PDA

View Full Version : Шибания ми тийн живот . . .



newitooo
03-30-2010, 18:35
Здравейте, казвам се Невена и съм обикновена ученичка . . . е да ама не! :smt022 Напоследък съм много депресирана и моля ви ПОМОЩ!
Сега накратко ще ви разкажа моя шибан живот.
Аз съм зубър (ама не ония очилатите и скучните :-o ) и всички мои съученици не спират да ми се подиграват. То да беше само тфа! Най-лошото е че аз съм пуло българка пуло рускиня :-# ! Тфа, че не съм като останалите ми създава огромни проблеми в даскалото. Всички ми се подиграват и се държът с мен все едно съм извънземно :x . Родителите ми ми казват, че с това тряя се гордея (не да се фукам), ама аз немога и ужасно се срамувам от това.

Всички мои приятели се възползват от мен. Все едно съм някакъв предмет за тях. Имам само една приятелка ама тя е голяма кифла и когато съм с нея се чувствам така все едно и аз съм като нея.Представете си кфо е да се разхождаш с човек който ти се пише за fr, а ти е като враг.

Преди 2 месеца се влюбих в едно момче. Аз го харесвам и то мен също, но много ме е страх като разбере каква съм дали няма да ме отреже :? ?

Живота в даскалото и с приятелите ми куца, но и с родителите ми постоянно се карам :( . Миналата седмица исках да си сложа пиърсинг на усната, а те не ми дават. Понякога имам чувството, че съм затворена като канарче в клетка. Те казват, че правят всичко тфа за мен :x :x :x . . .



В такъв момент човек има нужда от приятели, но никой не ме разбира.
След 7 клас правя планове да се местя в друго даскало и да започна нов живот, но вече неиздържам тука. Става вече като ад. :smt093

Дайте ми някакви съвети как да се измъкна в това положение моляяяя? 8-[ 8-[ 8-[

nIkEnCeTy_bE
03-30-2010, 18:46
Който те харесва, ще те приеме такава. Докато тея лигли и лигльовци пораснат, няма как да не ти се подиграват. Това, че си полурускиня, не мисля че има нещо лошо. Това, че не си казала на момчето, каква си, мисля че ти е грешка. Иначе не се променяй, заради другите. Ще влезеш в ново даскало, надявам се там хората да са малкоооо по умни и да те приемат такава, каквато си. Ще си намериш приятели, имай търпение. Но не позволявай да те тъпчат, да ти се подиграват. Отвръщай и ти, или убий тъпака с мълчание. :)

rockin
03-30-2010, 18:56
Една от най-добрите ми приятелки е 3/4 рускиня. Много е красива и има много приятели. Спокойно!

ecstazy
03-30-2010, 19:02
даам рускините и руснаците са доста красиви. А ти правиш ли разлика м/у умна и зубър? Ако не зубриш и наистина си знаеш уроците, не виждам защо да обръщаш внимание на онези умственоизостанали индивиди.Но ако си зубър, заемам тяхната страна, защото това е адски тъпо. За момчето - не чакай, а действай. По добре неуспешен опит, от колкото пропуснат шанс. Това са казали хората :). А за родителите не знам, според мен не си прави пиърсинг, а и те са си прави. Никой не би искал 13-годишната му дъщеря да си слага пиърсинги. Появи малко разбиране :)

ltgreen
03-30-2010, 19:13
Аз съм зубър

Това че се справяш добре с оценките не те прави зубър. Вече зубъри няма.


Най-лошото е че аз съм пуло българка пуло рускиня

И какво? Най-много да се харсаш повече на някой, който си пада по рускини.(такъв като мене :-D )


Тфа, че не съм като останалите ... те прави уникална, което е хубаво.


Всички ми се подиграват и се държът с мен все едно съм извънземно

Покажи им че не ти пука за тяхното мнение и евентуално ще спрат.


Всички мои приятели се възползват от мен.

Кажи им, че осъзаваш, че това се случва, и започва да ти писва. Ще има резултат.


Преди 2 месеца се влюбих в едно момче. Аз го харесвам и то мен също, но много ме е страх като разбере каква съм дали няма да ме отреже

Няма от какво да те е страх. Щом те отреже, значи не те обича и си спестяваш ядовете. А и да те отреже, спокойно, има още много риба в морето.


И МИ Е ИДВАЛО ДА СЕ САМОУБИЯ

Не си видяла още нищо от живота, рано ти е да се самоубиваш.


След 7 клас правя планове да се местя в друго даскало и да започна нов живот

Да това е шанс да започнеш нов начин на живот, но не бъди крайна.

Надявам се да съм ти помогнал с нещо. Това са мои мнения по въпроса, не си задължена да ме слушаш. :P

danibebi
03-30-2010, 19:34
Аз ако бях полурускиня щях много да се кефя :D тъй,че няма от какво да се срамуваш.Не обръщай внимание на тези простаци или ги обиждай и ти.Можеш дори да се оплачеш на директор\класен\родител.Мм колкото за момчето,мисля,че трябва да му кажеш,че го харесваш и,че си полурускиня.Няма нищо лошо в това.Амм за родителите-еми прояви разбиране,нормално е на 13 да не ти дадат да си сложиш пиърсинг..почакай поне още 1-2 години.Ии не губи вяра.В новото училище може да е много по-добре. :) Успех!

gabi_94
03-30-2010, 19:57
И аз имах проблеми с подигравки до 7 клас, но после нещата се пооправиха :) Ще видиш...не се отчайвай :) аз какво съм изтърпяла ако знаеш...както и да е....Не им обръщай внимание..А с момчето се опознайте и така :)

britzy
03-30-2010, 20:06
Здравейте, казвам се Невена и съм обикновена ученичка . . . е да ама не! :smt022 Напоследък съм много депресирана и моля ви ПОМОЩ!
Сега накратко ще ви разкажа моя шибан живот.
Аз съм зубър (ама не ония очилатите и скучните :-o ) и всички мои съученици не спират да ми се подиграват. То да беше само тфа! Най-лошото е че аз съм пуло българка пуло рускиня :-# ! Тфа, че не съм като останалите ми създава огромни проблеми в даскалото. Всички ми се подиграват и се държът с мен все едно съм извънземно :x . Родителите ми ми казват, че с това тряя се гордея (не да се фукам), ама аз немога и ужасно се срамувам от това.

Всички мои приятели се възползват от мен. Все едно съм някакъв предмет за тях. Имам само една приятелка ама тя е голяма кифла и когато съм с нея се чувствам така все едно и аз съм като нея.Представете си кфо е да се разхождаш с човек който ти се пише за fr, а ти е като враг.

Преди 2 месеца се влюбих в едно момче. Аз го харесвам и то мен също, но много ме е страх като разбере каква съм дали няма да ме отреже :? ?

Живота в даскалото и с приятелите ми куца, но и с родителите ми постоянно се карам :( . Миналата седмица исках да си сложа пиърсинг на усната, а те не ми дават. Понякога имам чувството, че съм затворена като канарче в клетка. Те казват, че правят всичко тфа за мен :x :x :x . . .

Имало е момен в който вече не издържам всички тези подигравки, бъзици и сякфи такива И МИ Е ИДВАЛО ДА СЕ САМОУБИЯ ](*,) ](*,) ](*,)

В такъв момент човек има нужда от приятели, но никой не ме разбира.
След 7 клас правя планове да се местя в друго даскало и да започна нов живот, но вече неиздържам тука. Става вече като ад. :smt093

Дайте ми някакви съвети как да се измъкна в това положение моляяяя? 8-[ 8-[ 8-[
аз също имам руски гени-и изобщоооо не мее срам,даже напротив
и сега може да почнеш всичко наново-и кажи на тея,които ти се подиграват,че задръстеняците в училище стават велики-а "модерните фешани" дундуркат бебе на ръце на бала си ;)
:razz:

nefchi_bs
03-30-2010, 20:16
Да не ти пука какво казват,важното е ти да се харесваш...Теглиш им една майна :D и ги за*баваш..

filmimilmi
03-30-2010, 20:25
Много хленчиш... Вече ти отговориха по-горе, а колкото до момчето, което харесваш. Няма да те отреже... ако си хубава! :)

DinViesel
03-30-2010, 20:46
всичко е от възрастта.. и аз съм преживял доста подигравки до 7 клас , но сега откакто съм в ново даскало от 8 клас (сега съм 9) всичко е супер.. пък относно това че се възползват от теб..покажи им че няма да стане.. трябва да си отстояваш мнението.. и не се отчайвай :]

L0ST
03-30-2010, 21:12
Това е абсолютно нормално. Много хора преминават през този път, включително и аз. 5ти клас, нови деца (макар, че почти целият ни клас се запази), различни шеги. Приемай нещата по на шега, децата не вкарват акъл когато ги говорят и не се замислят изобщо. Отне ми доста време докато го разбера, но е така. Както казах и аз бях така, вече не съм -> и ти ще се оправиш!

Като те убиждат отговаряш им ити - не говоря да ги псуваш и да пращаш поздрави към майките им, но когато се пошегуват и ти се шегуваш с тях и т.н. ...

Хаха, искаш а си сложиш обица, че да гледат на теб по-сериозно.... Мнеее, тва не работи, тая година едно момче (буквално зубър - цял ден четене) реши да се променя - почна да носи такива ...бодливи гривни :D ...голям смях падна :razz:


Също така, това че изкарваш хубави оценки не те прави зубър. Миналата годиа си изкарвах шестици без никакъв проблем с по има няма 30-40 мин учене на ден, общо ...

meganet
03-30-2010, 21:14
Аз не немога да разбера някои хора какво имат против хората който са поливин българин полвин друга националност те не са по различни даже са по-интересни и създават повече приятелства.

Jus7DreamBoy
03-30-2010, 21:28
Само аз ли мисля че рускинчетата са готини ?

L0ST
03-30-2010, 21:31
Само аз ли мисля че рускинчетата са готини ?

Не си само ти :D

Jus7DreamBoy
03-30-2010, 21:54
Само аз ли мисля че рускинчетата са готини ?

Не си само ти :D

а смятай и какви хубави българки има а тя е и 2 те ... 2 в 1 :) искам снимкааа :oops: :-D

pamii
03-31-2010, 09:23
И аз искам снимка ! :D

И аз съм в немско училище.. пък съм единствена чужденка ама никoй нищо не ми вика щото вече им показах, че хич не ме бърка кво мислят ^^
:-)

SmilezZz
03-31-2010, 10:33
Аз съм зубър
(ама не ония очилатите и скучните :-o )
И какъв е проблема..Учи си - то е за твое добро..И аз съм търпяла такива подигравки,но не съм спряла да уча..
и всички мои съученици не спират да ми се подиграват
Изобщо не им обръщай внимание..Убий идиотите с мълчание..След време ще съжаляват,че и те не са учили..
Най-лошото е че аз съм пуло българка пуло рускиня :-# !
И къде е проблема..Не виждам причината,за която наистина трябва да се срамуваш и съжаляваш..

Всички мои приятели се възползват от мен. Все едно съм някакъв предмет за тях.
Тогава им го кажи..Обясни им,че осъзнаваш това и ги молиш да престанат..Защото ти не си някакъв предмет
Имам само една приятелка ама тя е голяма кифла и когато съм с нея се чувствам така..
Щом не ти харесва да си дружиш с нея - не го прави..По-добре е сама,отколкото да си с човек,с който не си "допадате"

Преди 2 месеца се влюбих в едно момче. Аз го харесвам и то мен също, но много ме е страх като разбере каква съм дали няма да ме отреже :? ?
Кажи му го..Няма от какво да се притесняваш..Пък ако те отреже - означа,че не те е харесвал..+ той няма да е единственото момче,което ще срещнеш

JackSparrow
04-02-2010, 08:12
имах почти същите проблеми и аз . след като се преместих в новото даскало след 7ми клас, станах различен.. през лятото просто порастнах - душевно и физически.. просто дали попаднах на правилните хора и приятели, дали от заниманията ми, дали от това, че не се предадох.. не знам. в смисъл такъв, че не станах някой гъзар, а останах със същото положение като преди, започнах да се събирам с хора, с които ми е приятно.. като цяло драстично промених стила си.. опитай, грешката не е в теб, а в тях.. относно момчето - щом си разбрала, че те харесва, признай чувствата си.. дори и да не се получи между вас, не се притеснявай, има много момчета.. :)

Rounder
04-02-2010, 08:37
Ми рускините се водят за едни от най-красивите жени,мен лично много ми харесват,това че си попаднала на тъпи и залухани Българи със селски манталитет не те прави тъпа/скучна/зубарка и каква ли още не,ми защо не ги заебеш сичките и да не ти пука...намери си хора дето на теб да ти пасват,и не е нужно да харчиш излишни пари за да се местиш,заради тях.
Я горе носа,и ваще правилно са ти казали че трябва да се гордееш че си полу-рускиня....
Хах,аз много харесва рускини,какви са белички само ммммм :oops: :-P :-)

fenkaaa
04-02-2010, 10:22
Хаххх лично мое мнение е,че е много хубаво,че си полу-рускиня .. Рускините са много красиви жени :)

Colouring
04-02-2010, 10:52
Леле,леле,леле.Не знам от какви хора си обградена,че да ти се подиграват заради това,че си полурускиня.В нашето училище има много такива.. и дори моята най-добра приятелка е като теб,обаче не съм видяла никой да и се подиграва или нещо такова.
Относно това с 'приятелката' ти-Ами,не дружи с нея.По-добре сам,отколкото в лоша компания.

LiRRRa
04-02-2010, 10:55
Момиче, покажи им на тъпаците, на които си попаднала, че грам не ти пука за тяхното мнение, че не се интересуваш какво говорят за теб, с кой ти говорят зад гърба, какви интриги ти замислят и какви слухове пускат за теб. Дай им да се разберат, че ти имаш самочувствие /не смешно, без покритие и до небето, ест/. . . Че си сериозен човек, който не им се връзва на сантименталните смешки. Научи се да казваш не, когато наистина не искаш нещо. Не им позволявай да те използват в никакъв случай, отстоявай мнението и позицията си, покажи, че си човек с характер и с много по-добра ценностна система от тяхната. Учи си, един ден ти ще се кефиш, а те ще съжаляват. . . Ще се осъзнаят, важното е на теб да не ти пука въобще.
Постави се на мястото на родителите си, никой родител не иска 13-годишната му дъщеря да има пиърсинг на по-различно място от ухото. . .
Отностно момчето. . . Не виждам абсолютно нищо срамно в това, че си полу-рускиня, дори е яко. Кажи му го, поговори си с него и му разкрий чувствата си или поне му ги намекни. Ако той наистина те харесва, това за него няма да е от никакво значение. ако те отреже - пука ти. Не си е струвало. Той губи.

Ти си уникална, не забравяй това.

BERCUT
04-02-2010, 12:04
Спокойно момиче, и аз съм руснак, и то чист, а не мешан и това досега не ми е създавало никакви проблеми, даже ми е помагало.

Приеми се такава каквато си, гледай само напред с гордо вдигната глава и когато някой за нещо ти се изсмее просто го погледни него, кажи си "С какво пък той е повече от мен" изсмей му се и си продължи по пътя.

SuNsHiNe6
04-02-2010, 14:44
Аз съм зубър

Това че се справяш добре с оценките не те прави зубър. Вече зубъри няма.


Най-лошото е че аз съм пуло българка пуло рускиня

И какво? Най-много да се харсаш повече на някой, който си пада по рускини.(такъв като мене :-D )


Тфа, че не съм като останалите ... те прави уникална, което е хубаво.


Всички ми се подиграват и се държът с мен все едно съм извънземно

Покажи им че не ти пука за тяхното мнение и евентуално ще спрат.


Всички мои приятели се възползват от мен.

Кажи им, че осъзаваш, че това се случва, и започва да ти писва. Ще има резултат.


Преди 2 месеца се влюбих в едно момче. Аз го харесвам и то мен също, но много ме е страх като разбере каква съм дали няма да ме отреже

Няма от какво да те е страх. Щом те отреже, значи не те обича и си спестяваш ядовете. А и да те отреже, спокойно, има още много риба в морето.


И МИ Е ИДВАЛО ДА СЕ САМОУБИЯ

Не си видяла още нищо от живота, рано ти е да се самоубиваш.


След 7 клас правя планове да се местя в друго даскало и да започна нов живот

Да това е шанс да започнеш нов начин на живот, но не бъди крайна.

Надявам се да съм ти помогнал с нещо. Това са мои мнения по въпроса, не си задължена да ме слушаш. :P

+1

Biskfitka
04-02-2010, 17:38
Не им обръщай внимание.Това,че учиш не те прави зубър (предполагам не учиш по цял ден ...),защото ще имаш хубаво бъдеще,а те ще се чудят как да се оправят ;) Гледай себе си и не мисли какво говорят другите за теб. А за момчето,в което си влюбена.Щом мислиш,че и той те харесва говори с него,да не ти пука какво казват другите...
И не се притеснявай затова,че не си изцяло българка.Рускините са хубави момичета и не виждам какъв е проблема? Да беше циганка разбирам,ама.. :D Ходи със самочувствие (не прекалено ест..) и не се подценявай така :)

Bimmer
04-02-2010, 18:05
...

Абе ти от кой град си? В кой град пък мразят руснаци? Брееййй да ги е*а в лайненцетата, ако беше казала, че си от щатите сигурно щяха да те изведат.... Да ти е*а и системата, ама това е друг въпрос.
Тааа, родителите ти много точно са те упътили - не се отричай от корените си, в този случай даже се гордей с тях, но не го натяквай. Всичко точно. Друг е въпроса как някой е разбрал, че имаш такъв произход, ама няма да се правя на детектив.
Е*и всички, които познаваш, тегли им една майна, не знам по още колко начина да ти го напиша, спри да комуникираш с тези лайна и вземи си намери истински приятел. Не мога да ти напиша урок по това, ама не ми приличаш на глупава.
Относно това момче - първо, ако се съмняваш, няма нужда да му казваш че си полу-рускиня. Когато и да разбере, ако е наистина влюбен в теб ще му е през к*ра дори и от африка да си.
А ако въобще се държи с теб различно с теб (в лошата страна на думата), когато разбере нещо, значи просто не те заслужава. Е*и го и него.
Успех.
едит: прочетох горния коментар, и верно рускините много красиви д**ба! Главата горе!

vesinka899
04-02-2010, 18:14
Не трябва да ти пука за хорското мнение.И какво като си полурускиня -това де не те прави по-малко човек от другите?Вдигни си самочувствието и горе главата!Успех с момчето,ако наистина те харесва ще те приеме каквато си!

L0ST
04-02-2010, 19:44
Ние пък нямаме рускинчета в класа, я качиедна снимка да те видим :D

EJI4eTy
04-02-2010, 19:47
малко глупаво момиче ... осъзнай се .. сега влизаш в пубертета и заради нищожни проблеми си мислиш че небето пада

Jus7DreamBoy
04-02-2010, 20:21
Ние пък нямаме рускинчета в класа, я качиедна снимка да те видим :D

Има половин рускинче във съседния клас и беше станал голям скандал с нея де но както и да е аа да чакаме снимка :oops:

nana26
04-02-2010, 20:24
абре моме :shock: сигурна съм че на никой не му е толкоз странно че си наполовина рускиня ... тва за никой нормален човек не е проблем .. проблема в случея е хората около тебе са намерили перфектния начин да си избият комплексите :-x ... мн ми напомняш на мене преди и ще ти кажа: НЕ повтаряй моята грашка ... ако сега някои те унижава, подиграва ти се ... а и ако отидеш в гимназията положението е същото .... недей да им мълчиш (в нкакъв случай)... аз тогава бях на принципа "убий простака с мълчание" е да ама не ... качиха ми се на главата и от 8-ми клас (а сега съм 10-ти) повечето гледат на мене като мухлата дето да си изливат помията на нея ... и сега 3-4 пъти им са озъбих и вече няма такова нещо (жалко че не го направих по-рано) ... Идеята ми е че трябва да бъдеш мила само с хора които го заслужават, видиш ли грубо отношение от някой няма да чакаш той да те напада веднага го отрязваш (не си мисли че не можеш... всеки го може) .... БЪДИ НЕПОВТОРИМА И НЕ ЖИВЕЙ ЗА ХОРСКОТО ОДОБРЕНИЕ, не хората живеят твоя живот
тоя съвет дето ти го давам не си длъжна да го следваш ... това е просто предложение :) :) :) а може и дасе посъветваш с родител :)

vanesa0pld
04-03-2010, 10:49
Аз съм зубър

Това че се справяш добре с оценките не те прави зубър. Вече зубъри няма.


Най-лошото е че аз съм пуло българка пуло рускиня

И какво? Най-много да се харсаш повече на някой, който си пада по рускини.(такъв като мене :-D )


Тфа, че не съм като останалите ... те прави уникална, което е хубаво.


Всички ми се подиграват и се държът с мен все едно съм извънземно

Покажи им че не ти пука за тяхното мнение и евентуално ще спрат.


Всички мои приятели се възползват от мен.

Кажи им, че осъзаваш, че това се случва, и започва да ти писва. Ще има резултат.


Преди 2 месеца се влюбих в едно момче. Аз го харесвам и то мен също, но много ме е страх като разбере каква съм дали няма да ме отреже

Няма от какво да те е страх. Щом те отреже, значи не те обича и си спестяваш ядовете. А и да те отреже, спокойно, има още много риба в морето.


И МИ Е ИДВАЛО ДА СЕ САМОУБИЯ

Не си видяла още нищо от живота, рано ти е да се самоубиваш.


След 7 клас правя планове да се местя в друго даскало и да започна нов живот

Да това е шанс да започнеш нов начин на живот, но не бъди крайна.

Надявам се да съм ти помогнал с нещо. Това са мои мнения по въпроса, не си задължена да ме слушаш. :P
+

Elenichkaa
04-03-2010, 17:43
Освен за момчето за другото незная кво да те съветвам честно си ти казвам...ТА за момчето.Значи ако те отреже заради това каква си било то рускиня или нещо сварзано с характера трябва не да страдаш и да правиш драми ами просто да си кажеш:"Е има толко по-готини пичове от него,които ше ме харесат к'вато съм без да се преструвам на друг човек"...пък ако избереш другия път(да се преструваш) гаранция няма да успееш да го задържиш,но по-добре да не се уверяваш.ОСтави го той сам да те опознае и така той сам ще си прецени дали има смисъл пък и ти като го опознаеш...сеш'ш се?!?!? :-s :) :) :) :)

Pa3yMeH
04-03-2010, 18:37
Аве тия приятелчетаги режеш още на 12 април.
Ако момчето те харесва, ще те приеме каквато си.
Случайно по "вскички" да имаш предвид 5-6-7 клас? Остай ги, изглежда са ламерчета, щом ти се присмиват за такива неща.

angel4eto100
04-06-2010, 16:14
ОМГ да се срамуваш че си пуло рускиня аз много се гордея с това че съм такава а и другите ми завиждат заради това :D УЧИ и не се прави на интересна с обици и тем подобни за да те харесат майка ти и баща ти са прави аз дори не ги питам за такива работи защото знам че няма да го одобрят да се подигравам с лицето си. Учи защото тея кифли там ще си останат същите тъпанарки а ти ще успееш в живота.
За момчето кажи му не се притеснявай и безтуй ти е последна година :)

Zaritu
04-06-2010, 17:17
а ти какво очакваш 7 клас? пълно е с балъци простаци и сякакви издънки ... там е решението да ги игнорираш ... след 7 клас предполагам ще кандидатсваш някъде и със сигурност ще си при по добри хора малко или много ще са по големи ...
за вашите мисля че са прави ... все пак си само на 13-14 а да си слагаш пиърсинг на устната.. нз но като порастнеш поне за половината от нещата които са ти забранявали ще си доволна че наистина са ти ги забранявали!

Converse333
04-06-2010, 17:34
Децата в началното училище (до 7 клас) са... деца. 8-) Ще видиш в 8 клас, когато отидеш в гимназия. Хората там са съвсем различни. Уважават умните, няма подигравки, момчетата ще ти обръщат внимание. :) Само трябва да си спокойна и самоуверена, не позволявай някакви отрепки да ти съсипят живота.

FairyTales
04-07-2010, 07:28
Момиче, покажи им на тъпаците, на които си попаднала, че грам не ти пука за тяхното мнение, че не се интересуваш какво говорят за теб, с кой ти говорят зад гърба, какви интриги ти замислят и какви слухове пускат за теб. Дай им да се разберат, че ти имаш самочувствие /не смешно, без покритие и до небето, ест/. . . Че си сериозен човек, който не им се връзва на сантименталните смешки. Научи се да казваш не, когато наистина не искаш нещо. Не им позволявай да те използват в никакъв случай, отстоявай мнението и позицията си, покажи, че си човек с характер и с много по-добра ценностна система от тяхната. Учи си, един ден ти ще се кефиш, а те ще съжаляват. . . Ще се осъзнаят, важното е на теб да не ти пука въобще.
Постави се на мястото на родителите си, никой родител не иска 13-годишната му дъщеря да има пиърсинг на по-различно място от ухото. . .
Отностно момчето. . . Не виждам абсолютно нищо срамно в това, че си полу-рускиня, дори е яко. Кажи му го, поговори си с него и му разкрий чувствата си или поне му ги намекни. Ако той наистина те харесва, това за него няма да е от никакво значение. ако те отреже - пука ти. Не си е струвало. Той губи.

Ти си уникална, не забравяй това.

Moonstalker
04-07-2010, 08:05
Рускини FTW е, к'во срамно има О.О''
Т'ва, че караш високи оценки к'во му е. Пък за приятелите просто не си попаднала на клас, все едно...ъъда кажем аз. Аз съм манияк xD (момиче съм ама маниачка звучи, като директорка :^)) постоянно говоря за биология ха, даа т'ва не ме прави никак различна :? ама именно т'в аму е якото да си различен. Повярвай ми ще си намериш приятели щом Аз която съм сигурна, че съм 100 пъти по психясала и учеща от теб пък имам... и ти ще намериш, пък оная кифла дето викаш то приятелка ли е т'ва бе xD Като смениш даскалото всички ще се подреди, нови хора, приятели ( да се надяваме не нацисти :^) )

loffgame
04-07-2010, 08:10
не трябва да се опитваш да ставаш друг човек заради няколко тъпи момченца и момиченца.. :) И не трябва да се срамуваш,че си полу-българка полу-рускиня :) Даже наистина трябва да се гордееш.. Когато го казваш не.. да се срамуваш :) Все пак.. Бъди себе си и така ще привлечеш повече приятели :) Защото на всички ще им писне от самонадеяни тъпи кифлички,банички,козунаци, лебчета,форнети и т.н.... :D Ти ще си нещо по-различно - защото за разлика от другите ще си себе си ! :]

uBuTo
04-07-2010, 10:11
бий им шута на всичките! :)