PDA

View Full Version : Как да си направя мускули и плочки?



koko95
03-31-2010, 16:10
Здравейте на 15 години съм и съм 163 висок и 80 кила.И искам да имам мускули на ръцете и да имам плочки на корема.Кажете как може да стане това?Какви упръжнение да правя и как?

filmimilmi
03-31-2010, 16:14
Като за начало отслабни! Едва след това можеш да се занимаваш с релеф. Иди в някоя фитнес зала, залафирай се с по-големите и ще получиш съвети от първа ръка.

koko95
03-31-2010, 16:21
а как мога да ослабна(или да стана по висок и да си остана същите кила) няква диета или няки упръжнения ама какви давай идеи?

filmimilmi
03-31-2010, 17:12
Всякакви идеи за бързо отслабване са опасни! Сега си подрастващ, ако тръгнеш да спазваш строги диети с цел отслабване, може да отслабнеш, но да забавиш значително растежа си. Най-добре е да спреш всички тестени изделия, кока кола и подобни на нея напитки, да ограничиш компютърните игри и да се запишеш на спортуване. Ама имам предвид активно спортуване - 2-3 пъти в седмицата. За растеж най-вече баскетболът помагал, но равен няма да имаш ако комбинираш баскет + финтес ако силите ти позволяват и 2-те естествено. Ти сам ще прецениш. Важното е да не се сдухваш от слабите си връстници, ти си такъв какъвто си, но имай и едно на ум, че нищо не зависи от друг освен от теб самия. Толкова много възможности имаш и толкова много свободно време в тази възраст. Ако сега не се стегнеш в по-горните класове ще ти е много по-трудно защото освен за фигурата и здравето си ще мислиш за кандидатстване, момичета... Та просто се захвани със спорт, отделно вече докато тренираш, треньорът ти ще ти помогне с подходящи съвети за диети и прочее...
Успех! :)

an0nimenn
03-31-2010, 19:28
Кардио + л-карнитин,първо ходи на фитнес и после питай човека който държи фитнеса за съвет относно л-карнитина. То доста изпотява и се топят мазнини.И най-важното не се срамувай/сдухвай като отидеш на фитнес.Иначе си избрал един от най-трудните мускули за мен - корема с тия килца трудно ще ги направиш до лятото, ако това имаш впредвид.

shNz
03-31-2010, 22:43
Ако искаш бързо да свалиш кила- тичай. По-ефективен начин трудно ще откриеш.

Jus7DreamBoy
04-01-2010, 07:05
Яко отслабни бе пич :shock: :shock: аз съм 190 и съм някъде 80 кила и си тренирам за мускули на корема коремни преси кофички лицеви опори бягай и т.н. това всичко си го пише в нета потърси малко в гоогле .....

sladi4ka_qni4ka
04-01-2010, 11:17
ако си мисли6 4е мускули и плочки се добиват за 1-2 седмици ... жестоко се лъжеш.... тфа ти трябват 2-3 години усилена работа във фитнеса + здравословно хранене .. режим на хранене :) тай 4е в скоро време няма да се сдобие6 с желаните пло4ки

AlaBalaa
04-01-2010, 11:30
ами почни колело във фитнеса бягане упражнения и намали малко храненията

cekocraft
04-01-2010, 12:20
Като за начало ограничи някои храни.Спри абсолютно всички видове газирани напитки(издуват корема и са много вредни),намали консумацията на сладки и тестени изделия.Намери подходяща фитнес зала.Там се консултираи с фитнес инструктор,той ще ти изготви хранителна и фитнес програма според килограмите и ръста ти.
И запомни във фитнеса се изисква постоянство .Едно хубаво релефно тяло се прави за години.За повече съвети можеш да ми пишеш ЛС

MaxXissaa
04-01-2010, 15:51
Наи добре наистина първо остлабни стани поне 65 !
А после влез Вбокса и напиши ''тренировка за коремни мускули''
И ще ти излязат мн ефективни тренуровки аз точно тях правя и има ефект ! :) а за ръцете ако имаш у вас дигаи гирички или ходи на фитнес наи добре ;)

valko88
04-01-2010, 17:29
Бягай, и спри да ядеш чипсове и зрънчо и кроасани :) успех!

Gr0zDan0v
04-02-2010, 21:57
pi4aga nqma da ti e lesno... az treniram usileno ot 7 godini...qko ti4ane+ fitnes a kato porasne6 malko 6e ti kaja i kvi dobavki mojej da zeme6.... ina4e az sum an 16..

Jus7DreamBoy
04-02-2010, 23:03
pi4aga nqma da ti e lesno... az treniram usileno ot 7 godini...qko ti4ane+ fitnes a kato porasne6 malko 6e ti kaja i kvi dobavki mojej da zeme6.... ina4e az sum an 16..

от 9 годишен тренираш :shock: :shock: и пиши на кирилица ..

ecstazy
04-03-2010, 08:22
купи си от магазина за левче :)

има фитнеси за тая цел. и не пий онези гадни химии, само ще си съсипеш здравето, а и лично за мен е грозно :shock:

uFko
04-03-2010, 17:33
Пич, Л-Карнитин на тази възраст :lol: фитнес + кардио = отлични резултати :)

Mitkoni
04-03-2010, 22:58
Яко отслабни бе пич :shock: :shock: аз съм 190 и съм някъде 80 кила и си тренирам за мускули на корема коремни преси кофички лицеви опори бягай и т.н. това всичко си го пише в нета потърси малко в гоогле .....
Еее и аз искам да съм висок колкото теб!На колко години си?

delux4eto
04-04-2010, 09:04
1-во за да отслабниш иди в някоя сауна няколко дена.
2-ро почвай да тренираш накакъв спорт препоръчвам ти да тренираш борба или футбол.
3-то прави упражнения вкъщи и иди на фитнес :wink:

washky
04-05-2010, 20:36
на 15-год си 80 кг. а като излезеш от пубертета незнам :?
Ама то това си е до гена , родителите ти с каква физика са ?
Но все пак ако имаш достатъчно воля можеш да се поддържаш и знай , че няма да постигнеш желаните резултати в близката година.Освен ако не ползваш химия, което не ти го препоръчвам.
Пишеш в гоогле, "Програма за отслабване" и дерзаеш , като ти препоръчвам да се разровиш в едни форумчета,които са специални за тези въпроси и да си постнеш темата там , резултатите + диета + тренировки ще ти ги предоставят безплатно.
Успех.

diablopl
04-06-2010, 11:22
ми моя съвет е какато казаното по-горе
1. Ограничи тестените изделия, спортувай много(тичане,бягане ако щеш даже футбол и баскетбол)
2. Релеф се прави с много повторения с малко килограми но не ги слушай че 1во трябва да отслабнеш почвай сега защото кат изгориш мазнините няма и почнеш да тренираш и ако решиш да наедрееш ще трябва да взимаш добавки за надебеляване което е излищно губене на време и пари

elizabethg
04-06-2010, 13:42
Здравей!!За да постигнеш желанието си,първо ще ти е необходима много силна воля!Ако наистина искаш да постигнеш добър резултат,първо ще трябва да поотслабнеш малко ;) Намали мазнините,храни се здравословно и спортувай!!!Това е най-важното...колкото повече се уморяваш,толкова по-добре ;) После помисли за фитнес,но не си и помисляй,че всичко може да стане с химия ;) Най-добре е натурално и здравословно...Но пак ти казвам...зареди се с много търпение и воля :)

AntiGraVitY
08-30-2011, 10:53
ми моя съвет е какато казаното по-горе
1. Ограничи тестените изделия, спортувай много(тичане,бягане ако щеш даже футбол и баскетбол)
2. Релеф се прави с много повторения с малко килограми но не ги слушай че 1во трябва да отслабнеш почвай сега защото кат изгориш мазнините няма и почнеш да тренираш и ако решиш да наедрееш ще трябва да взимаш добавки за надебеляване което е излищно губене на време и пари
1.Бягане и тичане е едно и също
2.Ти сам си противоречиш казваш му да спортува, за да отслабне, казваш му, че релеф се прави с малки килограми и в същото време казваш да не слуша останалите, че трябва да отслабне :shock:

whiteterror
08-30-2011, 13:33
Ей така:

http://vbox7.com/play:8a8ea9c4

ZipFail
08-30-2011, 14:14
Първо - грешен раздел
Второ - ще имаш плочки, огромни бицепси, ама в гръдния кош искаш да си като вафла, така ли ? :lol:

slicky
08-30-2011, 14:42
Tрето-темата е стара :D :D :D

ligo4a
08-10-2012, 18:25
Здравеи аз съм на 13 години и сам 160 висок и съм 80 килограма но от време на време тренирам ходя на фитнес и там бягам на патеката как да отслабна по барзо ... ?
Предварително мерси :)

Anichkaxxwee
08-10-2012, 20:58
Първо трябва да отслабнеш
Просто килограмите ти са в повече
След като отслабнеш, тренирай за релеф

someonerandom
08-11-2012, 05:35
Имайки предвид,че всички сме били на тези години,ясно е колко тъпо ще ви прозвучи,че сте малки и не ви е време още-обаче е така.Ходете на някакъв спорт(аз лично препоръчвам плуване,обаче съм силно пристрастен),който ще помогне доста за цялостно развитие на тялото,навикване към физическа активност и сила,а за фитнеси и т.н не мислете още-за мен не е работа на 13-14-15 годишни да се говори за L-карнитин,диети и т.н.
П.С:ПОд диета разбирам строго определен хранителен режим,а за спирането на сладкото и газираното-аз лично не си представям как бих го направил на 14(аз и сега не мога без по мъничко от време нв реме 8-) ),обаче определено там е колкото по-малко,толкова по-добре.