PDA

View Full Version : И двамата сме такива инати...



coolness
03-30-2010, 15:45
Обичам го..наща история е доста дълга..разделяници,събиран ци предрасъдаци..моите приятели,въобще хората от моята компаня не го харесват,"намират го за смешен"аз пък се влияя от чуждото мнение,което не е правилно признавам...но не тук е проблема..Проблема е,че постоянно се караме,защото понякога се държи адски глупаво,а всъщност твърди,че ме обича..а след последната караница не сме си писали и говорили 3-4 седмици,но и двамата сме такива инати...и няма да му пиша първа..той винаги е казвал,че егото му е прекалено голямо,въпреки това че ме обича..уморих се от всичко това,обаче страшно ми липсва..правя се,че не ми пука,той се прави..дори наскоро го видях с новата му..а аз дори не мога да тръгна с друг..дори само ,за да го дразня..какво да правя..нямам и на идея .. и двамата сме на 16 ако има значение
мерси предварително за съветите ;)

YouMakeMeSmile
03-30-2010, 15:48
Обичам го..наща история е доста дълга..разделяници,събиран ци предрасъдаци..моите приятели,въобще хората от моята компаня не го харесват,"намират го за смешен"аз пък се влияя от чуждото мнение,което не е правилно признавам...но не тук е проблема..Проблема е,че постоянно се караме,защото понякога се държи адски глупаво,а всъщност твърди,че ме обича..а след последната караница не сме си писали и говорили 3-4 седмици,но и двамата сме такива инати...и няма да му пиша първа..той винаги е казвал,че егото му е прекалено голямо,въпреки това че ме обича..уморих се от всичко това,обаче страшно ми липсва..правя се,че не ми пука,той се прави..дори наскоро го видях с новата му..а аз дори не мога да тръгна с друг..дори само ,за да го дразня..какво да правя..нямам и на идея .. и двамата сме на 16 ако има значение
мерси предварително за съветите ;)

кажи му да си го завре в задника тва его. когато любовта в една връзка е истинска неща като его и предрасъдъци нямат място. ако му пукаше наистина за тебе до сега да те е потърсил, а шом е с друга- да си я гледа нея, като му е толкова голямо прословутото его.

dimitar_ak
03-30-2010, 15:48
Една връзка трябва да допълва живота и да те прави щастлива. Ако те натоварва се замисли има ли смисъл от нея.

Rounder
03-30-2010, 15:49
3-4 седмици :shock: Аз,ако бях на неогово място,до ся да съм те заебал...
А,виждала ли си го,може вече да те е "сменил" :)

btw:и аз съм много голям инат :-D

coolness
03-30-2010, 15:51
3-4 седмици :shock: Аз,ако бях на неогово място,до ся да съм те заебал...
А,виждала ли си го,може вече да те е "сменил" :)

btw:и аз съм много голям инат :-D
Еми както написах го видях с новата му..и не знам дали е ,за да ме дразни или пък има чувства към нея..но още всеки път щом случайно ни се засекат погледите ме гледа по онзи начин,който и преди..

Rounder
03-30-2010, 15:54
3-4 седмици :shock: Аз,ако бях на неогово място,до ся да съм те заебал...
А,виждала ли си го,може вече да те е "сменил" :)

btw:и аз съм много голям инат :-D
Еми както написах го видях с новата му..и не знам дали е ,за да ме дразни или пък има чувства към нея..но още всеки път щом случайно ни се засекат погледите ме гледа по онзи начин,който и преди..

Въобразяваш си,едвали би си играл с друго момиче за да те дразни,забрави го просто вече,и да тръгнете пак няма да е същото...
Вече се считай за "освободена" .... :-D

SmilezZz
03-30-2010, 16:10
YouMakeMeSmile той според мен не е единственият виновен в случая..Щом толкова му е липсвал на авторката - защо не го е потърсила..И аз съм голям инат - но ако неговото его е "голяма" вземам инициативата в свои ръце..Защото наистина имах чувства към него..Когато сме вече от доста време и той започна да се извинява.. :?
И двамата имат вина

Да,възможно е да те е заменил..Поне за тези 3-4 седмици може да е обмислил някои работи и т.н..И едва ли би си играл с друго момиче,само за да дразни тебе.

onestar
03-30-2010, 16:14
Да бе, обичал те. Мислиш ли, че ако те обичаше щеше да тръгне с друга дори и целта му да е била да те накара да ревнуваш?

Ако момчето си струваше щях да ти кажа да оставиш ината на страна и... да го потърсиш. Все някой трябва да го направи, нали? А след като искаш не би трябвало да има нещо, което да те спира.
Обаче... момчето е идиот - не те заслужава - ще се чувстваш по-добре без него... след време.

ivcheto0o
03-30-2010, 18:14
Голяма гордост,какво ще ти стане ако отстъпиш и го потърсиш :?
Сами сте си виновни,като сте толкова горди и такива инати си траите последствията.
Това 4е ако те е оби4ал щял да те потърси,ми то по тая логика и ти ако го би4аше щеше да го потърсиш.....

loliii
03-30-2010, 18:20
Щом 3-4 седмици не те е потърсил и ти не си го потърсила, а накрая го виждаш с нова значи той не те обича. Не се успокоявай с това, че той те гледа "както преди" и че МОЖЕ БИ просто иска да те дразни с новата. Не е така. Повярвай. Погледни реалистично на нещата. Дори и да те е обичал, като е видял, че не го търсиш е забравил за теб, ядосал се е и си е намерил нова. А ако не те обичал, тогава защо ти пука?

Take_That
03-30-2010, 19:18
Остави ти тая работа, мисля че не си заслужава.

П.П - В една връзка трябва да се правят компромиси, а не всеки да проявява ината си :)

pentxayc
03-30-2010, 19:22
фарс.лашкай.култ.

ef4etyYy
03-30-2010, 20:16
В една връзка трябва да се правят компромиси, а не всеки да проявява ината си :) !!!
И ние с моя се караме постоянно, ама за 4 седмици колкото и да ми е ината и гордостта и всичко, ще го потърся?! :lol: А той щом те обичал.. що не те е потърсил? И ти.. щом го обичаш.. що не си го потърсила бе? Ся вече е с друга, няма да те чака вечно я.. Тъжно ама май факт :( :booooomb:

Callisto
03-30-2010, 21:19
Ужас как издържатъе 3/4 седмици. Ние едва 1 ден издържаме 1 без друг. Като му кажа, че някой ден няма да спя у нас и той почва да ми мрънка и да ми се жалва да си остана да си спим заедно и да сме си заендо през деня, но все пак трябва да се виждам и с приятелите си и родителите си, въпреки че той адски много ми липсва като не сме заедно и ми е гадно да го оставям сам. :( Навремето си разменихме ключовете от къщите ни, но вече си живеем заедно и нз просто не можем 1 без друг. И двамата сме ужасни инати и бихме убили, за да стане нашето, но винаги трябва да има някаква граница. Като видя, че прекалявам се опитвам да измисля някакъв компромис, за да сме доволни и 2мата. Като той види, че е прекалил и съм се изнесла на дивана идва, гушва ме и ми се извинява. Понякога съм толкова ядосана, че му говоря неща, които не мисля от типа на "пусни ме, остави ме сама замалко" и тем подобни, а не ги искам всъщност, но той не ме пуска. Прегръща ме и не ме пуска, ако ще и с нож да го заплашвам всеки път ми е казвал режи няма да те пусна. Естествено не съм го правила, понеже го обичам много и не бих могла да го нараня. Никога не бих допуснала една къвга да допринесе за края на връзката ни. В твоя случей радвай се, че вече не сте заедно. Той просто не те заслужава след като вече е с друга. Продължи си живота и не го мисли. Знам, че ще ти е трудно, но ще си струва.

DarknessAngel
03-30-2010, 21:50
Каквито и предразсъдъци да имаш - не си струва да се бориш за нещо с него.Обърнал е нова страница.

Take_That
03-30-2010, 22:28
В една връзка трябва да се правят компромиси, а не всеки да проявява ината си :) !!!
И ние с моя се караме постоянно, ама за 4 седмици колкото и да ми е ината и гордостта и всичко, ще го потърся?! :lol: А той щом те обичал.. що не те е потърсил? И ти.. щом го обичаш.. що не си го потърсила бе? :( :booooomb:

Ето за това говорим :)

gLypChenCee
03-31-2010, 08:37
Да бе, обичал те. Мислиш ли, че ако те обичаше щеше да тръгне с друга дори и целта му да е била да те накара да ревнуваш?

Ако момчето си струваше щях да ти кажа да оставиш ината на страна и... да го потърсиш. Все някой трябва да го направи, нали? А след като искаш не би трябвало да има нещо, което да те спира.
Обаче... момчето е идиот - не те заслужава - ще се чувстваш по-добре без него... след време.

miki95
03-31-2010, 08:52
Да бе, обичал те. Мислиш ли, че ако те обичаше щеше да тръгне с друга дори и целта му да е била да те накара да ревнуваш?
Ако момчето си струваше щях да ти кажа да оставиш ината на страна и... да го потърсиш. Все някой трябва да го направи, нали? А след като искаш не би трябвало да има нещо, което да те спира.
Обаче... момчето е идиот - не те заслужава - ще се чувстваш по-добре без него... след време.

Твърде възможно е..И аз съм го правил, въпреки, че до сега 1 път съм обичал истински, но бях влюбен и то много. Не можете да ни разберете (под ни имам предвид момчетата)

gLypChenCee
03-31-2010, 08:56
аа да .. и от ината смисъл няма.. знам го от личен опит .. щото просто ината ми е по-голям от всичкоо друго на света.. :?

MerilynBlue
03-31-2010, 09:47
видяла си го с новата му .. предполагам,че ти е ясно,че той вече не е с теб.Остави го, не го търси и без това не сте си писали 3-4 седмици. Според мен всичко е приключило.

miki95
03-31-2010, 09:53
видяла си го с новата му .. предполагам,че ти е ясно,че той вече не е с теб.Остави го, не го търси и без това не сте си писали 3-4 седмици. Според мен всичко е приключило.

Не се унижавай да му търсиш обяснения..Както казаха по-горе, забрави го

FiRe_LaDy
03-31-2010, 14:32
Обичам го..наща история е доста дълга..разделяници,събиран ци предрасъдаци..моите приятели,въобще хората от моята компаня не го харесват,"намират го за смешен"аз пък се влияя от чуждото мнение,което не е правилно признавам...но не тук е проблема..Проблема е,че постоянно се караме,защото понякога се държи адски глупаво,а всъщност твърди,че ме обича..а след последната караница не сме си писали и говорили 3-4 седмици,но и двамата сме такива инати...и няма да му пиша първа..той винаги е казвал,че егото му е прекалено голямо,въпреки това че ме обича..уморих се от всичко това,обаче страшно ми липсва..правя се,че не ми пука,той се прави..дори наскоро го видях с новата му..а аз дори не мога да тръгна с друг..дори само ,за да го дразня..какво да правя..нямам и на идея .. и двамата сме на 16 ако има значение
мерси предварително за съветите ;)

кажи му да си го завре в задника тва его. когато любовта в една връзка е истинска неща като его и предрасъдъци нямат място. ако му пукаше наистина за тебе до сега да те е потърсил, а шом е с друга- да си я гледа нея, като му е толкова голямо прословутото его.



Много точно казано!И аз съм инат и си имам его,ама когато ставаше на въпрос за момчето,което обичам го преглътнах и забравих за него!Ако те е обичал наистина и той щеше да постъпи така.Такива не ти трябват ... на думи всеки може.