PDA

View Full Version : ВАКАНЦИИ ?!



Nestlee
03-31-2010, 18:46
Ето дойде и априлската ваканция, НО това ваканция ли е ?! Учителите ни дават ОГРОМНИ домашни и на това ваканция му се казва ? На нас по математика ни дадоха 10 задачи. Да, наистина не са чак толкова много и не са много трудни,НО ако искат да се упражняваме МИНИСТЪРЧОТО НА ОБРАЗОВАНИЕТО да ни даде 12 дена отделна почивка (например от 1 до 12 май) . Та ние какво да правим - да почиваме или да учим .... ? :)

someonerandom
03-31-2010, 18:51
Дали ти 10 задачи за домашно и ти пускаш тема?На всички,които ще се оплакват,че нямат време-един ден се стягате,ставате рано(да кажем към 8-9)и почвате да пишете.Пишете ако трябва до 7 вечерта,без да излизате и с кратки почивки.После вече сте готови.Или пък отделяте по 1 час на ден (ама сериозно)и до края на ваканцията ще сте си написали.

nIkEnCeTy_bE
03-31-2010, 18:53
Еми ще дадат естествено. Ако си 7ми клас, нали трябва да се подготвяш. Какво се оплакваш сега, Ако седнеш за един ден ще ги решии. Вярно, че нямаме дълги ваканция, ама след време като завършиш ще искаш да се върнеш в тези години.

SuNsEt
03-31-2010, 18:59
Виж,аз сега 4-5 дена няма да съм с приятелите си нито с гаджето си.Ще бъда в едно селце,където няма почти нищо,само природа и лаптоп с интернет 8-) За това ще използвам тези дни от началото на ваканцията за да си науча и да си напиша и след като се прибера в София през останалото време да съм абсолютно свободна. :)
Последвай моя пример.

mArMaLaDkA
03-31-2010, 19:05
К'во се оплакваш, надали и тея 10 задачи ще решиш...

boryto
03-31-2010, 19:07
На нас по нищо не ни дадоха домашнии :D А уча в езикова..


СМЯТАЙЙЙЙ .. :-o

LittleCuteStar
03-31-2010, 19:11
Виж,аз сега 4-5 дена няма да съм с приятелите си нито с гаджето си.Ще бъда в едно селце,където няма почти нищо,само природа и лаптоп с интернет 8-) За това ще използвам тези дни от началото на ваканцията за да си науча и да си напиша и след като се прибера в София през останалото време да съм абсолютно свободна. :)
Последвай моя пример.
И аз съм така аз ще ходя в Гърция ( :-& :smt089 )

L0ST
03-31-2010, 19:14
Стига си ревала бе :D , в Гърция е хубаво, аз ходих есента.

А 10 задачи ще ти се опрат за 10-11 дена? Айде не ставаи жалък/ка. На мен са ми давали по 20 задачи от геометрия за 1 ден, но е съм хукнал да рева по форумите. Че ваканциите не са ни дълги не споря изобщо, но 10 задачи изобщо не са много за толкоз време...

Tempest
03-31-2010, 19:19
10 е голямо число! Аз се радвам на айляка и утре отивам при мойте хора ^^ йей!

Axel_f
03-31-2010, 19:21
Абе лигльовцииии.... :lol: :lol: :lol: 10 задачи = краят на света.... :D
Сигурно си 6 клас, нали?

Ще видите вие един ден в университета какво ще е....това време ще ви се струва детска игра :?

ecstazy
03-31-2010, 19:29
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 10 задачи :razz: :razz: Извинявай, ама 10 задачи се решават точно за 2-3 часа, а вие тръгнали да се оплаквате, че 12 дена няма да ви стигнат. ОМГ! осъзнайте се малко..

nefchi_bs
03-31-2010, 19:30
:lol: :lol: :lol: :lol: 10 задачи ? Значи за мен е дошъл краят на света :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :-D

Tempest
03-31-2010, 19:36
Ето дойде и априлската ваканция, НО това ваканция ли е ?! Учителите ни дават ОГРОМНИ домашни и на това ваканция му се казва ? На нас по математика ни дадоха 10 задачи. Да, наистина не са чак толкова много и не са много трудни,НО ако искат да се упражняваме МИНИСТЪРЧОТО НА ОБРАЗОВАНИЕТО да ни даде 12 дена отделна почивка (например от 1 до 12 май) . Та ние какво да правим - да почиваме или да учим .... ? :)

сега като се замисля.. ми по-добре да учим, все пак има да почиваме лятото.. пролетната ваканция е нещо като по-дълъг уикенд.. вие ся щото се нарича "ваканция" и трябва нон-стоп айлящина.. ми само определени хора сме така, на вас треа ви е гадно! :D

Biskfitka
03-31-2010, 19:46
На нас не ни дадоха домашни :D

Chacho
03-31-2010, 19:51
Ваканциите в България в сравнение с чужбина са си цяла вечност.

charmy
03-31-2010, 20:34
Лелеее оплаквате се от 10 задачи.Аз кво да кажа, като имам 48 задачи по геометрия ?!?! Попринцип много ме дразнят учителите, които си мислят, че живеем за да учим, нооо нищо не може да се направи.Всеки ден от ваканцията ще отделя по малко време и ще свърша работата... 8-)

fatalgirl
03-31-2010, 20:40
И на нас ни дадоха доста домашни само по френски имаме цяла страница тескст да превеждаме и отделно хиляда упражнение и по история няква тема да развиваме ужас просто :( да не говорим, че 4 дена от ваканцията сме на синьо училище

ImmortalSportFreak
03-31-2010, 22:50
.. ми просто не ги решавай като не искаш :lol: кво се оплакваш - едва ли някой от форума ще се обади на учителя ти да отмени задачите .. :lol: :lol:

detelina101
04-01-2010, 07:17
На нас не ни дадоха домашни :D

cherrygloss
04-01-2010, 07:39
.. ми просто не ги решавай като не искаш :lol: кво се оплакваш - едва ли някой от форума ще се обади на учителя ти да отмени задачите .. :lol: :lol:
+ :?

mrtn
04-01-2010, 07:59
И аз искам да имам 10 задачи, ама няма. Отделяй всеки ден по час, час и половина да учиш, не е кой знае кво.. 8-)

ysmivka
04-01-2010, 19:26
оле ..ти на 10 задачи ако се уплакваш ... не те виждам по нагоре какво ще правиш! Не ми се изрежда какво имам аз за ваканцията щото ... :lol:

Colouring
04-02-2010, 10:53
:lol:

Nestlee
04-02-2010, 13:45
Пфф :? .. и аз къде точно ви дадох броя на задачите . Забравих, че обичате да се заяждате. Та до задачите не са никак да се упражняваме, защото не са трудни, а доста простички, реших за точно 30 минутки...Въпроса беше, че ни пълнят цялата ваканция с домашни и после защо не сме отпочинали. А и аи моля ви не сравняваите с вашата чужбина .. Като толко ви харесва чужбина ходете и там пукнете даже .

Благодаря на хората, които дадоха мнение ПО ТЕМАТА . :)

7 клас съм, иии ???? пзз !?

UrbanLegend
04-02-2010, 13:55
радвай се,ме са 10,а не 20..Аз съм пълен айляк и 100% няма да барна учебник до началото на даскалото

mArMaLaDkA
04-02-2010, 13:58
На нас по математика ни дадоха 10 задачи. :)

чети си постовете, след като ги напишеш. и си пести нервите, малка си още, ще ти трябват.

user15
04-02-2010, 14:03
Няям нищо за учене, имам само да прочета няква тъпа поема на Славейков :booooomb:

Мразя математиката и нищо не чаткам, имам 3 двойки и сиг ще остана на заварка :-x

mArMaLaDkA
04-02-2010, 14:20
^ Защо винаги, когато нещо не разбирате, му лепвате етикети, че е тъпо, гадно, ужасно и прочие?

Седни си на гъза и решавай. Като не схващаш - накарай някой да ти обясни. Къде си бил цяла година?

Nestlee
04-02-2010, 15:05
^ Защо винаги, когато нещо не разбирате, му лепвате етикети, че е тъпо, гадно, ужасно и прочие?

Ъ така Мармаладке и аз туй се питам . Не си разбрал/а темата, но веднага лепваш етикетите .

victimofpain
04-02-2010, 16:58
Абе как може да си толкова мързелив/а?На 12класниците ваканцията ни е 2 пъти по-малка от твоята и се подготвяме за 2 пъти повече изпити от теб, а освен това трябва да мислим и за оформянето на успеха ни в училище.Може ли да пускаш тема затова, че трябва да решиш 10 задачи?
Да ти кажа 12класниците, които се подготвят сериозно за кандидатстудентски изпити решават по много повече на ден, а ти какво се оплакваш на 10 за 12 дена...ужас
ПП: като започнеш да кандидатстваш пусни по една тема за всеки един изпит :D

SunShinePearl
04-03-2010, 11:55
:D :D :D :D На нас нищо не ни дадоха само едно есе пожелание :D а уча в математическа ...та незнам за вас аз съм си айляк :grin:

uBuTo
04-08-2010, 15:46
Кви домашни бе? Няма такава опция тука! :D

Lucho
04-08-2010, 15:51
Министъра и държавата за всичко са ви виновни. Радвайте се, че дадоха 12 дена. Други години даваха 5-6 дена. 10 задачи са нищо. Решавай и трай...много били...

Nestlee
04-17-2010, 10:42
Абе как може да си толкова мързелив/а?На 12класниците ваканцията ни е 2 пъти по-малка от твоята и се подготвяме за 2 пъти повече изпити от теб, а освен това трябва да мислим и за оформянето на успеха ни в училище.Може ли да пускаш тема затова, че трябва да решиш 10 задачи?
Да ти кажа 12класниците, които се подготвят сериозно за кандидатстудентски изпити решават по много повече на ден, а ти какво се оплакваш на 10 за 12 дена...ужас
ПП: като започнеш да кандидатстваш пусни по една тема за всеки един изпит :D

И що ме ебе за 12 класниците..? Ай млъквай ве.

danibebi
04-17-2010, 11:13
Абе как може да си толкова мързелив/а?На 12класниците ваканцията ни е 2 пъти по-малка от твоята и се подготвяме за 2 пъти повече изпити от теб, а освен това трябва да мислим и за оформянето на успеха ни в училище.Може ли да пускаш тема затова, че трябва да решиш 10 задачи?
Да ти кажа 12класниците, които се подготвят сериозно за кандидатстудентски изпити решават по много повече на ден, а ти какво се оплакваш на 10 за 12 дена...ужас
ПП: като започнеш да кандидатстваш пусни по една тема за всеки един изпит :D

И що ме е** за 12 класниците..? Ай млъквай ве.

пфф ся се и заяждаш..да не са ти хората виновни,че си имал\a 10 задачи :? тръгнал\а да се оплаква за 10 задачи..ем като не искаш не решавай и готово,ние да ти ги решиме ли? :?

nIkEnCeTy_bE
04-17-2010, 11:29
Ваканцията мина вече. Темата не виждам за какво стои?! Авторката малко да си държи езика зад зъбите. Щом си пуснала тема, ще приемаш коментари всякакви - не виждам някой да те е обидил.. понякога истината боли, прави са хората, престани да обиждаш !

Nestlee
04-17-2010, 11:43
Абе как може да си толкова мързелив/а?На 12класниците ваканцията ни е 2 пъти по-малка от твоята и се подготвяме за 2 пъти повече изпити от теб, а освен това трябва да мислим и за оформянето на успеха ни в училище.Може ли да пускаш тема затова, че трябва да решиш 10 задачи?
Да ти кажа 12класниците, които се подготвят сериозно за кандидатстудентски изпити решават по много повече на ден, а ти какво се оплакваш на 10 за 12 дена...ужас
ПП: като започнеш да кандидатстваш пусни по една тема за всеки един изпит :D

И що ме е** за 12 класниците..? Ай млъквай ве.

пфф ся се и заяждаш..да не са ти хората виновни,че си имал\a 10 задачи :? тръгнал\а да се оплаква за 10 задачи..ем като не искаш не решавай и готово,ние да ти ги решиме ли? :?

Ами мила/мили какво да направя като се заяждат с мен. Да мълча? Първия път опитах да коментирам всички коментари, които ми се писаха, ама разбрах, че няма смисъл, защото колкото и да отговарям както трябва някои човечеци пак ще мрънкат за дядовците, бабите и лобще неща, които тук лобще не са казани .

Nestlee
04-17-2010, 11:48
Ваканцията мина вече. Темата не виждам за какво стои?! Авторката малко да си държи езика зад зъбите. Щом си пуснала тема, ще приемаш коментари всякакви - не виждам някой да те е обидил.. понякога истината боли, прави са хората, престани да обиждаш !

Никинце и хора като тебе, писна ми да си държа езика зад зъбите БЕЕ . Всеки ще ме обижда, а аз ще си мълча . Ами вече не съм на ТЪПИЯ принцип " По умния ще замълчи" ,защото разбрах, че този свят е прекалено ЛЪЖОВЕН и няма вече какво да променям хората, а просто ще вляза в кюпа и ще съм като другите . И ,разбира се, само аз обиждам. Всички си мълчите, не обиждате ,нищо не казвате .ДА :Х:Х:Х. Ако никои не ме обижда и аз няма да има кои да обиждам .

SmilezZz
04-17-2010, 11:50
И какво стана..Реши ли ги ?

Иначе на нас не ни бяха дали задачи..А пък сме 7 клас :shock: ..

Nestlee
04-17-2010, 12:12
И какво стана..Реши ли ги ?

Иначе на нас не ни бяха дали задачи..А пък сме 7 клас :shock: ..



Еуу много ясно ,че ги реших къде ще ида ..? :D :)