PDA

View Full Version : тъпи момчета



silvana95
03-30-2010, 19:48
.. знечи с едно момче се харесваме много пищем си ала бала вижда ме се понякога ама в смисъл ... много е тъп няме ме целуни ми се се прай не че не ме харесва аз съм сигорна той много пъти ми го е казвал ама що нище 8-) незнам ..

може ли ми кажете как да го целуна аз в смисъл какво да кажа преди тва за да не изглежда после тъпо или пък той да говори нещо и а з :shock: изведнъж нали ?? 8-) 8-)

мерсии :smt007

__________________________________________________ _______

Обичам те ! :smt007

w0sh
03-30-2010, 19:52
Даам.

Определено ние сме тъпите.

Ти си пример колко точно остри са жените.

На 15 години толкова ли ти е акъла?

gLypChenCee
03-30-2010, 19:55
Wow .. какАв прЪвопис кЪкво нЯщо! Йевала брЪто !!

Целуни го ти като ти е толкова зор .. тъпи били.. ако по това ги определяш.. :? Не знам за тебе.. ама аз те обявявам за пълен BOT щото едно правилно изречение нямаш.. :-)

antifashionshit
03-30-2010, 19:56
идиотизма, залухарията и олигофренията не подминават нито момчетата нито момичетата... :-D

silvana95
03-30-2010, 19:56
:D що си мислиш че като пише 95 ми енабора ... толкова са ми годините :D

antifashionshit
03-30-2010, 19:56
:D що си мислиш че като пише 95 ми енабора ... толкова са ми годините :D

хе-хе-хе, хумористка

kalpazanka
03-30-2010, 19:57
http://www.fallen-legion.eu/news/data/upimages/DoubleFacePalm.jpg

:D що си мислиш че като пише 95 ми енабора ... толкова са ми годините :D
Явно никога не е късно да станеш за резил.

silvana95
03-30-2010, 20:01
:D що си мислиш че като пише 95 ми енабора ... толкова са ми годините :D

хе-хе-хе, хумористка


голяма 8)

fenastz
03-30-2010, 20:03
И ти не си много умна.

lheLLboyl
03-30-2010, 20:06
Ти си някво пълно зле ....
после той що се правил че не искал нищо :D

pentxayc
03-30-2010, 20:07
Даам.

Определено ние сме тъпите.

Ти си пример колко точно остри са жените.

На 15 години толкова ли ти е акъла?


четърнайси.

Sa6eks
03-30-2010, 20:09
Кат те е видял колко си тъпа, затова те изблягва :D и не иска да те целуне...

ef4etyYy
03-30-2010, 20:10
омг, верно няма едно правилно изречение.. кат толко ти е зор, просто го целуни, нужно ли е да се обясняваш как, кога и защо?! :? :booooomb:

pentxayc
03-30-2010, 20:12
омг, верно няма едно правилно изречение.. кат толко ти е зор, просто го целуни, нужно ли е да се обясняваш как, кога и защо?! :? :booooomb:


ти с тва омг и ти ли си модерен?

Reaper93
03-30-2010, 20:18
омг, верно няма едно правилно изречение.. кат толко ти е зор, просто го целуни, нужно ли е да се обясняваш как, кога и защо?! :? :booooomb:


ти с тва омг и ти ли си модерен?

Мисля, че е момиче, но кат ще да е...
А тва за тъпите момчета ше го приема за обида.. :( 8-)

ef4etyYy
03-30-2010, 20:21
омг, верно няма едно правилно изречение.. кат толко ти е зор, просто го целуни, нужно ли е да се обясняваш как, кога и защо?! :? :booooomb:


ти с тва омг и ти ли си модерен?

Мисля, че е момиче, но кат ще да е... даа, момиче съм.. Не се смятам за модерна, просто ми е навик да го казвам 8-) :booooomb:

pentxayc
03-30-2010, 20:22
омг, верно няма едно правилно изречение.. кат толко ти е зор, просто го целуни, нужно ли е да се обясняваш как, кога и защо?! :? :booooomb:


ти с тва омг и ти ли си модерен?

Мисля, че е момиче, но кат ще да е...
А тва за тъпите момчета ше го приема за обида.. :( 8-)


а ти защо ме затормозяваш с тази информация?

Reaper93
03-30-2010, 20:24
омг, верно няма едно правилно изречение.. кат толко ти е зор, просто го целуни, нужно ли е да се обясняваш как, кога и защо?! :? :booooomb:


ти с тва омг и ти ли си модерен?

Мисля, че е момиче, но кат ще да е...
А тва за тъпите момчета ше го приема за обида.. :( 8-)


а ти защо ме затормозяваш с тази информация?

незнам

peachY
03-30-2010, 20:52
Като сме тъпи момчетата, хвани си момиче! Problem Solved ;d

П.П. Ти ако по това определяш кои момчета са тъпи и кои не... :?

DarknessAngel
03-30-2010, 21:40
Спри да се буташ в драми.
Като го искаш толкова си размърдай Д-то и действай.
Luck. 8-)

shasinka
03-30-2010, 21:45
Колкото тъпи момчета има, толкова и момичета... Ти го доказваш ;)

Hilary_
03-31-2010, 06:30
и после защо не зачитам тия след 94 .. :lol: :lol:

По темата:
Това, че ти искаш не значи, че и той е на същото мнение ..

gir
03-31-2010, 08:49
.. знечи с едно момче се харесваме много пищем си ала бала вижда ме се понякога ама в смисъл ... много е тъп няме ме целуни ми се се прай не че не ме харесва аз съм сигорна той много пъти ми го е казвал ама що нище 8-) незнам ..

може ли ми кажете как да го целуна аз в смисъл какво да кажа преди тва за да не изглежда после тъпо или пък той да говори нещо и а з :shock: изведнъж нали ?? 8-) 8-)

мерсии :smt007

__________________________________________________ _______

Обичам те ! :smt007


Виж сега, Силвана. Първо абстрахирай се какво ти говорят тези мракобесници тука. Те нищо не разбират. :D
Аз още като прочетох първото ти изречение и веднага разбрах, че не си на толкова години, колкото си написала в профила си. Защо? Щото вярно, че годините не важат много, ама при тебе толкова ВИСША МИСЪЛ се откроява, че просто ПОНЕ 20 години трябва човек да е живял, за да го стигне това ниво. Ти просто си НАДРАСТНАЛА всички нас тук и...е естествено да не те разбират хората.
Второ - не знам какво не ти харесват на изреченията! Тоя въпрос ще ме мъчи минимум 2 месеца. Особено се впечатлих от това как :

-започваш изречение с многоточие, съставено не от три точки, както е прието, а САМО ОТ ДВЕ! Ами, че това си е ИНОВАЦИЯ (изобретение), което може да ни служи само за пример!

-после след това УНИКАЛНО "многоточие" казваш "знечи". А това си е нова дума! Не просто "ЗНАЧИ" а "ЗНЕЧИ"...Тази нова дума мога да я сравня само с такива оригинални хрумвания като тези на журналиста Димитри Иванов с неговата "мутрокрация".

-Това ще го подчертая дебело с едно момче се харесваме много пищем си ала бала вижда ме се понякога ама в смисъл ...

ТУКА АЗ ИЗПАДНАХ В ЕКСТАЗ. ПОЧУВСТВАХ СЕ ЕКСТАТИЧНО, или както казват тъпаците "ИЗПАДНАХ В ДУХОВЕН ОРГАЗЪМ"...Защо?
Ами щото ти просто си открила, че освен многоточията други препинателни знаци НЕ НИ ТРЯБВАТ :D ...Просто това е не само литературно-лингвистическо откритие. Това тепърва ще заслужи Нобелова награда за икономика, понеже ще спести толкова мастило при отпечатването на книги, вестници, списания. Просто сметни колко много точки, запетайки, двуеточия, скоби и какво ли не се слага! А ти дори и многоточието си го пишеш понякога само с две точки...Според мен директно НОБЕЛОВА ЗА 2011-та година в троен размер да ти се присъди, а не да се стискат от Комитета! (изви нявам се за прекалената си емоционалност, но просто съм превъзбуден; не всеки ден може да се прочете нещо такова!)

-изключително много радва това "вижда ме се понякога"!!!

Аз, ако съм ти учител по литература направо ще ти пиша 6 за срока! Щото това е НОВА ФОРМА НА ИЗКАЗ! (даже не съм сигурен дали колегите-логици не биха открили нова логика тук!) Значи хем те вижда, а хем се виждате! Виж само как звучи "Вижда ме се понякога!" КАКВО БОГАТСТВО ОТ СМИСЛИ! Това е като да се опитваш в тримерен свят да си представяш 5-измерен обект!

- Много умилително ми звучи това "Нямя ме целунИ"...И след това ОТНОВО НОВО БОГАТСТВО ОТ СМИСЛИ В "ми се се прай не че не ме харесва"...
Както ти казах те тея тука не могат да те разберат. Не са ти на нивото! Но аз мисля, че те разбирам. Ти си искала да им кажеш, превеждам:

"Ами все се прави/преструва/, че не ме харесва /макар и не точно/!"

Както виждаш - пълна олигофрения сме тука - толкова много думи са ни необходими, за да изразим нещо, което ти си го пишеш с няколко знака! Пък после някой разправя, че с 0 и 1 можело, бинарно, всичко да се запише! Може и да може, АМА не толкова точно и ясно, както ти го постигаш! Гений си ти, гений!

И сега да преминем към най-екзистенциалния ти въпрос, който конкурира дори Хамлетовото "ДА БЪДЕШ ИЛИ ДА НЕ БЪДЕШ?" ИМАМ ПРЕДВИД ВЪПРОСА ТИ:
ама що нище 8-) незнам ..

Ето и сега ще поразсъждаваме върху ама що нище ?


1) Вариант

Усеща, че не ти е на нивото! Казва си "Какво бъдеще мога да имам с бъдеща лауреатка на Нобелова награда?"...А може и да е наистина тъп, както казваш, да не е чувал за лауреати и за Нобел и само да си казва:
"Бе къф шъ гу дървйъ с тъз въ?!"
Това обаче не е от значение, щото по съдържание мисълта му е в тоя дух!

2) Вариант

Много е срамежлив и чака ти да го целунеш, след което да се разтопи от удоволствие като мартенски сняг на августовско слънце!

Ето защо и правилно питаш как да го целунеш?

Според мен нещата трябва да ги съгласуваш с майка си и баща си, а ако нямаш (то не всеки има такива хора), тогава с най-близкия възрастен човек, който се грижи за теб! Мисля, че малко след като споделиш въпроса си ще получиш дълбоко-проникновени погледи, а реакцията, която ще последва би заслужавало да се заснеме!...

Накрая - много е интересна психологемата :


той да говори нещо и а з :shock: изведнъж нали ?? 8-) 8-)


Много ще е интересно, да. Като в някой филм - той си говори и ти го целуваш! Романтика, романтика...

Тъй че...,ако вашите са съгласни, направо го питай : "Имаш ли желание да му ударим една целувка, бе, пича?"

Такъв един по-народен и по-пряк подход предлагам аз!

Поздрави на всички и много целувки! :)

Molzinka
03-31-2010, 08:51
Научи се да пишеш и тогава пускай теми :wink:

pentxayc
03-31-2010, 09:02
.. знечи с едно момче се харесваме много пищем си ала бала вижда ме се понякога ама в смисъл ... много е тъп няме ме целуни ми се се прай не че не ме харесва аз съм сигорна той много пъти ми го е казвал ама що нище 8-) незнам ..

може ли ми кажете как да го целуна аз в смисъл какво да кажа преди тва за да не изглежда после тъпо или пък той да говори нещо и а з :shock: изведнъж нали ?? 8-) 8-)

мерсии :smt007

__________________________________________________ _______

Обичам те ! :smt007

pentxayc
03-31-2010, 09:03
и после защо не зачитам тия след 94 .. :lol: :lol:

кажи ти кой набор си,да престана и аз да те зачитам.

justwondering
03-31-2010, 09:13
.. знечи с едно момче се харесваме много пищем си ала бала вижда ме се понякога ама в смисъл ... много е тъп няме ме целуни ми се се прай не че не ме харесва аз съм сигорна той много пъти ми го е казвал ама що нище 8-) незнам ..

може ли ми кажете как да го целуна аз в смисъл какво да кажа преди тва за да не изглежда после тъпо или пък той да говори нещо и а з :shock: изведнъж нали ?? 8-) 8-)

мерсии :smt007

__________________________________________________ _______

Обичам те ! :smt007


Виж сега, Силвана. Първо абстрахирай се какво ти говорят тези мракобесници тука. Те нищо не разбират. :D
Аз още като прочетох първото ти изречение и веднага разбрах, че не си на толкова години, колкото си написала в профила си. Защо? Щото вярно, че годините не важат много, ама при тебе толкова ВИСША МИСЪЛ се откроява, че просто ПОНЕ 20 години трябва човек да е живял, за да го стигне това ниво. Ти просто си НАДРАСТНАЛА всички нас тук и...е естествено да не те разбират хората.
Второ - не знам какво не ти харесват на изреченията! Тоя въпрос ще ме мъчи минимум 2 месеца. Особено се впечатлих от това как :

-започваш изречение с многоточие, съставено не от три точки, както е прието, а САМО ОТ ДВЕ! Ами, че това си е ИНОВАЦИЯ (изобретение), което може да ни служи само за пример!

-после след това УНИКАЛНО "многоточие" казваш "знечи". А това си е нова дума! Не просто "ЗНАЧИ" а "ЗНЕЧИ"...Тази нова дума мога да я сравня само с такива оригинални хрумвания като тези на журналиста Димитри Иванов с неговата "мутрокрация".

-Това ще го подчертая дебело с едно момче се харесваме много пищем си ала бала вижда ме се понякога ама в смисъл ...

ТУКА АЗ ИЗПАДНАХ В ЕКСТАЗ. ПОЧУВСТВАХ СЕ ЕКСТАТИЧНО, или както казват тъпаците "ИЗПАДНАХ В ДУХОВЕН ОРГАЗЪМ"...Защо?
Ами щото ти просто си открила, че освен многоточията други препинателни знаци НЕ НИ ТРЯБВАТ :D ...Просто това е не само литературно-лингвистическо откритие. Това тепърва ще заслужи Нобелова награда за икономика, понеже ще спести толкова мастило при отпечатването на книги, вестници, списания. Просто сметни колко много точки, запетайки, двуеточия, скоби и какво ли не се слага! А ти дори и многоточието си го пишеш понякога само с две точки...Според мен директно НОБЕЛОВА ЗА 2011-та година в троен размер да ти се присъди, а не да се стискат от Комитета! (изви нявам се за прекалената си емоционалност, но просто съм превъзбуден; не всеки ден може да се прочете нещо такова!)

-изключително много радва това "вижда ме се понякога"!!!

Аз, ако съм ти учител по литература направо ще ти пиша 6 за срока! Щото това е НОВА ФОРМА НА ИЗКАЗ! (даже не съм сигурен дали колегите-логици не биха открили нова логика тук!) Значи хем те вижда, а хем се виждате! Виж само как звучи "Вижда ме се понякога!" КАКВО БОГАТСТВО ОТ СМИСЛИ! Това е като да се опитваш в тримерен свят да си представяш 5-измерен обект!

- Много умилително ми звучи това "Нямя ме целунИ"...И след това ОТНОВО НОВО БОГАТСТВО ОТ СМИСЛИ В "ми се се прай не че не ме харесва"...
Както ти казах те тея тука не могат да те разберат. Не са ти на нивото! Но аз мисля, че те разбирам. Ти си искала да им кажеш, превеждам:

"Ами все се прави/преструва/, че не ме харесва /макар и не точно/!"

Както виждаш - пълна олигофрения сме тука - толкова много думи са ни необходими, за да изразим нещо, което ти си го пишеш с няколко знака! Пък после някой разправя, че с 0 и 1 можело, бинарно, всичко да се запише! Може и да може, АМА не толкова точно и ясно, както ти го постигаш! Гений си ти, гений!

И сега да преминем към най-екзистенциалния ти въпрос, който конкурира дори Хамлетовото "ДА БЪДЕШ ИЛИ ДА НЕ БЪДЕШ?" ИМАМ ПРЕДВИД ВЪПРОСА ТИ:
ама що нище 8-) незнам ..

Ето и сега ще поразсъждаваме върху ама що нище ?


1) Вариант

Усеща, че не ти е на нивото! Казва си "Какво бъдеще мога да имам с бъдеща лауреатка на Нобелова награда?"...А може и да е наистина тъп, както казваш, да не е чувал за лауреати и за Нобел и само да си казва:
"Бе къф шъ гу дървйъ с тъз въ?!"
Това обаче не е от значение, щото по съдържание мисълта му е в тоя дух!

2) Вариант

Много е срамежлив и чака ти да го целунеш, след което да се разтопи от удоволствие като мартенски сняг на августовско слънце!

Ето защо и правилно питаш как да го целунеш?

Според мен нещата трябва да ги съгласуваш с майка си и баща си, а ако нямаш (то не всеки има такива хора), тогава с най-близкия възрастен човек, който се грижи за теб! Мисля, че малко след като споделиш въпроса си ще получиш дълбоко-проникновени погледи, а реакцията, която ще последва би заслужавало да се заснеме!...

Накрая - много е интересна психологемата :


той да говори нещо и а з :shock: изведнъж нали ?? 8-) 8-)


Много ще е интересно, да. Като в някой филм - той си говори и ти го целуваш! Романтика, романтика...

Тъй че...,ако вашите са съгласни, направо го питай : "Имаш ли желание да му ударим една целувка, бе, пича?"

Такъв един по-народен и по-пряк подход предлагам аз!

Поздрави на всички и много целувки! :)

уби ме :razz: или по-скоро "Оби мЪ" колкото и да се опитвам, няма да настигна авторката, тя е оригинална и единствена :D

Farbat
03-31-2010, 09:52
.. можИ ли;; простУ дЪ си зЪмАлчЪ :-o ?


ти си много зле ..>;!?+=-- :razz:

SemperFidelis
03-31-2010, 10:10
.. знечи с едно момче се харесваме много пищем си ала бала вижда ме се понякога ама в смисъл ... много е тъп няме ме целуни ми се се прай не че не ме харесва аз съм сигорна той много пъти ми го е казвал ама що нище 8-) незнам ..

може ли ми кажете как да го целуна аз в смисъл какво да кажа преди тва за да не изглежда после тъпо или пък той да говори нещо и а з :shock: изведнъж нали ?? 8-) 8-)

мерсии :smt007

__________________________________________________ _______

Обичам те ! :smt007
Не всички момчета са тъпи, а само тоя където те е направил.

miki95
03-31-2010, 10:12
Защо Господ ни наказва с такива.."неразумни" същества..
Ти какво очакваш от момчето, че и тъп бил?! Обясни ми, защо е тъп? Защото не иска да те целуне?! Може да те възприема, само като приятелка, а ти да се заблуждаваш..Просто го попитай, колкото и неловко да е.

gir
03-31-2010, 10:16
уби ме :razz: или по-скоро "Оби мЪ" колкото и да се опитвам, няма да настигна авторката, тя е оригинална и единствена :D

Гениите никога не могат да бъдат копирани, но оставят светла диря и светъл път, по който да вървим. Сещам се за един стих от некролог:

"Добрите хора нивга не умират
Не се превръщат в пепел или в дим.
Но винаги оставят светла диря!
И светъл път по който да вървим!"

pamii
03-31-2010, 10:55
.. знечи с едно момче се харесваме много пищем си ала бала вижда ме се понякога ама в смисъл ... много е тъп няме ме целуни ми се се прай не че не ме харесва аз съм сигорна той много пъти ми го е казвал ама що нище 8-) незнам ..

може ли ми кажете как да го целуна аз в смисъл какво да кажа преди тва за да не изглежда после тъпо или пък той да говори нещо и а з :shock: изведнъж нали ?? 8-) 8-)

мерсии :smt007


:shock: :shock: Как може да има толкова неграмотни хора като теб .. с извинение
:?

Madeyed
03-31-2010, 10:59
Даам.

Определено ние сме тъпите.

Ти си пример колко точно остри са жените.

На 14 години толкова ли ти е акъла?
И искам да ме научиш на такъв правопис :oops: :lol: ...
К`во толкова? Хвани го и го цункай :) .

w0sh
03-31-2010, 11:08
Какво ти е виновен правописът ми?

Madeyed
03-31-2010, 11:23
Какво ти е виновен правописът ми?
Говорех за нейния. :)

Jessie
03-31-2010, 11:35
.. знечи с едно момче се харесваме много пищем си ала бала вижда ме се понякога ама в смисъл ... много е тъп няме ме целуни ми се се прай не че не ме харесва аз съм сигорна той много пъти ми го е казвал ама що нище 8-) незнам ..

може ли ми кажете как да го целуна аз в смисъл какво да кажа преди тва за да не изглежда после тъпо или пък той да говори нещо и а з :shock: изведнъж нали ?? 8-) 8-)

мерсии :smt007

__________________________________________________ _______

Обичам те ! :smt007



Тъпата си ти. :razz: Не момчето.

MilenMns
03-31-2010, 12:05
Абе по - добре не се занимавай... а залегни малко над учебниците , че се излагаш..

kypo
03-31-2010, 13:02
тъпи, тъпи, ама им боцка хуя 8-)

Machine123
04-17-2010, 17:56
Купи му близалка и го целуни по бузата ;]] .. Еми кажи му , че го харесваш и го целуни сложно ли е ?? ( Незнам дали аз съм тъп , ама ти определено си ;])

darkPaladin
04-17-2010, 18:07
ти си моя богиня моя пример за подръжание

искам да съм като теб

sladur4etyYy
04-17-2010, 18:27
има супер много тъпи момчета, на всяка крачка са направо :o :д иначе за проблема ти- въобще не разбрах кво си написала, така че не мога да ти помогна.

aka6a_vamp
04-17-2010, 18:41
Еми надали изгаря от желание да те целуне,като те гледам ква си ми проста..смятай с тоя език с който говориш,с него и се целуваш все пак .. :D

soul1199
04-17-2010, 19:30
целуваш го и тва е....кво толкова му мислиш

Greennight
04-17-2010, 22:13
Нямам думи.. :o Глупава,неграмотна с плоско чувство за хумор,че отгоре и нахална... просто се чудя от кое село си... Ию ър дъ бест копеуе

Nakadah
04-18-2010, 05:41
Ние сме били тъпи...

значи не искаш да видиш какви момичета ми ходят по гъза!

raliichkaa
04-18-2010, 18:26
да.. ти го целувай насила ако искаш :D абе целуни го ако виждаш че и той го иска..