PDA

View Full Version : Любовен съвет!



maksimal
03-30-2010, 17:03
Значи аз я харесвам, но не знам дали тя ме харесва...

Значи в скайп ми пише че неможе да си намери гадже от 1 месец, сега какво щяла да прави и незнам си какво още.. Аз разбира се схванах намека :D ( едва ли някое момиче ще ми напише ей така че си търси гадже и то без причина ) и и викам "искаш ли да ходим" и тя "до магазина ли... какво ще ми купиш ;p" .... дайте ми съвет .. какво значи това? дали ме е отрязала

sophia_bush
03-30-2010, 17:12
Скайп ли е мястото , където трябва да се случват такива неща :D А иначе и аз съм се измъквала от ситуация по този начин , защото исках да отрежа момчето, но незнам как е при вас.Все пак излезте, на живо нещата стоят по съвсем различен начин ;)

britzy
03-30-2010, 17:19
бати бебешкото поведение има тая ,честно-некфа лигла отсекъде
кво ли значи-значи,че е лигла,пикла и се прай на тъпа,а пп може и да е тъпа,мани я-горката ко ш прай ако разбираш ли,нема гадже за поече от час-тцтцтцтц армагедон е за нея :? :? :? :?

kamsssity
03-30-2010, 17:20
според мен съвсем у4тиво те е зарязала. А колкото до намека нз кво иска да кайе с това :P :P :P

Rounder
03-30-2010, 17:21
според мен съвсем у4тиво те е зарязала. А колкото до намека нз кво иска да кайе с това :P :P :P

че точно ти,няма да си и гадже :-D

pentxayc
03-30-2010, 17:24
нзапознатници.
с репликите
"Искаш ли да ходим?"
и
"До магазина ли?"

ми стават ясни и годините ви,и манталитета ви.
ако ти поне имаш нещо в главата няма да се занимаваш с тая,
а ще си намериш някое стойностно момиче.

maksimal
03-30-2010, 17:37
според мен съвсем у4тиво те е зарязала. А колкото до намека нз кво иска да кайе с това :P :P :P

че точно ти,няма да си и гадже :-D

успокои ме :D

SmilezZz
03-30-2010, 17:50
Едва ли ще тръгне с теб..А и при тези реплики разбирам,че не сте на повече от 13 години..Такива неща не трябва да се случват в скайп,а в
реалния живот..

А и това,че не е могла да си намери гадже от 1 месец показва,че тя тръгва с момчетата ей така,просто да не е самотна,да има с кого да се целува,гушка и т.н..Поне аз така мисля

Take_That
03-30-2010, 18:01
Едва ли ще тръгне с теб..А и при тези реплики разбирам,че не сте на повече от 13 години..Такива неща не трябва да се случват в скайп,а в
реалния живот..

А и това,че не е могла да си намери гадже от 1 месец показва,че тя тръгва с момчетата ей така,просто да не е самотна,да има с кого да се целува,гушка и т.н..Поне аз така мисля

Аз също

gre3ny
03-31-2010, 08:46
Лигла... както каза някой по-горе,прави си сметка каква е щом става трагедия,че от един месец не можела да си намере гадже... Не можеш ли да разтълкуваш повърхностното и държание ?! Според мен това някой да си "търси гадже" (което в повечето случеи се превръща в отчаяно самопредлагане на всеки срещнат ) е много грозно нещо :( :-o .Имам предвид,че сигурно е някоя кифла,която е свикнала да върти всичко на малкия си пръст (а всъщност не осъзнава кои е на въртележката) и сега като няма с кой да си губи времето ии ето те теб,ама това си е така и защото ти и се връзваш...Просто я остави да си живее живота както намери за добре,а ти ако искаш малко по-смислени неща от една връзка,по добре си намери някое момиче за което не маникюра,скайпа,фейсбук и импулс са най-важното нещо ... :)

ShtrudeL
03-31-2010, 09:11
Просто се лигави...закача с теб. Или те харесва и иска да й се молиш до последно и да види,че наистина се интересуваш от нея,или не те иска.

pussucetka
03-31-2010, 09:26
Незнам какво иска, за това по-добре излезте и виж как ще потръгнат нещатаа .. :)

maksimal
03-31-2010, 11:04
Просто се лигави...закача с теб. Или те харесва и иска да й се молиш до последно и да види,че наистина се интересуваш от нея,или не те иска.

естествено, че е едно от тези неща които изброи.. ама кое де :D

kalpazanka
03-31-2010, 11:07
Значи в скайп ми пише че неможе да си намери гадже от 1 месец, сега какво щяла да прави и незнам си какво още..
И след тази реплика дръзваш да пуснеш тема във форум?!

Имаш глава на раменете- решавай искаш ли куха лейка или не!
Бас хващам, че сборът от възрастта ви няма 14.

MilenMns
03-31-2010, 11:08
Ако питаш мен си е направила сериозна ебавка с теб , а ти си бавен и не схващташ.. :)

kypo
03-31-2010, 12:00
бати тъпия. скайп - рулез! 8-)