PDA

View Full Version : Един въпрос..



troksolin
03-30-2010, 22:26
Здравейте на 11 години съм и ми предстои така да се нарече първата целувка... Четох какви ли не работи и кво ли не... общо взето плашат само... кажете нещо се пак... има ли нещо деликатно или по-специфично ?!?

ShtrudeL
03-30-2010, 22:32
Не,нищо по-специфично няма.

Едит: Само вълнение и евентуално разочарование. След това само хубави работи. Нищо плашещо и страшно. Оо Дори и да не ти хареса поне ще е нещо ново и вълнуващо от което ще ти останат приятни спомени предполагам.

dimi93
03-30-2010, 22:44
Здравейте на 11 години съм и ми предстои така да се нарече първата целувка... Четох какви ли не работи и кво ли не... общо взето плашат само... кажете нещо се пак... има ли нещо деликатно или по-специфично ?!?


Затваряш очи и оставяш емоцията да те води! Повярвай ми това е най добре! Допирате устни..... и от там нататак си ти! Прави всичко както натеб ти харесва, а не както си гледала по филмите!

Hilary_
03-31-2010, 05:24
Не, няма ..

gLypChenCee
03-31-2010, 07:27
Няма нищо страшно..

Molzinka
03-31-2010, 07:55
:lol: :lol:

pentxayc
03-31-2010, 07:59
НЕДЕЙ! ХВАЩАТ СЕ БАЦИЛИ,НИКОЙ НЕ ТИ ГО КАЗВА,АМА ГО ИМА.
СУПЕР ГНУСНО Е.

SemperFidelis
03-31-2010, 09:11
:lol: :lol:

miki95
03-31-2010, 09:17
Какви целувки те гонят?! 11 години, тогава повечето от нас са играли навън, а не са мислили за подобни неща :x Ми ти сега започни с целувки, на 15 какво дете ли ще имаш?! Вместо да питаш тук във форума, попитай майка си, трябва да имате силна връзка :x Липсва ви всякакъв контакт с родителите :?

pussucetka
03-31-2010, 09:25
А бе немогаа да разбераа що за злобари сте вие, тя ви моли за помощ, а не да и се подигравате :? .. Боже, ние никога неможем да бъдем народ .. !
Относно тематаа .. Няма нищо страшно, само не се притеснявай, защото ще настъпи паника и ще се получи кофтии :) .. Не ги слушай тея злобари, слушай сърцето си ! Успех ! :-)

Jessie
03-31-2010, 11:24
Поредната повтаряща се тъпа тема от поредната малолетна курвичка. :lol: :lol: :lol: :lol: Вземай барбито и отивай да го приспиваш. :lol:

Pa3yMeH
03-31-2010, 11:56
НЕДЕЙ! ХВАЩАТ СЕ БАЦИЛИ,НИКОЙ НЕ ТИ ГО КАЗВА,АМА ГО ИМА.
СУПЕР ГНУСНО Е.

Дам... задник си ;)

miki95
03-31-2010, 15:44
А бе немогаа да разбераа що за злобари сте вие, тя ви моли за помощ, а не да и се подигравате :? .. Боже, ние никога неможем да бъдем народ .. !
Относно тематаа .. Няма нищо страшно, само не се притеснявай, защото ще настъпи паника и ще се получи кофтии :) .. Не ги слушай тея злобари, слушай сърцето си ! Успех ! :-)

Не се подиглаваме, но тя щом на 11 се натиска насам-натам, какво остава за 15?!

Rounder
03-31-2010, 15:51
А бе немогаа да разбераа що за злобари сте вие, тя ви моли за помощ, а не да и се подигравате :? .. Боже, ние никога неможем да бъдем народ .. !
Относно тематаа .. Няма нищо страшно, само не се притеснявай, защото ще настъпи паника и ще се получи кофтии :) .. Не ги слушай тея злобари, слушай сърцето си ! Успех ! :-)

Не се подиглаваме, но тя щом на 11 се натиска насам-натам, какво остава за 15?!

нищо тогава пак ще и се подиглаваме :?

britzy
03-31-2010, 15:56
Поредната повтаряща се тъпа тема от поредната малолетна курвичка. :lol: :lol: :lol: :lol: Вземай барбито и отивай да го приспиваш. :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

filmimilmi
03-31-2010, 16:10
Абе, @Jessie, тя да не иска съвети за това как да прави свирки? Става въпрос просто за първата й целувка. Защо да е малотна курвичка? Взимай си ти барбито и си играй кротко в ъгъла...

miki95
03-31-2010, 16:12
А бе немогаа да разбераа що за злобари сте вие, тя ви моли за помощ, а не да и се подигравате :? .. Боже, ние никога неможем да бъдем народ .. !
Относно тематаа .. Няма нищо страшно, само не се притеснявай, защото ще настъпи паника и ще се получи кофтии :) .. Не ги слушай тея злобари, слушай сърцето си ! Успех ! :-)

Не се подиглаваме, но тя щом на 11 се натиска насам-натам, какво остава за 15?!

нищо тогава пак ще и се подиглаваме :?

Да, но тогава заглавието ще бъде същото, а проблемът и ще бъде `Мама разбра, че съм бременна!ПОМОГНЕТЕ!!!`

Rounder
03-31-2010, 16:14
А бе немогаа да разбераа що за злобари сте вие, тя ви моли за помощ, а не да и се подигравате :? .. Боже, ние никога неможем да бъдем народ .. !
Относно тематаа .. Няма нищо страшно, само не се притеснявай, защото ще настъпи паника и ще се получи кофтии :) .. Не ги слушай тея злобари, слушай сърцето си ! Успех ! :-)

Не се подиглаваме, но тя щом на 11 се натиска насам-натам, какво остава за 15?!

нищо тогава пак ще и се подиглаваме :?

Да, но тогава заглавието ще бъде същото, а проблемът и ще бъде `Мама разбра, че съм бременна!ПОМОГНЕТЕ!!!`

И теб тъз раУта к'во те топли ? ае спирам се с ОТ

lilincituuuu
03-31-2010, 16:35
НЕДЕЙ! ХВАЩАТ СЕ БАЦИЛИ,НИКОЙ НЕ ТИ ГО КАЗВА,АМА ГО ИМА.
СУПЕР ГНУСНО Е.

Дам... задник си ;)
хах :lol: кефиш ме :lol:

а по темата, няма какво да се притесняваш, нищо сложно няма, никой не може да ти обясни или даде "урок" . . ще разбереш със самата целувка ^^ айде успех ^^ :-)

bebky
04-01-2010, 19:25
няма нищо плашещо . ако е с подходящия човек .. всичко ще бъде 6 .. :P ето нещо за забавление .. Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно 1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-К,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш... Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш... Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш... Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час :-P

Priceless
04-02-2010, 07:37
^ Тъп/а си.

По темата: Не, няма нищо страшно. Освен ако човека, с когото се целуваш, не реши да те всмуче. Ама няма страшно. Рядко се случва.

pussucetka
04-02-2010, 08:13
А бе немогаа да разбераа що за злобари сте вие, тя ви моли за помощ, а не да и се подигравате :? .. Боже, ние никога неможем да бъдем народ .. !
Относно тематаа .. Няма нищо страшно, само не се притеснявай, защото ще настъпи паника и ще се получи кофтии :) .. Не ги слушай тея злобари, слушай сърцето си ! Успех ! :-)

Не се подиглаваме, но тя щом на 11 се натиска насам-натам, какво остава за 15?!

нищо тогава пак ще и се подиглаваме :?

Да, но тогава заглавието ще бъде същото, а проблемът и ще бъде `Мама разбра, че съм бременна!ПОМОГНЕТЕ!!!`

И теб тъз раУта к'во те топли ? ае спирам се с ОТ

Ама и да го напише това на 15г. .. нейн си проблем, всички имаме глави на раменете си.. тя после ще си патии .. :?