят върху другите. Било то ревност, или прекалена загриженост.

Дай свобода, и забава. Аз съм в баницата, както се вика.

ivcheto0o
03-30-2010, 11:29
Прекалено много мислиш-какво ще си говорите след една година връзка ?!?! :shock: Как може да мислиш какво ще е след година,мисли за това какво ще е утре.

Например не мога да си представя да съм с които и да е било и да му давам отчет за всяко нещо-с кого съм,къде отивам,кога ще се прибера,защо не съм му звъняла,защо не се сещам за него...Това адски ме задушава,просто ме убива.

Живеи в реалноста,ти си го представяш-гаранция 4е ще се слу4и???


Не мога да не се притесня като видя някое момче,незнам какво да кажа,все едно те са на милиони километри от мен и ги вълнуват неща,които не засягат мен.Как да се държа,кво да приказвам?

Е според теб вси4ки моми4ета разбират от коли футбол и т.н. ?!?!Ако едно мом4е те интересува няма как да не се интересуваш от живота му и какво го вълнува.Дръж се естествено,не все едно оценяват всяка твоя дума,дръж се все едно сте приятели.

vesito13
03-30-2010, 11:36
За да бързо да ти омръзва да си с даден човек, значи просто не си подхождате. При една сериозна връзка не е задължително момчето да те разпитва постоянно с кой си била, къде си ходила, какво си правила. Това си зависи от човека, има хора, с които няма да имаш никакъв проблем с ревността. А това, че след една година няма да има какво да си кажете. С приятелките ти не се познавате от една година, нали? А още имате какво да си кажете, същото е и при един мъж стига да се разбирате :) Просто трябва да се появи подходящият за теб ;)

Take_That
03-30-2010, 18:33
Като срещнеш правилния човек всичко ще си дойде на мястото и всичко ще можеш да си представиш. Колкото то до това да даваш отчет за всичко - защо, мислиш че човекът до теб ще се държи по този начин. Имаш някак изкривена представа за една връзка ми се струва.

Sladurcho
03-30-2010, 18:45
Вземи се осъзнай малко.. спри да се самосъжаляваш и започни да мислиш като нормално 20 годишно момиче... как така не можеш да си представиш да споделяш с приятеля си - какво си правила , какво мислиш да правиш ... и такива неща или пък след 1 година да имате какво да си кажете... Не си усетила още "магията" на любовта и на това да не можеш да спреш да мислиш за този човек.. да искаш постоянно да сте заедно и да знаеш винаги къде е и какво прави... Може би ако спреш да мислиш само за това и просто си живееш живота то само ще дойде :) а и недей да спичаш като тръгнеш да говориш с някое момче .. просто си представи че това е някой твой познат и започни някакъв разговор.. не е толкова трудно :) Успехчета

fenastz
03-30-2010, 18:45
Зависи кой ти е втълпил понятието "Нормална връзка"...

sh3_1s_7h3_0n3
03-30-2010, 19:23
Kaто намериш правилния човек, изобщо няма дори да се замислиш, че му даваш отчет или да се чувстваш длъжна да му се обаждаш.
Просто не му е дошло времето още, няма какво да се подтискаш от този факт. Остави се по течението и не го мисли толкова. :)
Все някога ще се появи Принцът. ((:

ScionOfStorm
03-30-2010, 19:35
ши из дъ уан както винаги говори много смислено и общо-взето неща, които аз бих казал :Р

без 'принцът', де :д

filmimilmi
03-30-2010, 19:45
Какво точно значи, че си нямала "НОРМАЛНА" връзка? Това може да се тълкува по много начини? Изобщо колко е била най-продължителната ти примерно? Или въобще имала ли си връзка като връзка? Може би проблемът ти се състои в това, че чакаш идеалния? Или може би пък не си достатъчно хубава и не можеш да задържиш никого до себе си... И съветите, които получи по-горе също са полезни.

YoUcANNOtiMaGiNe
03-30-2010, 20:19
ПроблемА е , че прекалено много мислиш , не си затормозявай съзнанието по такъв начин чрез създаване на предразсъдъци и излишни комплекси 8)

DarknessAngel
03-30-2010, 20:44
Като за начало се научи да си си себедостатъчна.
Когато го направиш - любовта сама ще те намери. :wink:

Seducti0n
03-30-2010, 20:58
:) Проблема е основно в това, че без да си имала както ти каза нормална връзка си си създала доста погрешна представа за значение на самата дума.Това да бъдеш с някого не означава да изгубиш личното си пространство, време и т.н.Идеята е хем да бъдете заедно, хем да усещаш свобода и да знаеш, че човека до теб е достатъчно зрял и имащ ти доверие за да не прави тъпи сцени, да не те подлага на разпити и съмнения-с две думи-да бъде такъв, с какъвто би могла да имаш хармонични и спокойно отношения.

Аз до преди почти три месеца бях общо взето едно към едно с теб.Причината беше, че и аз прибързвах и си казвах - "а да, бе аз не съм годна за връзка, не мога да търпя някой да ми казва какво да правя и т.н., но ето че връзката ми е налице, но нещата от които съм се опасявала и които винаги са ме отблъсквали не се случват.