PDA

View Full Version : да сваля корема



blackphobia
03-30-2010, 19:38
Хора давайте идеи какво да направя за да сваля коремчето (не е мн голямо,но аз не го харесвам) по най-бързия начин.Давайте предложения за диети,медикаменти за отсбване,трикове за по-лесно сваляне на млазнините в проблемната област.

Най-вече ме интересува кои хапчета за отслабване наистина си струват и действат,а и дали наистина ако пиеш L carnitine повече от месец-два действието му спира? А и също от газираното може ли да се подувам или нещо от сорта,демек оказва ли и то влиание върху корема при положение,че пия само от тези газирани напитки,които ни съдържат захар

Моля,помагайте!

BlackKeys
03-30-2010, 19:54
На хапчетата не им вярвай много, много.
За мазнините кардиото знам, че помага. Карай колело/велоергометър или тичай. За скачането на въже също съм чувала добри отзиви.


За да не правя нова пета, ще ви попитам тук. Има ли разлика в ефекта между карането на обикновено колело и на велоергометър?

newandoriginal
03-30-2010, 20:11
Хора давайте идеи какво да направя за да сваля коремчето (не е мн голямо,но аз не го харесвам) по най-бързия начин.Давайте предложения за диети,медикаменти за отсбване,трикове за по-лесно сваляне на млазнините в проблемната област.

Най-вече ме интересува кои хапчета за отслабване наистина си струват и действат,а и дали наистина ако пиеш L carnitine повече от месец-два действието му спира? А и също от газираното може ли да се подувам или нещо от сорта,демек оказва ли и то влиание върху корема при положение,че пия само от тези газирани напитки,които ни съдържат захар

Моля,помагайте!

коремни преси ,скачане на въже,тичане ... ето едно клипче с упражнения дано помогне :) http://vbox7.com/play:974435d9 :-) успех

play23
03-30-2010, 20:16
За корема най-важно е кардиото, упражненията също, но кардиото е най-важно !