PDA

View Full Version : И аз с моите проблеми :(



fogdog
03-31-2010, 06:41
Такаам значиии започвам отначалото. 8 клас съм нови приятели ново даскало (е вече не са нови де ама..) намерих си две яки приятелки смяхме се радвахме се и изведнъж те започна да ходят с другите. Смисъл не ми се сърдят или нещо но просто почнаха да се сближават с тях. Сичко ок и аз ходех с тях забавлявахме се и тн... Обачеее ето го проблема изведнъж започнаха да ме изолират и то без никаква причина :shock: нз може би защото понеже сме около 7 човека и те започнаха да се разделят ли нз.. Аз разбира се не се предадох ходих при всички опитвам се да се включа в разговорите ама НЕ те просто не ми позволяват Примерно аз съм била до тоалетната връщам се и викам О хора кво става за кво си говорите? Те продължават да си говорят сякаш не са ме чули. Отиват си до стола до (има едно кафене до даскало) навсякъде без мен.. аз разбира се веднага хуквам след тях и такаа... Чудя се обаче къде е проблема и какво мога да направя.. Не съм типа хора без чувство за хумор нито съм неква която се сърди старая се винаги да съм усмихната и вече нз какво да направя така че да не ме изолират и просто знам че ако не направя нещо и то бързо напълно ще ме изолират и ще остана без приятели и няма как да си намеря други приятели от другите класове просто няма как и това съм го отписала като вариант отдавна.. вече нз какво да направя 8-[ :cry: :cry:

nymphadora
03-31-2010, 07:44
Еми не те харесват и те отбягват.
Не се натягай толкова,защото ще изглеждаш досадна.
Може някоя път да отидеш и да ги питаш какъв им е проблема

Tempest
03-31-2010, 07:45
извън даскало нямаш ли приятели?! Иначе няма оправия.. никой няма да ти се обяснява защо, че какво и т.н... дори да те заабележат по някое време.. пак няма да имаш приятели, а просто познати...

дори сега не може да изгубиш приятелите си, защото ако са само тези индивиди, ти нямаш...

Jus7DreamBoy
03-31-2010, 07:50
Еми не те харесват и те отбягват.
Не се натягай толкова,защото ще изглеждаш досадна.
Може някоя път да отидеш и да ги питаш какъв им е проблема

+++ най-вероятно просто не искат да дружат с теб ... намери си друга компания :) !

fogdog
03-31-2010, 07:59
Ами аз имам приятели извън училище и то не малко ама се пак е тегаво да немаш приятели от даскалото в което учиш :? . Иначе не мисля че ще ми кажат в лицето истината ами ще кажат че не е вярно че съм им приятелка... и пак доникъде няма да се стигне а и както казах невъзможно е да си намеря друга компания просто всички много бързо се разделиха и няма как. Представете си кифла да отиде в групата на метълките ей така ше ме изгледат :shock: :shock: и до там

ecstazy
03-31-2010, 08:04
Ами аз имам приятели извън училище и то не малко ама се пак е тегаво да немаш приятели от даскалото в което учиш :? . Иначе не мисля че ще ми кажат в лицето истината ами ще кажат че не е вярно че съм им приятелка... и пак доникъде няма да се стигне а и както казах невъзможно е да си намеря друга компания просто всички много бързо се разделиха и няма как. Представете си кифла да отиде в групата на метълките ей така ше ме изгледат :shock: :shock: и до там групата на метълките ли? а ти кифла ли си? аз си го представям, защото точно сега в групичката която аз движех и когато аз бях там бяхме 2 метълки и 3 ... чалгарки.... иначе мн кофти ситуация. просто поговори с тях и им кажи да не увъртат и да ти кажат истината.. :(

nIkEnCeTy_bE
03-31-2010, 08:04
Егати детските акъли, дето имат твоите приятелки. ще ме извиняваш. ;) Ама поне като не те искат, да ти го кажат бе, баси хората. Пък ти стига си им се мъкнала след гъза. Остави ги, ти ги зарежи, защото те явно искат по най милия начин, но така те нараняват повече. Мисля, че вече сте големи, за да си казвате всичко. Отивай при другите класове, дружи с други хора, но недей да се караш с тях, защото после ще пишеш останах без приятели, класа ми е настроен с/у мен и т.н :) Излизай си с приятели, извън училище. Ако толкова те дразнят и те нараняяват, поговори с тях очи в очи. Изяснете си нещата. Ама така е детско, вече сте 8ми клас. Престани да им тичаш след гъза, не го заслужават.

fogdog
03-31-2010, 08:05
Да ами забелязвам че ме отбягват ама не мога да си обясня защо :shock: нито се държа лошо с другите нито съм зубър или некъв скучен човек просто нз вече кво да правя да се променя ли?? :( :-o

nIkEnCeTy_bE
03-31-2010, 08:07
ненененен ! в никакъв случай не се променяй, заради тези кифли. Не си заслужава бе ! който те харесва и обича, ще те приеме такава. щомм толкова те измъчва това тяхно хладно държание, говори с тях. кажи им как се чустваш, да се изясните. Ако не не,здраве да е. Имаш и други приятели.

fogdog
03-31-2010, 08:08
Ама то тва е проблема ако можех щях да ходя с други хора ама не. Или ги зарязвам и оставам сама или се влача след тях мн преебано се получиии

nIkEnCeTy_bE
03-31-2010, 08:25
С никой ли не говориш освен тях? Толкова ли е трудно да се запознайш с някой от другия клас или горните класове. Да излезеш междучасието и да си поговориш с някой. Ако не, след като свършиш даскало ще си излизаш с другите приятели. Просто не си заслужава да се влачиш след тях. Не осъзнаваш ли, че така те правят на парцал ?!

danibebi
03-31-2010, 11:25
Говори с тях,но не ги питай "какъв е проблема"..може да си помислят,че им се зъбиш..говори с тях,попитай ги какво има..кажи им как се чувстваш и т.н.

petinkataaa
03-31-2010, 15:25
ами явно нещо не те харесват,а не искат да ти го кажат..а ти като се мъкнеш след тях още повече няма да те отразят :)

SlaDk0b0nb0nChe
03-31-2010, 16:32
Значи до преди няколко дена имах и аз твоя проблем.. дори и аз бях направила тема... един ден ги оставих да видя ко ш' праят и ги оставих и се движих сама... и след даскало ги питах нали кво има и те ми обесниха нали кво има и на другия ден вече се оправихме и бяхме по-добре... или ако това не помогне ако ги питаш кво им има, остави ги... някоя ако се разболее или отиде някъде и като остане някоя сама може да дойде при тебе и тогаз да я поразпиташ.. знам ли (може би това 2 няма да стане...) но все пак искам да ти кажа да отидеш при тях и да ги питаш какво ги притеснява, защо не искат да са с теб.. иначе ние двете с тебе сме еднакви, дори и да видя че ми се сърдят пак хуквам след тях като отидат някъде, и аз като ги питам кво става и те пак не ми отговарят. Да става ми гадно но какво мога да направя... ддз намери си други приятелки от класа (дори и най-тъпите) вари с тях и после може би ще разберат какво са загубили :) :)

britzy
03-31-2010, 17:44
Към авторката -некоя малка ли си,че отписваш варианта от друг клас-лелелее аз от съседните и класове имам,познавам се с повечето от даскало и си ги обичам,не бъди като в кутия-търси переспектива
а тея не ги кефиш някак си ,проумей го и не се натягай ,че е ужасно-като муха ткоа досадно да тичаш следзадниците им :?

britzy
03-31-2010, 17:45
С никой ли не говориш освен тях? Толкова ли е трудно да се запознайш с някой от другия клас или горните класове. Да излезеш междучасието и да си поговориш с някой. Ако не, след като свършиш даскало ще си излизаш с другите приятели. Просто не си заслужава да се влачиш след тях. Не осъзнаваш ли, че така те правят на парцал ?!
++++++++++++

LittleCuteStar
03-31-2010, 19:01
Еми не те харесват и те отбягват.
Не се натягай толкова,защото ще изглеждаш досадна.
Може някоя път да отидеш и да ги питаш какъв им е проблема

+++ най-вероятно просто не искат да дружат с теб ... намери си друга компания :) !

Намери си други дружки ;) :grin:

fogdog
03-31-2010, 19:54
Мерси за съветите ама нема как да се запозная с хората от другите класове аз искам и то МНОГО ама няма как те просто си ходят на групички и ако отида така и се набутам в разговора им те ще ме изгледат странно е ще почнат да ме отбягват :(

nIkEnCeTy_bE
03-31-2010, 21:20
Еми отиди просто междучасието да видиш какво правят другия клас, какво са правили по еди си кой предмет. Все ще завържеш разговор, а това че те ходят на групички, навсякъде има деления. Ще си намериш приятели спокойно.

CryToDie
04-04-2010, 09:57
Еми не те харесват и те отбягват.
Не се натягай толкова,защото ще изглеждаш досадна.
Може някоя път да отидеш и да ги питаш какъв им е проблема