PDA

View Full Version : Проблеми с краката



SuNsHiNe6
03-30-2010, 12:11
Здравейте на всички :). От преди 1-2 седмици започанаха постоянно да ми изстиват краката, без причина. Нито ми е студено, дори през по-топлите дни, слагам дебели чорапи и пак няма ефект :( . На ден топля по 4 пъти краката си във топла вода с морска сол, но след 20 минути пак изстиват. До сега не ми се беше случвало това, но каквото и да правя те постоянно са ледени, дори и в училище. Трябва да взема някакви мерки защото започнах да ходя до тоалетна през 5-10 мин., заради студените крака и може да станат други проблеми. Всеки съвет ще е от значение, благодаря предварително! :)

Outlaw87
03-30-2010, 17:47
мисля, че по темата има много изписано по нета.

иначе може да ти звучи странно, но опитай със спорт.

zoreto
03-30-2010, 20:29
иначе може да ти звучи странно, но опитай със спорт.

това е доста добре решение или поне при мен има ефект .Аз дето играя всеки ден поне по 2 часа в залата и винаги са ми студени краката правя и различни упражнения и напоследък нямам никакви проблеми

SuNsHiNe6
03-31-2010, 12:26
иначе може да ти звучи странно, но опитай със спорт.

това е доста добре решение или поне при мен има ефект .Аз дето играя всеки ден поне по 2 часа в залата и винаги са ми студени краката правя и различни упражнения и напоследък нямам никакви проблеми

Хмм.. добра идея, ще се пробвам, но не мога да разбера от какво се дължи това изстиване. Преди го нямах, а сега дори когато пече слънце краката са ми лeдeно студени. Когато легна и се завия не мога да ги стопля, а преди това не беше проблем и много бързо ги затоплях :(

zoreto
03-31-2010, 17:15
^ не знам и аз от какво е ,но опитай с спорт поне няма да ти навреди ;)