PDA

View Full Version : Спешно!Трябва ми оправдание!



Krem4eto
03-31-2010, 12:28
С настоящото ми гадже съм от 2 месеца.Постоянно сме заедно,даже спим заедно,не е това проблема ,има разни неща,които не ми харесват.Иска ми се за 1 ден да не го видя ,за да разбера реакцията му,каква ще бъде!

Какво оправдание бихте ми измислили ,без да ми се разсърди , а да ме потърси?!

SemperFidelis
03-31-2010, 12:31
Трябва да ходиш с ваще до баба и дядо...
Някакви такива...

Eliii
03-31-2010, 12:32
Кажи му... истината? :-o (Обикновено помага.)

Но му обясни така, че да не го приеме като криза във връзката...

:)

vesinka899
03-31-2010, 12:41
Няма смисъл да го лъжеш,кажи му истината!

dimitar_ak
03-31-2010, 13:00
Истината. Кажи му че искаш малко въздух.

ShtrudeL
03-31-2010, 13:34
Няма смисъл от такива изпитателни тестове. Би било обидно дори.

w0sh
03-31-2010, 13:40
Кажи му, че си болна от тежко заразна болест.

Примерно Саурус.

krem4et0
03-31-2010, 13:50
Имаш важен изпит/контролно.

И как точно да я каже тая истина? Не искам дате виждам. Защо? Трябва й просто глътка въздух, а не почивка. Кажи, че вечерта ще се видиш с приятелки и излез с приятелки!

ivcheto0o
03-31-2010, 14:00
-на лекар си
-с ваще ще ходите някъде
-ще се видиш с приятелки
-истината,ти само след 2 месеца искаш въздух,по нататък има голяма вероятност да си омръзнете,не е нужно 24/7 залепени.

filmimilmi
03-31-2010, 14:40
Напротив, щом искаш да разбереш каква ще бъде реакцията му, не ти трябва праводоподобно оправдание, а тъкмо обратното. Нещо, което ще го хвърли в тревожни размисли, за да направи преоценка на вашата връзка. Не е ли тъкмо това, което искаш? Да го накараш да осъзнае какво представлява действително за него 1 ден без теб? В такъв случай просто не му вдигай телефона, ако дойде да те търси вкъщи, вкарай му филми, че просто искаш да дишаш 1 ден без него, не така че да изглежда сякаш го късаш, ами така сякаш не би те разбрал точно конкретния ден за какво например ти е тъжно... Някакви такива неща. Иначе със сигурност би приел оправдание от сорта на това, че си ходила с ваще на гости и прочее. Нали целта е да си направиш изводи от реакцията му когато примерно знае, че би трябвало да има някаква конкретна причина, а не би се сетил за нея никога и да видиш колко е настоятелен или до колко би ти се сърдил след това?

pussucetka
03-31-2010, 14:43
Еми толкова ли неможеш да измислиш, майка ти не ти дава да излезнеш за да й помогнеш :-o .. Или пък не ти е добре :) [/b]

golqmumnik
03-31-2010, 16:37
Кажи му че отиваш на дискотека да се изчукаш с някой, щото имаш нужда от разнообразие(като в модерните хамерикански филми) 8)

danibebi
03-31-2010, 18:35
Кажи му че отиваш на дискотека да се изчукаш с някой, щото имаш нужда от разнообразие(като в модерните хамерикански филми) 8)

:lol:

pentxayc
03-31-2010, 18:41
Детска му работа.

Ваще искат да си си у вас за великденската украса.

Hilary_
03-31-2010, 18:57
пфф .. детски истории .. :?

gir
03-31-2010, 19:02
С настоящото ми гадже съм от 2 месеца.Постоянно сме заедно,даже спим заедно,не е това проблема ,има разни неща,които не ми харесват.Иска ми се за 1 ден да не го видя ,за да разбера реакцията му,каква ще бъде!

Какво оправдание бихте ми измислили ,без да ми се разсърди , а да ме потърси?!

Ето и моята идея:

-За да не ти се разсърди, трябва да е обстоятелство, независещо от теб.

-В същото време трябва да е нещо, което няма да го спре да те потърси!


Така че, просто му кажи, че не си добре...Ако те обича и, ако му липсваш, след няколко часа може да те потърси...АМА има и момчета,дето ще ги е страх да не те събудят, че тъкмо си заспала; да не вдигне майка ти телефона...така че- няма гаранция,ама няма и по-добра идея от това да си болничка, а той да ти се обади разтревожен.

JackSparrow
03-31-2010, 19:12
да ти кажа, утре така и така е първи април кажи му, че си болна и не можеш да излезеш, че имаш температура, пък и нещо да се обърка - имаш оправдание, че е ден на лъжата ;)

umri
03-31-2010, 19:12
С настоящото ми гадже съм от 2 месеца.Постоянно сме заедно,даже спим заедно,не е това проблема ,има разни неща,които не ми харесват.Иска ми се за 1 ден да не го видя ,за да разбера реакцията му,каква ще бъде!

Какво оправдание бихте ми измислили ,без да ми се разсърди , а да ме потърси?!
Търсиш си филми и белята.

Кажи му, че прекалено много време прекарвате заедно, а искаш малко да разредите вижданията, за да не си омръзнете. Ако е пичага, ща разбере.

gir
03-31-2010, 19:21
С настоящото ми гадже съм от 2 месеца.Постоянно сме заедно,даже спим заедно,не е това проблема ,има разни неща,които не ми харесват.Иска ми се за 1 ден да не го видя ,за да разбера реакцията му,каква ще бъде!

Какво оправдание бихте ми измислили ,без да ми се разсърди , а да ме потърси?!
Търсиш си филми и белята.

Кажи му, че прекалено много време прекарвате заедно, а искаш малко да разредите вижданията, за да не си омръзнете. Ако е пичага, ща разбере.

Абе има си и пичаги, дето ще си кажат:

"Дейба курвата ти мръсна , дейба! Аз толкова време с тебе, а ти искаш да си свободна, а? С кой ще срещаш, ма, твойта майкаааа?!"

Т.е. има си добри, но ревниви момчета, тъй че...дето вика оня - по-горе, първи април е, да се направи на болна, да си стои у тях, тамън оня - нейният, няма да се усмъмни, че нещо го лъже и , ако му пука за нея, може и да й кликне поне...

DarknessAngel
03-31-2010, 20:51
Оправдания бол. Но сигурна ли си,че оправданието е нещото,което търсиш?

igrata
04-01-2010, 13:20
така е.няма смисъл да го лъжеш.кажи му истината. :) какъв е смисъла?никакъв.един ден не го виждаш.на другия го виждаш и после всчко започва отначало и ще ти се приска пак въздух.

MyAll
04-01-2010, 13:31
Кажи му че отиваш на дискотека да се изчукаш с някой, щото имаш нужда от разнообразие(като в модерните хамерикански филми) 8)

+ 1 а сега сериозно .. Мии кажи, че си заета, искаш да си малко с приятелки и такам :]

loliii
04-01-2010, 15:36
Кажи му... истината? :-o (Обикновено помага.)

Но му обясни така, че да не го приеме като криза във връзката...

:)
Истината никога не помага. Особено когато е такава истината. Както и да му обясни той ще започне да има съмнения. А когато дойдат съмненията всичко започва да върви на зле.
Авторке, кажи му, че трябва да се видиш с приятелка, много е спешно, ще се видите за малко, за да ти каже нещо и когато свършите ще си свободна. И му кажи да ти звънне по някое време, ако иска, за да се разберете кога ще се освободиш да излезнете. Ако той иска да те види ще ти звънне да те пита кога ще приключиш.

umri
04-01-2010, 15:40
С настоящото ми гадже съм от 2 месеца.Постоянно сме заедно,даже спим заедно,не е това проблема ,има разни неща,които не ми харесват.Иска ми се за 1 ден да не го видя ,за да разбера реакцията му,каква ще бъде!

Какво оправдание бихте ми измислили ,без да ми се разсърди , а да ме потърси?!
Търсиш си филми и белята.

Кажи му, че прекалено много време прекарвате заедно, а искаш малко да разредите вижданията, за да не си омръзнете. Ако е пичага, ща разбере.

Абе има си и пичаги, дето ще си кажат:

"Дейба курвата ти мръсна , дейба! Аз толкова време с тебе, а ти искаш да си свободна, а? С кой ще срещаш, ма, твойта майкаааа?!"

Т.е. има си добри, но ревниви момчета, тъй че...дето вика оня - по-горе, първи април е, да се направи на болна, да си стои у тях, тамън оня - нейният, няма да се усмъмни, че нещо го лъже и , ако му пука за нея, може и да й кликне поне...
Дори и да е толкова болен и малоумен, пак е по-добре да се каже истината, защото ако наистина е ревнив ще се усъмни и в това, че е болна и като иде да провери дали наистина е болна тогава става дибелЯ филм

Gr0zDan0v
04-03-2010, 12:51
Напротив, щом искаш да разбереш каква ще бъде реакцията му, не ти трябва праводоподобно оправдание, а тъкмо обратното. Нещо, което ще го хвърли в тревожни размисли, за да направи преоценка на вашата връзка. Не е ли тъкмо това, което искаш? Да го накараш да осъзнае какво представлява действително за него 1 ден без теб? В такъв случай просто не му вдигай телефона, ако дойде да те търси вкъщи, вкарай му филми, че просто искаш да дишаш 1 ден без него, не така че да изглежда сякаш го късаш, ами така сякаш не би те разбрал точно конкретния ден за какво например ти е тъжно... Някакви такива неща. Иначе със сигурност би приел оправдание от сорта на това, че си ходила с ваще на гости и прочее. Нали целта е да си направиш изводи от реакцията му когато примерно знае, че би трябвало да има някаква конкретна причина, а не би се сетил за нея никога и да видиш колко е настоятелен или до колко би ти се сърдил след това?


пича е мн прав!!

SmilezZz
04-03-2010, 13:38
Еми измисли нещо..
Например:
- ще излезеш с приятелки
- имаш важен изпит
- че ще отидете някъде с родителите
- че си болна
Варианти много..Просто мъничко помисли

petinkataaa
04-03-2010, 16:17
не съм сигурна,дали е нужно да го правиш..