PDA

View Full Version : Краят на една нереализирана приказка



silky92
03-30-2010, 20:03
Като цяло пиша ,защото искам да споделя ,а и вече ми се насъбра твърде много. Бях влюбена две години в едно момче ,което просто не държаше толкова на мен ,колкото аз на него .Едно момче и приятел ,на който държах супер много ,от който научих много неща до момента на дългоочакваният ми рожден ден ,в който се разочаровах окончателно от него. Точно на този рожден ден ,на Свети Валенти се запознах с едно прекрасно момче.Всичко си стана от само себе си ,толкова лесно .Всичко беше перфектно-поддържане на постоянен контакт ,пасване на характери ,влюбване докато не се стигна до този момент. Не пожела да ми каже какво става ,стана ,какво се преобърна .За финал получих : Ти ме накара да повярвам в любовта от пръв поглед ,но за съжаление по опита на двама ни е глупаво да правим грешки . Какво да правя ,как да повярвам пак ,че нещата могат да бъдат лесни ,че има и свестни момчета .. как да продължа като се влюбих в него...

pentxayc
03-30-2010, 20:07
намери си
ПРИЯТЕЛКА
да и споделяш

filmimilmi
03-30-2010, 20:09
@silky92, като цяло нищо съществено няма в драмата ти. :) Всеки страда от влюбване и разлюбване. Не ти трябва да вярваш в нищо. Нещата просто никога няма как да са перфектни.

silky92
03-30-2010, 20:10
А ти ,защо не си намериш приятел ,който да ти се връзва на просташките изказвания. Доколкото съм наясно ,а и съм чела доста теми в този форум .. това е място в което можеш да пишеш и да споделиш по някакаъв начин . Все пак оценявам мнението ти. Не търся съжаление или разказвам драми -просто споделям.

pentxayc
03-30-2010, 20:13
А ти ,защо не си намериш приятел ,който да ти се връзва на просташките изказвания. Доколкото съм наясно ,а и съм чела доста теми в този форум .. това е място в което можеш да пишеш и да споделиш по някакаъв начин . Все пак оценявам мнението ти. Не търся съжаление или разказвам драми -просто споделям.

харесва ми грамотното ти писане.

silky92
03-30-2010, 20:17
Наистина съжалявам ,че пуснах въобще мнението си в този форум . Явно друго освен заядливи коментари няма да получа.

pentxayc
03-30-2010, 20:18
Това е тъжно.Чао.
-1

filmimilmi
03-30-2010, 20:18
Като си загубила вяра в този форум почни да си пишеш дневник. :)

DarknessAngel
03-30-2010, 20:55
Хм. Има и такива моменти. Времето лекува,ще срещнеш друг. :-)
И ти пожелавам да мине по-бързо. :)

shasinka
03-30-2010, 21:00
Идеята на @filmimilmi е много добра. Хвани някоя тетрадка и си записвай всички неща които не можеш да споделиш с някоя приятелка. Пиши го като послание към себе си и си казвай другия път какво трябва да поправиш,как нещата те карат да се чувстваш и нещата от сорта "трябваше да направя еди какво си..", "следващия път еди какво си.."
На форума остави въпросите си. Как да промениш нещата, които са се развили в неизгодна за теб посока.

fgirl14
03-30-2010, 21:12
хаха
грешно място
въобще не влизай в тоя форум ..няма да получиш никъв нормален отговор :?

Take_That
03-30-2010, 21:21
Не спирай да вярваш в любовта, никога не се отказзвай. Когато срещнеш другото момче, ще разбереш, че съм била права, когато съм ти казала да продължиш напред :)

П.П - Когато не можеш да имаш една любов, знай че така е по-добре, защото някъде те чака по-красива любов от тази :) Успех :-)

kalpazanka
03-31-2010, 04:46
Ключ по молба на авторката.