PDA

View Full Version : Мн странно ;(



thegame92
03-31-2010, 14:15
Преди известно време.. няма да казвам колко е защото е много .. се запознах с едно момиче от друг град и мн ми се допаднахме. Ходих при нея виждахме се винаги когато можеше. Познавах и нейни фр. . Мина повече от половин година от както бяхме заедно.. и един ден ми каза че вече не ме чуства като преди.. в смисъл не толкова близък :| ми само като фр. Знам че няма друг , защото щях да разбера, но ми е мн странно как изведнъж и се промениха чуствата без да има причина нито от моя страна нито от нейна . Според вас възможно ли е :( .

w0sh
03-31-2010, 14:18
нищо не разбрах, странно.

thegame92
03-31-2010, 14:20
нищо не разбрах, странно.

Ми как да го обясня по просто.. значи ходихме мн повече от половин год. ама сме от различни градове и тя наистина ме обичаше мн. ама по едно време ми каза че чуствата и към мен са се променили и не ме усещала вече като преди. Ми само като фр .

w0sh
03-31-2010, 14:21
Чувства на хората угастват. И това се случва.

Съжалявам

thegame92
03-31-2010, 14:23
Чувства на хората угастват. И това се случва.

Съжалявам

Значи е нормално.. и нищо не може да се направи вече :( :( ?

w0sh
03-31-2010, 14:27
Само ако искаш да насилиш нещата.

Изглеждаш ми разбрано момче. Наистина се замисли, според теб заслушава ли си да се бориш за нещо, което не те иска.

thegame92
03-31-2010, 14:30
Само ако искаш да насилиш нещата.

Изглеждаш ми разбрано момче. Наистина се замисли, според теб заслушава ли си да се бориш за нещо, което не те иска.

Тц не искам да насилвам нищо.. ама просто нз не мога да свикна без нея :( :(

w0sh
03-31-2010, 14:32
Приеми го като важен период в изграждането на личността ти.

thegame92
03-31-2010, 14:33
Приеми го като важен период в изграждането на личността ти.

В какъв смисъл важен.. като това е загуба :|

w0sh
03-31-2010, 14:33
Ем дае, но човек излиза от тези неща по-добър, по-осъзнат. и т.н.

thegame92
03-31-2010, 14:35
Ем дае, но човек излиза от тези неща по-добър, по-осъзнат. и т.н.

Mи нз .. зависи :(

w0sh
03-31-2010, 14:36
Само ти знаеш най-добре.

britzy
03-31-2010, 14:37
Ем дае, но човек излиза от тези неща по-добър, по-осъзнат. и т.н.

Mи нз .. зависи :(
нема кво да се чудиш-така е както wosh каза
ае стига си се филмирал-тя не те иска,така че спри да се занимаваш-най-много да й досадиш :?

thegame92
03-31-2010, 14:37
Само ти знаеш най-добре.
Ми някакви съвети .. кво да прая :(

pussucetka
03-31-2010, 14:53
.. няксии не ми харесва това "изведнъж" й се промениха чувствата, явно не е държала толкова много на теб .. с неяя или без нея, животът продължава ! :wink:

w0sh
03-31-2010, 14:54
с неяя или без нея, животът продължава ! :wink:

Да живее клишето!!!

anyfany2
03-31-2010, 14:57
Може. Аз съм така. Много искам да се променя, защото така просто не се живее.. Не знам какво искам.. Ужас.. Хаос...
Първо си втълпявам, че всичко, което ми се случва е прекрасно, че никога няма да свърши, че не мога да живея без дадения човек, но по-нататък.... Нещо вътре в мен губи интерес и дори еМЕлентарна :-D частичка от предишните чувства не остава... Не се измъчвам суупер много, но все пак не е супер да не знаеш някои неща...
Но... все някога се надявам да се осъзная... Не знам кога ще порасна.... Нямам търпение... Кога ?! :lol:

thegame92
03-31-2010, 14:58
.. няксии не ми харесва това "изведнъж" й се промениха чувствата, явно не е държала толкова много на теб .. с неяя или без нея, животът продължава ! :wink:


Mи нз тя държеше на мен .. ама нз просто как и се промениха чуствата толкова много. Иначе че живота продължава е ясно.. просто се чудя кво да напрая че да постъпя най правилно.. да я забравя ли като даже нз как ще стане и аз нз кво да прая. Тя иска да продължим да сме си само фр :|

miki95
03-31-2010, 16:01
Виж, сърцето не може да се управлява..Както се е влюбила в теб-така спира за жалост.Няма точна причина, защо точно теб е избрала, а сега няма определена причина, че е казала точно това :(

Wrathchild
03-31-2010, 16:03
И как ще разбереш, ако има друг?

thegame92
03-31-2010, 16:07
И как ще разбереш, ако има друг?

Ми по мн начини .. по държание от нейни фр мои фр дето имах там и я познавах + туй тя постоянно напоследък си е само у тях :(

NeverTheSame
03-31-2010, 16:51
Не е странно...с времето чувствата могат да изстинат и без особена причина..просто с времето.Звучи супер тъпо,но и на мен ми се е случвало и съответно ми стана кофти за момчето,но факт..

Colouring
03-31-2010, 16:55
И аз мисля,че не е странно. С времето много неща се променят.Тя вече не те чувства толкова близък,но иска да си останете приятели и това е добре.Приеми го.

thegame92
03-31-2010, 17:01
И аз мисля,че не е странно. С времето много неща се променят.Тя вече не те чувства толкова близък,но иска да си останете приятели и това е добре.Приеми го.

Да, добре е ама на тая степен само за нея е добре :(

thegame92
03-31-2010, 17:03
Не е странно...с времето чувствата могат да изстинат и без особена причина..просто с времето.Звучи супер тъпо,но и на мен ми се е случвало и съответно ми стана кофти за момчето,но факт..
:( :( :( :( :( :(

NeverTheSame
03-31-2010, 18:12
И аз мисля,че не е странно. С времето много неща се променят.Тя вече не те чувства толкова близък,но иска да си останете приятели и това е добре.Приеми го.

Да, добре е ама на тая степен само за нея е добре :(

След като не е добре на `половинката` значи приятелство не може да има.

pentxayc
03-31-2010, 18:18
жалко.

пс: какво се очаква да направя?

djipsito
03-31-2010, 19:09
Връзката ви предимно виртуална ли е била и по-рядко ли се виждахте ? (след като е от друг град.. ).. Тия връзки..ако е такава е и вашата... не ти ги препоръчвам, хубаво е, че е от друг град, ако не се виждате по-лесно ще я забравиш.. ако всеки път сядаш пред компа с желание и винаги гледаш дали е на линия да говорите, почни да си пишеш с други хора или най-добре излизай и стой известно време далеч от компютъра. Опитай се да се разсейваш с други неща. Намери някое момиче от твоя град...

thegame92
03-31-2010, 19:15
Връзката ви предимно виртуална ли е била и по-рядко ли се виждахте ? (след като е от друг град.. ).. Тия връзки..ако е такава е и вашата... не ти ги препоръчвам, хубаво е, че е от друг град, ако не се виждате по-лесно ще я забравиш.. ако всеки път сядаш пред компа с желание и винаги гледаш дали е на линия да говорите, почни да си пишеш с други хора или най-добре излизай и стой известно време далеч от компютъра. Опитай се да се разсейваш с други неща. Намери някое момиче от твоя град...

Ми ходих мн често всяка събота и неделя.. някой път и тя идваше .. не може да се каже че е виртуално :(

umri
03-31-2010, 19:15
Преди известно време.. няма да казвам колко е защото е много .. се запознах с едно момиче от друг град и мн ми се допаднахме. Ходих при нея виждахме се винаги когато можеше. Познавах и нейни фр. . Мина повече от половин година от както бяхме заедно.. и един ден ми каза че вече не ме чуства като преди.. в смисъл не толкова близък :| ми само като фр. Знам че няма друг , защото щях да разбера, но ми е мн странно как изведнъж и се промениха чуствата без да има причина нито от моя страна нито от нейна . Според вас възможно ли е :( .
Не си интересен. Изгубила се е "тръпката" разиишли. Дано поне си я боднал, че иначе язък. Изведнъж спри да я търсиш и да и вдигаш, като те търси и може би имаш малък шанс да възвърнеш интереса, защото ще се чуди дали си си намерил друга и си забравил нея. Общо взето малък шанс, но единствен.

sladi4ka_qni4ka
04-01-2010, 11:12
ми няма невъзможни не6та .. изглежда сте си омръзнали иии тя ве4е не намира нещо интересно в тебе ... или просто повече и допадаш просто като приятел :)

Sofff
04-01-2010, 12:07
При връзките от разстояние е нормално в един момент чувствата да охладнеят ...

thegame92
04-01-2010, 12:15
При връзките от разстояние е нормално в един момент чувствата да охладнеят ...


:( :( :( :( :( :(

Sofff
04-01-2010, 12:18
При връзките от разстояние е нормално в един момент чувствата да охладнеят ...


:( :( :( :( :( :(
Все пак те съветвам да поговориш с момичето и да ти каже какво има в предвид и да се изясните. Успех ;p

thegame92
04-01-2010, 14:34
При връзките от разстояние е нормално в един момент чувствата да охладнеят ...


:( :( :( :( :( :(
Все пак те съветвам да поговориш с момичето и да ти каже какво има в предвид и да се изясните. Успех ;p

Мс

loliii
04-01-2010, 15:05
Мисля си, че най-вероятно й е омръзнало или сте си станали близки и е умряла тръпката и е останало само приятелството и уважението. Без страст не може нищо да се постигне. Ако вече е нямало страст помежду ви не може нищо да се направи. Остави я да си отиде. ;)

thegame92
04-01-2010, 15:17
Мисля си, че най-вероятно й е омръзнало или сте си станали близки и е умряла тръпката и е останало само приятелството и уважението. Без страст не може нищо да се постигне. Ако вече е нямало страст помежду ви не може нищо да се направи. Остави я да си отиде. ;)

Ми възможно е.Всичко е възможно.Жалко че няма никакъв шанс нещо да стане като преди :( :(

Take_That
04-02-2010, 10:13
Явно разстоянието си е казало думата

gir
04-02-2010, 16:19
При връзките от разстояние е нормално в един момент чувствата да охладнеят ...

При всички връзки е така.

gir
04-02-2010, 16:26
Преди известно време.. няма да казвам колко е защото е много .. се запознах с едно момиче от друг град и мн ми се допаднахме. Ходих при нея виждахме се винаги когато можеше. Познавах и нейни фр. . Мина повече от половин година от както бяхме заедно.. и един ден ми каза че вече не ме чуства като преди.. в смисъл не толкова близък :| ми само като фр. Знам че няма друг , защото щях да разбера, но ми е мн странно как изведнъж и се промениха чуствата без да има причина нито от моя страна нито от нейна . Според вас възможно ли е :( .

Напълно е възможно. Чувствата са динамични...

DevilWish
04-02-2010, 16:40
При връзките от разстояние е нормално в един момент чувствата да охладнеят ...

При всички връзки е така.
+1


Авторе, гледаш всеки един пост ти казва, че няма да се получи.Най-добре не се занимавай, гадно ти е, но ще ти мине ...... ;) Времето лекува всичко ;)

thegame92
04-02-2010, 17:37
При връзките от разстояние е нормално в един момент чувствата да охладнеят ...

При всички връзки е така.
+1


Авторе, гледаш всеки един пост ти казва, че няма да се получи.Най-добре не се занимавай, гадно ти е, но ще ти мине ...... ;) Времето лекува всичко ;)

Оки.. мс :( :(