PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ МИ !



incredibleee
03-31-2010, 12:44
Запознах се с едно момче.. вече мина доста време .. цяло лято прекарахме заедно, наскоро имах рожден ден и правих купон и го поканих .. Мн неща се случиха .. той ме целуваше, гушкаше и още какво ли не .. но аз мисля, че е само тъпа зарибявка ... моля ви посъветвайте ме какво да правя :[

alex4et0y
03-31-2010, 13:21
Нищо не прави кефи си се на моментите.. А ако толкова много искаш да разбереш дали има нещо повече помоли някое твое приетелче да те гушка пред него и да те целуне, ако реагира след това ще му кажеш, че той не ти е казал че ходите и неможе да се срещате и с други :-D ии тогава му кажи ходим или не ии той ще ти каже :-) :-) :-) :-) всичко е по-лесно от колкото си мислш 8-)

LittleCuteStar
03-31-2010, 17:41
Мммм . . . Може да поговорите или :smt077
Помоли най-добрия ти приятел да те гушне пред него и някви намеци и виж как рейгира ако неможеш да резбереш пиши (супер добре се прикриват :D ) ми ддз друго но късмет :)

nIkEnCeTy_bE
03-31-2010, 19:21
А ти имаш ли чуства към въпросното момче? Попринцип на такива купони, винаги така става, дали от алкохола или просто така. Поговорете, обясни му как се чустваш, попитай го направо, няма какво да губиш. :)

Paramour
04-07-2010, 16:32
Мммм . . . Може да поговорите или :smt077
Помоли най-добрия ти приятел да те гушне пред него и някви намеци и виж как рейгира ако неможеш да резбереш пиши (супер добре се прикриват :D ) ми ддз друго но късмет :)

+ :) :)

diamancheto
04-07-2010, 16:37
ако имаш чуства към него го накарай да те ревнува от някой.но според мен той те използва само за секс.

Sisi7u
04-10-2010, 14:03
Нищо не прави кефи си се на моментите.. А ако толкова много искаш да разбереш дали има нещо повече помоли някое твое приетелче да те гушка пред него и да те целуне, ако реагира след това ще му кажеш, че той не ти е казал че ходите и неможе да се срещате и с други :-D ии тогава му кажи ходим или не ии той ще ти каже :-) :-) :-) :-) всичко е по-лесно от колкото си мислш 8-)
++++