PDA

View Full Version : Не работи микрофона при уиндоус 7



alek200
03-31-2010, 09:47
Значи понеже си имам микрофон от технополис (който е за пеене ad.gif ) и при XP със soundMAX си върви перфектно, обаче на новия ми лаптоп с 7 Home Premium нещо не иска да върви като го включа заедно с Karafun (програма за караоке) не иска да излиза звук от него.
Моля Ви кажете ми какво да направя, благодаря предварително !

Oбаче имам следния проблем с лаптоп съм с оригинален уиндоус 7 обаче като си включа външния микрофон не се чува нито през слушалките нито през колоните нито никъде докато пея та какво да направя за да позна да го чувам иначе в сайта азпея където има караоке (понеже там има запис) съм проблвал да запиша нещо и след това като го пусна виждам че микрофона си работи обаче аз не го чувам докато пея ( на предишната кошница която беше с ХП нямах такива проблеми направи си го стартирах и всичко си беше на 6... моля ви помогнете ми че от 3 месеца се мъча и нищо не става ?

Инсталирах Driver Magician и тя ми намери Realtek High-Definition Audio Driver 2.46 и след като ги инсталирах всичко си е като преди няма звук от микрофона ... какво става какво трябва да направя за да мога да си пея и да се чувам в слушалките като при XP-то (това според мен е много серизен минус за windows 7 моля Ви помогнете ми :((

doomkillerr
03-31-2010, 11:20
Според мен проблема не е в Windows 7, а в звуковите настройки! Не искам говора на изуст какво трябва да направиш... Ако искаш ми пиши на ЛС и ще се свържем по Скайп или TeamViewer и ще ти реша проблема... :)

alek200
06-02-2010, 13:54
За какво служи TeamViewer ?

GreenDay
06-02-2010, 14:32
За какво служи TeamViewer ?
Това е програма, с която можеш да се свързвай с други хора и да им "влизаш" в компютрите...