PDA

View Full Version : Есе по Английски !!!



Guspata
03-31-2010, 14:37
Здравейте!!! Трябва ми есе на тема / да опиша деня си в Дневник (-.-) един ден от живота ми. Минимум 80 думи Максимум 100 думи. Или някой да ми преведе есето което ще напиша на български. ^^ Благодаря предварително!!! ^^

Dear diary, ( нататък да го преведете :D )
Днес след като се събудих и закусих отидох до училище да чакам госпожата и приятелите ми, за да отидем на състезание по бадминтон. Те дойдоха след 10-20 минути и тръгнахме към БСФС-то. Там бяха много други състезатели. Ние отидохме да се запишем. Състезанието почна, но първо се състезаваха момичетата. След известно и ние почнахме да играем. Един от противниците ни бе национален шампион и загубихме този мач. За щастите другите играчи не бяха толкова добри. Ние не спечелихме нито една купа при момчетата, но за сметка на това момичетата взеха 2 място.

Chacho
03-31-2010, 14:43
Dear diary,

After I woke up today I had breakfast and went to school to wait for my teacher and friends to go to the badminton competition. They came after some 10-20 minutes and we left for the БСФС. There were many other competitors. We signed in. The competition began but the boys played first. After a while came our turn. One of the rivals was a national champion and we lost the match. Luckily, the other opponents weren't that good. The boys didn't win any cups but the girls placed second.