PDA

View Full Version : Как да вкарам интернет от РС към GSM нокиа 5320хм



koko95
03-30-2010, 18:42
Значи искам да питам има ли начин Как да вкарам интернет от РС към GSM нокиа 5320хм.Или има ли начин да вкарам интернет от рутера на гсм да имам интернет на обхват дето има ли-фи мрежа от рутера ми на гсм.Значи в 1 сайт видях как става само че само на сони ериксон а питането ми е как може да стане на нокиа 5320 но не от компа а от рутера ми,-когато е пуснат рутера има нет на гсм?-----------------------------------------------
Как може да стане това

koko95
03-30-2010, 18:51
без ли-фи на гсм да има с усб кабел или нещо такова

DarkAngelOfHope
03-31-2010, 07:36
без WiFi как да стане ? :) за да хванеш нет от безжична мрежа ти трябва и WiFi на телефона ...

виж ->тук (http://hellosymbian.blogspot.com/2008/04/connect-internet-using-bluetooth-on.html)<- има обяснение как да си пуснеш нет през bluetooth-a ... може да се получи ... аз не съм го пробвал ... :)

edit: за целта трябва да имаш и bluetooth на компа де ...

doomkillerr
03-31-2010, 11:29
без ли-фи на гсм да има с усб кабел или нещо такова

Добре обясни ми на кратко... имаш Wi-Fi на талефона, но искаш да полвзаш интернет посредством телефона, като го свържеш с рутера...

...Е кажи ми как да стане с кабел?!?! - А не е ли по-добре да браузиш в интернет на компютъра, от колкото на телефона?!?! :D Не зная дали си ползвал интернет на някой друг телефон, но си е чисто и просто неудобно!

П.С. - Ако ставаше на въпрос, как да се свържеш чрез Wi-Fi към рутера на някое кафене, че да ползваш интернет там - става, но в момента си нямаш работа според мен! :?

DarkAngelOfHope
03-31-2010, 12:21
5320 няма WiFi ... т.е. няма как да се свърже с рутер :) остава вариянта със "синия зъб" ако се получи ...

аз не разбирам за какжо ти е нет на телефона ... програми и игри можеш да си смъкваш на компа и после с кабел да си ги слагаш на телефона :)

doomkillerr
03-31-2010, 12:52
5320 няма WiFi ... т.е. няма как да се свърже с рутер :)

Да - грешката е моя! :) Погледнах на бързо в един сайт, но или съм видял друг модел или в сайта е допусната грешка... :oops:

koko95
03-31-2010, 15:12
не в 1 сайт видях как може да се вкара интернет на гсм посредством рутер и блутут,ама само за сони ериксон,а аз искам да ми кажете дали може и на нокиа ясно бате

DarkAngelOfHope
03-31-2010, 17:29
Е нали съм ти сложил линк по нагоре ... виж по начина който са описали дали ще стане ... ако имаш bluetooth на компа ...