PDA

View Full Version : Помогнете ми.. :(



cveteotlunata13
03-31-2010, 12:12
Помогнете ми, моля ви се! Мисля, че вече трябва да нося сутиен на 13 съм. Всичките ми съученички имаг големи гърди и носят сутиени.. не мога да разбера защо в днешно време се смеят за това, че имаш малки гърди и момчетата не те забелязват .. някои от съученичките ми носят сутиен след като нямат нищо (ами след като могат да пъхнат кутия цигари мисля че има още място там) :( Много ми е неудобно да питам мама.. преди 2 седмици и намекнах, но тя каза, че ми било рано, но аз все си мисля, че имам нужда.. а и ми е много неприятно да говорят зад гърба ми и да ми се подиграват. :(
Знам, че има много такива теми, но ще оценя мнението ви. :-|

SmilezZz
03-31-2010, 14:01
Тогава си купи сама..Или пък изобщо не обръщай внимание..Какво ти пука какво мислят хората,важното е ти да го искаш,не те

daqna091
03-31-2010, 14:02
Отиди в един магазин за бельо, консултирай се с продавачката и й кажи да ти предложи няколко модели сутиени, мери ги и си вземи единият (все пак не струват милиони :-D ) ... И на др ден си го сложи, а колкото до майка ти, може да и кажеш, че вече си достатъчно голяма и че вече се налага да носиш сутиен, за да нямаш никакви комплекси и си готова ;) Нищо не ти коства да опиташ :)

bl0odyS0uL
03-31-2010, 14:40
Да не ти пука.. Съгласна съм със предните две мнения.. Аз нося сутиен още от 4-ти клас.. :) Обясни й, че искаш да сложиш сутиен (ако наистина е така) или просто й обясни ситуацията в училище.

alex4et0y
03-31-2010, 15:37
поговори с майка си и й кажи, че твои приятелки носат сутиен. Обясни й, че не красиво и неискаш да ти се подиграват. :P :-P

onestar
03-31-2010, 19:45
Защо за да си купиш сутиен трябва да искаш позволение от майка си? Събери малко парички и иди си купи сама или с някоя приятелка, за кураж. Продавачката ще ти помогне в избора. Не вярвам майка ти да направи проблем за нещо такова.

Gr0zDan0v
04-02-2010, 23:04
Защо за да си купиш сутиен трябва да искаш позволение от майка си? Събери малко парички и иди си купи сама или с някоя приятелка, за кураж. Продавачката ще ти помогне в избора. Не вярвам майка ти да направи проблем за нещо такова. \

napylno sum suglasen!

pufsss2
04-05-2010, 16:25
Трябва да кажеш на майка си, че искаш да носиш. Вече ако тя има нещо против и настоява да не носиш отиди без нея и си купи. След като си си купила, не мисля, че майка ти може да те спре. Би трябвало да те разбере :) :) :)

elizabethg
04-05-2010, 22:44
Здравей!Изобщо не трябва да се притесняваш от това :) Аз сложих сутиен на 13,но беше много малък размер,защото гърдите ми бяха съвсем малки...Купи си,но като поотраснеш това ще спре да те притеснява,защото гърдите не са най-важното нещо в една жена ;)

Paramour
04-07-2010, 15:49
Аз имах същия проблем. Говорих с майка ми, тя е се съгласи да ми купи или да дойде с мен за сутиен, защото съм нямала нужда... но аз не я послушах и отидох да си купя. След като видя, че съм си купила нищо не ми каза... прие го :) :)